Treść opublikowana przez edek.by
-
E46 320i 2000, Bełchatów WBAAM11070JM48577
edek.by odpowiedział(a) na tizzue temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDecodervin.pl działa. Skąpe, bo auto golasek. Daten für die Fahrgestellnummer: WBAAM11070JM48577 Modellbezeichnung: 320I Ausführung: Europa Typschlüssel: AM11 E-Code: E46 (4) Karosserie: Limousine Lenkung: links Türen: 4 Motor: M52/TU - 2,00l (110kW) Antrieb: Heckantrieb Getriebe: manuell Außenfarbe: Orientblau Metallic (317) Innenraum: Stoff Flock Raute/anthrazit (E3AT) Produktionsdatum: 27.12.1999 - prawie 2000 :) Werk: Regensburg Code Serienausstattung Standard Equipment S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S550A Bordcomputer On-board computer S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment Code Sonderausstattung Optional Equipment S441A Raucherpaket Smoker package S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S660A Radio BMW Reverse (C42) Radio BMW Reverse (C42) S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S888A Bordliteratur dänisch On-board vehicle literature Danish S896A Tagfahrlichtschaltung Daytime driving light switch Dołożono ringi. Kierunki przód, boczne i lampy tył powinny być pomarańczowe. Na klapie powinno być oznaczenie modelu. Gałka zmiany biegów wydaje mi się, że w ogóle nie od BMW. Brakuje zdjęć środka i komory silnika. Aczkolwiek moim zdaniem auto wygląda obiecująco, tym bardziej jeśli przebieg będzie realny i nie miało jakichś większych przygód.
-
Padł dekoder VIN??
edek.by odpowiedział(a) na panzer1987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażU mnie decodervin działa. Natomiast w ori BMW od wczoraj nie mam zakładki "wyposażenie".
-
E46 330xi 2001 WBAEW51060PF88056
edek.by odpowiedział(a) na Radarrino temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjakub, przecież wg VINu powinno być xi? Na klapie jest m-pakietowa lotka + plus oznaczenie 330i. Można oczywiście założyć, że ktoś dołożył lotkę i zmienił oznaczenie, ale to jest mniej prawdopodobne niż to, że po prostu na szrocie trafiła się taka klapa w kolor i ją zamontowano. I żeby wyszła taka cena to wydaje mi się, że to nie było lekkie uderzenie, albo że skasowano przód i tył, ale to tylko moje gdybanie. Jedź na porządny serwis i sprawdź, co było z tym samochodem robione.
-
BMW 330D FULL OPCJA XENON H&K SERWIS ZOBAC WBAER91010KK08971
edek.by odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie wygląda sensownie, przynajmniej autor bzdur nie wygaduje. Na moje oko trochę niedokładnie maska spasowana, ale może się mylę, bo pod takim kontem zdjęcia zostały zrobione. 20k km w kilka miesięcy - nieźle! Jedyne, co mnie zniesmacza to świecąca się kontrolka paliwa :?
-
E46 330xi 2001 WBAEW51060PF88056
edek.by odpowiedział(a) na Radarrino temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż100% bezwypadkowy :mrgreen: Przebieg też miodzio. Skoro edukujesz się kolego w temacie BMW, zapoznaj się z cenami 330i bezwypadkowych z takim przebiegiem w De.
-
E46 330xi 2001 WBAEW51060PF88056
edek.by odpowiedział(a) na Radarrino temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBMW z Wrocławia? Daj link do ogłoszenia. Powinny być ksenony, zresztą lampy i kierunki nie od 330i, klapa bagażnika nie od tego auta. Mata obecności pasażera często powoduje błąd poduszki, ale w sportowych siedzeniach, o zwykłych tego nie słyszałem, ale kto wie... W bajki o klimie bym nie wierzył.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Ja.
-
E46 330CI WBABN51010JT61928 OTWOCK
edek.by odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś próbuje opchnąć radomskie dzieło sztuki po 2 tygodniach. Nie zastanawia kolegę dlaczego? Argument z dziewczyną moim zdaniem śmiechu warty. Ściąganie w prawo - argument opon słyszałem kupując poprzednie auto - w serwisie (oczywiście już po zakupie) okazało się, że była skrzywiona zwrotnica po strzale w przód samochodu.Także na serwis i sprawdzać, bo później kolega będzie wymieniał po kolej pół samochodu.
-
E46 330i cabrio VIN: WBABS51000EW05117
edek.by odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa pierwszy rzut oka wyposażenie z VINem się zgadza, a poza tym na tych zdjęciach g..o widać. Potwierdź przebieg w ASO, bo sprzedawca Ci może powiedzieć wszystko, byle sprzedać. Poza tym 3-litrowe cabrio w m-pakiecie w takiej cenie musi być albo po wypadku, albo ze skręconą szafą, nie ma innej możliwośi, nawet biorąc pod uwagę, że samochód jest teoretycznie z FR. Jak przeglądałem rok temu francuskie ogłoszenia najtańsze przyzwoite coupe 330Ci kosztowało 5,5k euro. Jeśli taka ewentualność Ci nie przeszkadza to bierz go na serwis, kupuj i ciesz się jazdą.
-
E46 330i cabrio VIN: WBABS51000EW05117
edek.by odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW takim razie http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=182523.
-
e46 318i WBAAY710X0FZ44158
edek.by odpowiedział(a) na tomassz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFakt, drzwi się różnią odcieniem, ale wizualnie na zdjęciach całość nie wygląda źle. W ogłoszeniu oczywiście są bzdury: . I co autor miał na myśli - ? Brakuje dwóch kluczyków do kompletu.
-
bmw e46 320d WBAAS71060CH28538
edek.by odpowiedział(a) na kuba_wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierunki w wersji "indywidual" :mrgreen: A m-pakietu się czepiacie - jest kiera i chińskie fele - jest m-pakiet!
-
E46 330i cabrio VIN: WBABS51000EW05117
edek.by odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie rozkoduje, bo VIN jest niepoprawny.
-
E60 530xd WBANP71850CX71039 Chojnice / i 525i Barkowo
edek.by odpowiedział(a) na Asulan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno auto = jeden temat. Popraw ten, i załóż nowy dla 525i z VINem - będzie czytelniej ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Sprawdź w tym dziale: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=10.
-
BMW E46 330d Ściny WBAER91020KK11121
edek.by odpowiedział(a) na Prefo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro stan techniczny potwierdzony przy fachowym wsparciu Szymona, to obstawiam, że przebieg również i kolega wiedział co kupuje :cool2: Szerokości i bezawaryjności!
-
E46 330D 2004 , Borów WBAED91080FM74883
edek.by odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli mówisz o autach sprzedawanych za wschodnią granicą PL - to taniej niż w PL czy De tam być po prostu nie może, bo przy sprowadzeniu auta w grę wchodzi obowiązkowe opłacenia cła, które w przypadku starszych aut (pięć lat i starszych) wynosi 4,8 euro za 1cm3 pojemności silnika w autach z silnikami od 1,8 do 3,0. Więc nie wiem, gdzie widziałeś u ruskich auto taniej niż w krajach zachodnich. A co do kwestii bezwypadkowości sprowadzanych tam aut - mam znajomych handlarzy z tych obszarów i wiem, co ściągają - najtańsze sztuki ze Szwajcarii czy Niemiec, powypadkowe, bo inaczej nie zarobią z takimi horendalnymi opłatami.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Start ze świateł, jazda do odcinki, gazownictwo itd. - to miałem na myśli o Twoich upodobaniach. Wiadomo, to nie jest silnik do emeryckiej jazdy, ale problem polega na tym, że prawie nikt w PL o te silniki nie dba, zwłaszcza chłopaki ze wsi, u których celem życiowym jest palenie gumy i lans pod remizą. Zarżnąć silnik to nie sztuka, sztuką jest o niego dbać czy doprowadzić do ładu, jak coś zacznie się dziać, a to kosztuje niemało i obstawiam, że 99% posiadaczy tych bawarek przy najmniejszych problemach z tym silnikiem poporstu opchnie samochód jakiemuś jeleniowi, bo stwierdzi, że nie stać go na remont silnika. A jak już się ktoś decyduje się na remont i dba o swój samochód, to nie odda takiego auta później za półdarmo, o ile w ogóle go kiedyś sprzeda.
-
E46 330D 2004 , Borów WBAED91080FM74883
edek.by odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak Polak sam siebie nie szanuje, to nikt go szanować nie będzie, niezależnie czy to Niemiec, Anglik, Amerykanin, czy ktokolwiek inny. Ale to nie jest dyskusja odpowiednia do tego forum. Nadal intereusje mnie kwestia ruskich - miałeś na myśli, że mają drożej czy taniej?
-
E46 330D 2004 , Borów WBAED91080FM74883
edek.by odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI po ile stoją u ruskich? I co ma wspólnego zarobek Niemca czy Polaka do ceny auta?
-
E46 330D 2004 , Borów WBAED91080FM74883
edek.by odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy chce mieć "full wypas" za psie pieniądze: za najmocniejszego diesla czy benzynę w m-paku max. 25, bo tyle mam i kropka. I nie daj boże będzie z przodu 2 na liczniku i błotnik malowany! :mad2: A teorie typu tu jest Polska, tyle zarabiamy - musimy mieć taniej, są żałosne. Na czym się w ogóle opieracie wygadując takie bzdury? Niemiec sprzedając porządne auto słysząc, że ktoś jest z Polski oddaje samochód za dara i jeszcze z uśmiechem daje kasę na powrót do domu, czy jak? A sprowadzaniem zajmuje się czerwony krzyż i działa non profit? Albo idziecie do salonu i mówicie, że chcecie taniej a najlepiej za darmo, bo tu jest Polska?
-
BMW E46 330d Ściny WBAER91020KK11121
edek.by odpowiedział(a) na Prefo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo i o to chodzi :mrgreen:
-
BMW E46 330d Ściny WBAER91020KK11121
edek.by odpowiedział(a) na Prefo86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo w PL kupuję się cenę, nie samochód ;) Do szczęśliwego właściciela: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=69, może się przydać ;)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Polift czy przedlift - jeden grzyb, silnik m54b30 zakatowany będzie spijał olej wiadrami. Jak źle trafisz np. po właścicielu z podobnymi upodobaniami do Twoich, to będziesz ze sobą w bagażniku karton oleju woził - średnio to będzie lansiarskie. Rzadko kto w PL bawi się w doprowadzanie m54 do ideału, każdy spycha kolejnemu pokoleniu, bo zabawa w remonty jest kosztowna. Lift coupe był w marcu 2003r, jeśli się nie mylę.
-
Bmw e46 compact 320d 150KM WBAAT71090FR65727
edek.by odpowiedział(a) na lorek79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa moje oko maska również lakierowana.