Treść opublikowana przez tomasztolala
-
BMWhat Generation2
możesz coś wiecej napisać do da się zrobić za pomocą tego sprzętu?
-
E93 jako samochód do codziennej jazdy
Wiem ze dzisuejsze diesle sa mocne dobre itp ale w cabrio to nie wyapda chodźby za sam dźwiek silnika.
-
Końcówka wydechu - wymiana?
oo to koniecznie czekam z niecierpliwością napisz mi jak to zrobiłeś i czy przede wszystkim jestes zadowolny
-
E93 jako samochód do codziennej jazdy
335i m3 diesel do cabrio profanacja
-
Końcówka wydechu - wymiana?
a mnie nie przestanie nurtować jedno lubię swój samochód ale dźwięk mnie dobija jak oni to robią?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Opinie o Zimmermann sport są różne :oops: klocki ATE ceramic OK , zalej jakimś dobrym płynem o podwyższonej temperaturze wrzenia , tylko poczytaj jeszcze o Zimmermanach :shock: masz może jakiś konkretny produkt do polecenia?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
A co powiecie o zestawie zimmrmann sport i klocki niepylonce ate ceramic do E90 320d chip na 200km? Dobry zestaw?
-
sprenżyny do e90
a te eibach pro kit są czymś lepsze od oryginału? większość wybiera te eibach pro kit co czytam tylko czemu? jakie są różnice? po vinie idzie sprawdzić jak mam w tej chwili?
-
sprenżyny do e90
Pekla mi sprenzyna w przodzie no i musze kupic komplet na przod bo tylu chyba nie musze zmieniac skoro wszystko ok? No i mam pytanie co kupic? Nie mam zamiaru kombinowac w jakies super obnizanie ani twardosc chce zeby bylo wygodnie i dobrze wygladalo.Co kupic e90 2005 320d chip 200km
-
ciezarki na opony
witam mam pytanie mam nowe felgi borbet i nowe opony continetal wlasnie zalozylem je do samochodu i wulkanizator wlozyl mi na kazda felge troche ciezarkow czy to normalne przy nowym zestawie?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dokładnie to samo myślę dodawanie samej gałki m lub podstopnie jest do mnie dość dziwnie a z tym wyglądem czy ona taką cudowna to bym dyskutował (po prostu inna) Może ma więcej a to samo zdjęcie dodaje po co ma robić za każdym razem inne? a cene zwiększa bo widzi że jest zapotrzebowanie
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Były taniej za 80 zł ale według sklepu oficjalnego bmw to tanio. (za niedługo rzadkością będzie czarne zwykłe podstopnie w e90)
-
Rok eksploatacji e91 2006r 320d 163KM (190,7KM)
Co to za badanie które przeprowadzałeś ? Ponieważ moje e90 stuka moim zdaniem każdy inny kto siadał uważa że jest ok na każdej stacji mówią że jest ok a moim zdaniem jest beznadziejnie! głośno stuki itp
-
Rok eksploatacji e91 2006r 320d 163KM (190,7KM)
Swiete slowa znam sie na sprzencie typu laptopy plyty itp zawsze mam bajzel i porozkrecane i nigdy nic bie dziala tak jak powinno:D a laik wlacza wszystko dziala ijak nalezy i nienarzeka;p mniej wiesz dluzej zyjesz
-
Rok eksploatacji e91 2006r 320d 163KM (190,7KM)
Dokładnie wiec żeby samochód dobrze sprzedać trzeba cofnąć:D
-
Rok eksploatacji e91 2006r 320d 163KM (190,7KM)
mógł byś jaśniej ? mam org przebieg 240 a ty piszesz jakieś pierdoły o 189? Porobiłem samochód na zicher a ludzie chcą kupić jak najtaniej nie ważne co z nim jest byle jeździ.
-
Rok eksploatacji e91 2006r 320d 163KM (190,7KM)
E90 po poltorej roku wymienilen filtry dwa razy opony zima lato fotele plus boczki na skore listwy piano black kierownica swiece sterownik tarcze wentylowane kolo dwumas i sprzeglo chip na 200km turbiba w chorwacj 10tys zl!! akumulator podswietlane boczki dywaniki galka zmiany biegow pewnie o wielu jeszcze zapomnialem 26tys zl liczylem samochod zakupilem za 34tys gdy sprzedawalem chcialem moim zdaniem tylko 38tys ludzie zobaczyli przebieg ktory jest prawdziwy podziekowali niecale 240tys. Reasumuja bylo trzeba poczekac i kupic mlodszy samochod z gorszy wyposarzeniem. Srry pisane na komorce poprawie w domu jak bede
-
chip tuning - wykres
Mam pytanie mam e90 163km chip na 200km 400 no i jest to ok ale mam okazję kupić f10 520d 184KM ile można z niej wyciągnąć jaki chip? czy przesiadając się z e90 na f10 z praktycznie tym samym silnkime będę czuł jakąś rewolucje? Patrze oczywiście tylko pod względem przyśpieszenia nie komfortem itp
-
Końcówka wydechu - wymiana?
wersja do dołu czyli bez dpf nie da sie odkręcić tylko ciąć z dpf da sie wymienić
-
Końcówka wydechu - wymiana?
jak się ma tą do dołu nie prostą to na pewno trzeba ciąć
-
felgi borbet e90 lci
Czyli co?:D 8J to jest co? Sorry Panowie ale znam sie na rożnych paściach i lubię poznawać coś nowego ale felgi to jest do mnie temat tak nie zrozumiały! Wiec jak na te borbety założę opony R225 40 R18 (bo ponoć mam takie zakładać) Felgi dokładnie to : Borbet XRT graphite 8,00x18 5x120,00 ET30,00 Będzie to dobrze wyglądać? Najgorsze jest to że zostały mi opony z starych felg ( 1 sezon do przejeżdżenia) 235 40r 18 i 245 40r 18 Wypada je włożyć na te felgi czy to bandytka?
-
felgi borbet e90 lci
kurde to nie dobrze chyba że takich nie ma nie występują w tym modelu;/albo gościu z oponeo zrobił mnie w ciula... a te e30 będą tragedią czy jak bo najwyżej wymienię jakie powinny być 35? EDIT:D Dzowniłem do oponeo i gość mi powiedział że borbet do e90 ma taką chomologacje i takie ma być żę orginał jest et35 na tył ale w przypadku borbeta ma być et30 ( nie wiem o co chodzi ale ok:D) a opony mam szukać tylko 225 40 r18
-
felgi borbet e90 lci
gość z oponeo mi zasugerował 8x18 et 30 na tył i na przód to dobrze?
-
felgi borbet e90 lci
Dzieki Panowie za rade dzis sie wszystkim bede zajmowal zobaczymy jak efekty w moim E90 nie wierze ze ktos ten olej wymienial.
-
felgi borbet e90 lci
gdzie tak tanio te felgi mają? dzięki Panowie co do płynu przy okazji :D musieli mnie w sklepie w ciula zrobić:P