Treść opublikowana przez edek.by
-
E46 320i Vin WBAEV11000KK50898
edek.by odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2:
-
e46 320i coupe mystic blue
M-pakietowy zderzak ma wyjście na wydech tylko po jednej stronie. Na zdjęciu masz e46 M3, felgi styling 127 lub 163, produkowane tylko 19-calowe.
-
Mój nowy nabytek
Może coś więcej byś napisał i wrzucił więcej zdjęć do galerii, a nie linka? :wink:
-
-E46 2.8l by Maciek
Olej 5w40 będzie dla tego silnika w sam raz moim zdaniem. Polecane przez użytkowników BMW są Motul, Valvoline, Millers. Nie polecany - Castrola. Zamówić możesz też na stronie czescidobmw.pl - chłopaki na pewno też coś doradzą. I zrób porządne zdjęcia :mrgreen:
-
E46 Sedan 330d M57 WBAER91000KG83482 Warszawa
edek.by odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa moim monitorze tego nie potrafiłem dostrzec. Więc robi się coraz ciekawiej :) Ponadto w ogłoszeniu nie ma info o "bezwypadkowości". Dalej: "pelny m-pakiet (prócz czarnej podsufitki)" :mrgreen: "chromowane Nerki M3" :mrgreen: i zmieniona skrzynia przy 200k km - aż tak kiepskie były automaty w BMW, że padały przy 200k? :norty:
-
E46 Sedan 330d M57 WBAER91000KG83482 Warszawa
edek.by odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFaktycznie! Tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że było aż tak grubo, że musieli wszystkie drzwi wymieniać. Ale niezgodność koloru nadwozia, jak zauważył 320SI, chyba właśnie na to wskazuje :think:
-
E46 Sedan 330d M57 WBAER91000KG83482 Warszawa
edek.by odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażListwy wokół szyb można wymienić bez konieczności wstawiania nowych drzwi ;)
-
E46 Sedan 330d M57 WBAER91000KG83482 Warszawa
edek.by odpowiedział(a) na Jaisu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzednie głośniczki trójkątne w drzwiach nie od tego auta, Shadow Line gdzieś się podział. Nie jest to M-pakiet, tylko pakiet aerodynamiczny m: brakuje mu czarnej podsufitki (a powinna być wg VINu!), kierownicy m i listew alu cube do pełnego pakietu. Podstopnica dołożona, nie wiem, czy są listwy progowe m. Wydaje mi się, że zielony pasek na szybie jest. Sprawdź czy są poduchy dla pasażerów z tylu, bo nie mogę dostrzec - może przy wymianie tapicerki już o nich zapomnieli. Grzania tyłka też nie widzę, więc przy konsoli też grzebali przy okazji wymiany nawi i nie dołożyli ogrzewania. Elektryki foteli już też nie ma. Na klapie powinno być oznaczenie modelu. Na plus skóry - wyglądają świetnie!
-
E46 VIN:FY26486 M47D20O1
edek.by odpowiedział(a) na pawel1988 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPonadto średnio w pól roku robili nią 6-7k km, a od 11.2013 do 08.2014 mniej niż tysiąc. Ciekawe dlaczego.
-
e46 328 Wieluń WBABM51030JH27250
edek.by odpowiedział(a) na Dominmotorsport temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMakaron z dodatkiem polskiej myśli designerskiej ;)
-
e46 328 Wieluń WBABM51030JH27250
edek.by odpowiedział(a) na Dominmotorsport temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKierunki przód wymienione na nie oryginalne, dołożone ksenony bez sprysków i ringi, lampy tył a la polift, felgi chińskie, radio wymieniono, gałka biegów nie od BMW, kierownica obszywana ponownie. Na klapie bagażnika powinno być oznaczenie modelu. Listwy wewnętrzne oklejone. Wydech też mi wygląda na modzony. Prawy błotnik przód inny odcień. Jak dla mnie za dużo niezgodności z VINem, ale o gustach się nie dyskutuje. Daten für die Fahrgestellnummer: WBABM51030JH27250 Modellbezeichnung: 328CI Ausführung: Europa Typschlüssel: BM51 E-Code: E46 (2) Karosserie: Coupé Lenkung: links Türen: 2 Motor: M52/TU - 2,80l (142kW) Antrieb: Heckantrieb Getriebe: manuell Außenfarbe: Titansilber Metallic (354) Innenraum: Stoff Flock Raute/anthrazit (E3AT) - całe wnętrze wymienione Produktionsdatum: 05.05.1999 Werk: Regensburg Code Serienausstattung Standard Equipment S279A BMW LM Rad Sternspeiche 45 BMW LA wheel star spokes 45 S473A Armlehne vorne Armrest front S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S550A Bordcomputer On-board computer S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment Code Sonderausstattung Optional Equipment S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings S256A Sport-/MFL-Lenkrad/Geschw.Regelung Sport/MF steering wheel/cruise control S302A Alarmanlage Alarm system S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S441A Raucherpaket Smoker package S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S660A Radio BMW Reverse (C42) Radio BMW Reverse (C42) S855A Sprachversion italienisch Language version Italian S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S877A Entfall Überkreuzbedienung Delete cross-pattern operation S884A Bordliteratur italienisch On-board literature, Italian S915A Entfall Aussenhautkonservierung Delete clear coat S928A Reifensteuerung Tire control
-
E46 320D Lifestyle Edition
Sens w tym, że będzie miał 3 litry w benzynie i frajdę, a za parę dobrych lat, jeśli uda się teraz wyrwać dobrze wyposażone 330Ci z przebiegiem do 100k, to ten samchód będzie na wagę złota. Zresztą już jest ;) Johnny, przepraszam za OT :)
-
E46 320D Lifestyle Edition
W każdym razie życzę szybkiej sprzedaży normalnemu kupującemu i szybkiego znalezienia nowego auta! ;)
-
E46 320D Lifestyle Edition
Rozumiem, że coupe BMW ;) :cool2: Jeśli jesteś zadowolony z e46, to szukałbym na Twoim miejscu przedliftowej 330Ci - piękny samochód ;)
-
E46 320D Lifestyle Edition
Johnny, a dlaczego sprzedajesz, jeśli można wiedzieć? Taki zadbany egzemplarz :cool2: Masz już coś nowego na oku?
-
E46 Ciechanowiec WBABN51060JT66364
edek.by odpowiedział(a) na iljash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo zacznij od potwierdzenia tego przebiegu w ASO - dowiesz się na samym początku, czy sprzedawca nie ściemnia, bo zakładanie, że ten jest prawdziwy jest równie prawdopodobne, jak to, że jest skręcony z jeszcze więszego. Jeśli przebieg się nie potwierdzi, to ja bym olał to auto. Ale to tylko moje zdanie.
-
E46 Ciechanowiec WBABN51060JT66364
edek.by odpowiedział(a) na iljash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa dobre 330Ci musiałbyś dołożyć jeszcze z 10k biorąc pod uwagę zakres prac, jaki został wykonany przy tym aucie. A tu normalnie promocja. Jeśli jest wszystko ok z silnikiem i mechaniką - cena jest rewelacyjna. Sprawdź na serwisie i będziesz wiedział, co i jak. Podejrzewam ze tu działa polaczkowatość i Janusze jak widzą "3" z przodu to przyslowiowo spluną na klawiature i zamykaja aukcje przeklinając pod nosem, ze gosc chyba na glowe upadl bo przeciez to auto to sie zaraz rozleci, istny zlom na kolkach :norty: Może być i tak, aczkolwiek forumowe auta (czym sprzedawca tak się chwali), schodzą i z większymi przebiegami i za większą kasę. A tak na marginesie - sprzedawca podesłał link do forum?
-
E46 330 Wrocław WBAEV51060KM65211
edek.by odpowiedział(a) na iljash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jakich konkretów oczekujesz? Mamy za Ciebie to auto sprawdzić, czy jak? To, co było możliwe do zauważenia ze zdjęć zostało omówione. Chcesz wiedzieć więcej - jedź oglądaj i na serwis. Po konkrety trzeba fatygować się samemu.
-
E46 Ciechanowiec WBABN51060JT66364
edek.by odpowiedział(a) na iljash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa dobre 330Ci musiałbyś dołożyć jeszcze z 10k biorąc pod uwagę zakres prac, jaki został wykonany przy tym aucie. A tu normalnie promocja. Jeśli jest wszystko ok z silnikiem i mechaniką - cena jest rewelacyjna. Sprawdź na serwisie i będziesz wiedział, co i jak.
-
E46 Ciechanowiec WBABN51060JT66364
edek.by odpowiedział(a) na iljash temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzednie kierunki i boczne modzone, dołożone ringi, nerki albo nie ori, albo pomalowane, felgi od e90. Ale kto co lubi. Na moje oko drzwi pasażera mają nieco inny odcień, ale mogę się mylić.
-
BMW E39 530d 2001 rok VIN WBADL72080BZ76138".
edek.by odpowiedział(a) na Piotr18r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZenek, nie będzie, bo góra po 6 miesiącach znowu pojawi się na portalach aukcyjnych. I tak w kółko - do następnego jelenia.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
To po kolei: - jest konkretny dział do oceny ogłoszeń - wrzuć tam auto, rozkoduj VIN - dostaniesz konkrety, co się zgadza z VINem, a co nie; - auta tego handlarza już kilkakrotnie były omawiane w wyżej wymienionym dziale - zawsze w ogłoszeniach były delikatnie mówiąc bzdury; - cena za sprowadzone 330i po lifcie w m-pakiecie od handlarza do 30k jest bardzo, ale to bardzo optymistyczna. Na cuda się nie nastawiaj - będzie albo skręcona szafa, albo po przygodzie, w najgorszym wypadku - wszystko na raz; - 3-litrowy silnik M54B30 może (ale nie musi!) przysporzyć dużo problemów, jeśli trafisz na zakatowany egzemplarz. Na stronie 100. tego wątku znajdziesz dokładą listę usterek, których musisz być świadom decydując się na 330i - M54B30 lubi spijać olej i tracić fabryczną moc - o tym znajdziesz dużo informacji odpowiednio formułując zapytanie w google - koszty części możesz sprawdzić na http://www.czescidobmw.pl - ceny są bardzo przystępne. O serwisowaniu w ASO zapomnij - ceny chore, zarówno na części, jak i robociznę. Jeśli chcesz mieć frajdę z e46, to kup 6-cylindrowca; 330i daje naprawdę dużo radości. Ale z drugiej strony, jak kupisz trupa - to poza tym, że możesz przed sąsiadem pochwalić się, że masz BMW, nic z tego mieć nie będziesz. Dlatego uważam, że w takich pieniądzach i z takimi wymaganiami sam prosisz się o kłopoty, ale decyzja należy do Ciebie.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak sugerujesz się cenami z allegro to życzę Ci powodzenia. Lepiej śledź accordy - będzie mniej rozczarowania później. Do oceny konkretnych ogłoszeń jest odrębny dział.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Chyba kolego drogich samochodów, a raczej w adekwatnych cenach, nie widziałeś :mrgreen: Ale w PL najważniejsze by hajs się zgadzał :cool2: Załatw VINy tych cudownych aut, zobaczymy. I owszem, handlarz znany z wypisywania głupot w ogłoszeniach.
-
BMW 320d e90 WBAVC31080VC69623 Tczew korekta i dzwon
edek.by odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże przebieg wyciągnęli średni z części, z których go złożono ;)