Treść opublikowana przez jrek
-
centralny zamek
witam podepne sie pod temat bo mam podobny problem morzesz napisac ktory panel wymieniles i gdzie go znalezc.Pozdrawiam
-
awaria centralnego
witam ponownie morze zle to ujełem a więc od początkuniedziala sterowanie szybami od kierowcy i niedziala tez central tez od kierowcy brak tez sterowania lusterkiem prawym czyli od pasazera.Dziala natomias opuszczanie szyby od kierowcy.Dodam ze pozostale szyby opuszczają sie ale tylko w danych dzwiach
-
awaria centralnego
witam mam taki problem niedziala centralny od kierowcy nie otwiera i niezamyka niedziala regulacja lusterka od strony pasazera i nie otwiera szyb tylko otwiera od kierowcy .Problem na tyle smieszny ze szyby morzna otwozyc ale tylko przyciskami na danych dzwiach prosze o fachową pomoc
-
e39 2.8 maglownica
ze caly magiel nie pasuje to wiem ale mi chodzi o te listwe zebatą co jest w srodku maglownicy
-
e39 2.8 maglownica
witam wszystkich posiadaczy i mam takie pytanko odnosnie maglownicy a scisle mówiąc listwy czy jest taka sama jak w angliku .tzn czy listwa z anglika pasuje do wersji europejskiej za kazdą odp dziekuje.
-
Nakrętka pisaty z kołnierzem jaki klucz
tak nakretka jest taka ale mam taka nasadke 32 i jest za mala dzieki za odp
-
Nakrętka pisaty z kołnierzem jaki klucz
witam mam problem potrzebuje zdjąc tylna piaste i niewiem jaki jest rozmiar Nakrętki tej w srodku piasty kupilem nasadke 36 ale chyba za mala
-
dokumenty
Witam niemialem takiego problemu ale kupilem auto z jednym kluczykiem i w serwisie na ojcowskiej w warszawie podpieli mi pog kąpa i okazalo sie ze mam 6 kluczyk zdebialem ale czlowiek powiedzial ze te 5 ktore nie mam to morze zablokowac tak ze bedą bezuzteczne i tak zrobil a propo wymiany wkladek to odłączylem zamek w dzwiach tak ze jak ktos bedzie chcial mi zawinac z grata to bedzie mu sie krecil kluczyk w zamku wiec jak chcesz to zrobic to nie wymieniaj wkladek i tym podobne tylko odłącz zamek a otwierac bedziesz z pilota .Pozdrawiam
-
zakup e 39 2,8 anglik
ponawiam jeszcze raz pytanie jak rozrużnić vanosa pojedyńczego od podwójnego
-
zakup e 39 2,8 anglik
no wlasnie kolega ma racje niechodzi tu o ortografie tylko o wymiane doswiadczen zwiazanych z bmw niekazdy byl orlem z polaka :P
-
zakup e 39 2,8 anglik
a jak poznac czy vanos jest pojedyńczy czy podwujny
-
zakup e 39 2,8 anglik
dzieki tak zrobie tylko najpierw rozloze na czesci dlatego wolalem kupic drugie bmw i miec na czesci niz potem chodzic i szukac pozdrawiam
- skrzynia automat e39
-
zakup e 39 2,8 anglik
witam zakupilem e39 528 anglika jako ze posiadam taka sama ale europejską wersje i z tad pytanie co morze sie przydac z gratów o mojej wiadomo ze lampy juz nie prosze o fachowe podpowiedzi
-
skrzynia automat e39
wita czy skrzynia automat z anglika pasuje do wersji europejskiej i czy listwa magla z anglika jest taka sama ja w europejskim maglu dzieki z góry za fachowe odp.
-
I sie zagrzala... ???
witam od pewnego czasu wskaznik temp przechyla sie w lewa strone to znaczy spadaale tylko jak lece w trasie i praktycznie tylko wieczorem czy to cos powaznego.pozdrawiam 2.8 e 39
-
cały czas świeci
witam miałem to samo koszt naprawy bodajze 80zł a mianowicie trzeba wymienic 2 mosfety BTS432E2 http://tech.bentleypublishers.com/servlet/JiveServlet/download/71-26581-258917-3865/REPAIR%20OF%20LCM%20ON%20A%20E39.pdf tu masz opisane krok po kroku dobry elektronik zrobi ci to w 10 min pozdrawiam
-
tuleje wachliwe
Witam banalne pytanie ile tulej wachliwych na strone jedna czy dwie e39 sedan
-
lusterka niedziala prawe podgrzewanie
witam czy ktos morze wie dlaczego jedno lusterko sie podgrzewa a drugie nie .Lewe dziala a prawe niepodgrzewa patrzylem i do jednego jak i drugiego dochodzą kabelki do wkładu.Drugie pytanie jak sie wyjmuje wklad lusterka bo za nic niemoge go wyjąc a niechce uszkodzic wkladu.Dziekuje z góry za kazdą podpowiedz.Moje bmw to e39 2.8 97
- zlodzieje
-
Problem ze światłami (moduł LCM).
miałem i mam to samo więc zrobiłem to tak wypiełem wtyczke z prawego światła długiego i przeciągnełem kabelkiem od lewego i podłączyłem do prawego i działa,Niema sensu wymieniać lcm jak padnie wogule to wymienie tylko jest mały problem w tym komputerku jest wszystko zakodowane w epromie nr podwozia i tak dalej więc będzie wyświetlał nr podwozia inny niż masz uzywka kosztuje 400 zł i niemasz pewnosci czy z leganego zrudła bo nie morzna tego przprogramować nowy 1200 w serwisie i ci zaprogramują póki co jeżdze .pozdrawiam
-
problem z zawieszeniem e39
witam wszystkich mam taki oto problem padł mi jeden amor przud wiec wymieniłem oczywiscie dwa nowe .po zmianie jakos tak dziwnie wozi przodem.Mówiono mi ze po wymianie amorów trzeba jechac na geometrie i ustawić takzwane katy nachylenia .Przy wymianie rozpinali całe zawieszenie .czy z ta geometria to prawda.e39 2,8.pozrowienia
-
problem ze swiatłami
znalazlem nie z tej stron patrzylem wyjołem wygląda jak nowy styki nie zasniedziałe a problem zostal czyzby moduł do wymiany jaki tego morze byc koszt.pozdrawiam
-
problem ze swiatłami
dzieki wielkie a gdzie sie on znajduje czy dam rade to sam wymienic
-
problem ze swiatłami
ponawiam pytanko co to jest LCMu