Skocz do zawartości

tomasztolala

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasztolala

  1. Nie wiem jak diesle ale benzyna praktycznie nie mozliwa do kupienia w tym budżecie
  2. Budżet 100 netto ale jaki motor ?
  3. Tych kijanek jeździ bardzo dużo na drogach.100k brutto za 440i ? Nie realne nawet ulpe z stanów
  4. Witam zna ktoś fachowca do zakodowania lamp full led ? mam w swoim xeony i chciałbym zmienić na ledy czy ktoś z Ślaska ogarnie mi temat? czy jest to jakaś większa filozofia trzeba coś przerabiać czy tylko zakładanie i kodowanie? Czy jest to wielka ingerencja w samochód chodzi mi o gwarancje?
  5. Dzięki za konkretną odpowiedź.Tez się zastanawiałem nad akrapoviczem nie słyszałem na żywo ale na YouTube nie robiło to wrażenia pewnie na żywo inna bajka dziś wrzucę film z mojego wydechu Zapomniałem dodać że w tej cenie jeszcze był dyfuzor...i to jest cenna brutto zaznaczam ;) jeśli wiesz co mam na myśli nie każdy potrzebuje dodatkowego papierka ;p
  6. Tego pojęcia nie znałem ale chyba tak to można nazwać a może ktoś mi na chłopski rozum wyjaśnić co mi da usunięcie cata ? Gość od wydechu mówił że u mnie to się aż prosi...ale co właściwie to daje ? Robiąc chip ma to jakiś związek ?
  7. No tak ;) ale bez cata
  8. To co na zdjęciu widać wszystko po za usunięciem cata zobacz zdjęcia z poprzedniej karty
  9. Właśnie nie bo mam "gwarancje " za 2 lata bendzie całość + chip
  10. Są gusta i guściki ja to wiem jednemu się podoba Mercedes drugiemu BMW ale ludzie kochani bez przesady
  11. Jakim trzeba być kretynem żeby takie coś kupić ślepy typu diesle musi kopcić pokaż cycki i to gówno i złote felgi to szczyt tandety i obciachu
  12. Tak są nowe wiązki po dwóch stronach otwierają się dwie klapki film zrobię jutro bo mam samochód w detaling robię ceramikę . Koszt wydechu to 10 tys brutto z karbonowymi końcówkami spory koszt ale warto.
  13. Coś masz nie tak.Działa to tak: tryb comfort i Eco przepustnica zamknięta na sport i sport + otwarta i robi się głośno. Miałem tak w wydechu m peformance i teraz w mg Motorsport
  14. Chyba mnie źle zrozumiałeś (typowe wyciągnięcie z kontekstu) Ja nie mam zamiar udawać coś innego mówię że nie brzmi to jak typowe 2.0 benzyna tylko tyle.
  15. Masz rację coś w tym jest.Dzieki za linki i srry za atak
  16. No tak się składa że w E90 nie było trzeba kodować dlatego pytam.Widzialem poradniki ale nigdzie nie znalazłem konkretniej odpowiedzi co do kodowania.Co do postów to jest jakiś wyznacznik zaj***istości że się ma dużo że się tak podniecasz? Ps: Bywało w BMW że jak się nie kodowalo było wszystko ok tylko kierunki szybciej chodziły więc tragedii nie było o takie coś mi chodziło
  17. srry znalazłem że już był taki temat
  18. Witam ogarniał ktoś kiedyś coś takiego czy trzeba kodować jest dużo kombinacji interesuje mnie takie coś w f36 ?? (ale piszę tutaj bo na dziale 4 mało kto się udziela) Swoja droga gość ma ciekawe filmy
  19. chyba zacznę polować na Ledy do mojego f36 ale męczy mnie jedna rzeczy czy tył trzeba kodować? jeśli nie zakoduje co się będzie dziać?
  20. Czyli jak bym zrobił z tyłu lampy ledowe z z przodu zostawił xeony nikt mi nie może powiedzieć że mam ulepa ;p
  21. W E90 było to łatwiejsze ;p czy lampy te wychodzili tylko po lifcie w BMW 4 czy była możliwość zamówienia takich lamp do przed lifttu ? Pytanie nr 2 czy jest możliwe że można mieć lampy ledy z tyłu a z przodu xeony ? A nie ledy ? Czy to zawsze idzie w parze
  22. Ja kupiłem 4 miesiące temu 428i z salonu BMW używane po leasingowe zrobiłem dopiero 8 tys przebieg aktualnie 125 tys nic nie było robione
  23. Ja mam nawigacje dużą w 4 i uważam że BMW i jego system i ile każą sobie za niego zapłacić jest sto lat za murzynami a ci co to kupują to większość jelenie inaczej tego się nazwać nie da już poruszałem temat że w każdej lepiej wyposażonej skodzie jest opcja mirrow i wiele innych pierdole gdzie BMW traktuje to jako prestiż , ale mam pytanie do ciebie bez zmiany nawigacji na nie org idzie coś wyczarować żeby to jakoś wygladało? Najbardziej zależy mi na google mapa YouTube i mirrow. Mam samochód na pseudo gwarancji więc nie wiem czy mogę w nim grzebać ? Ps: 2500 zł a starą nawigacje zabierasz ?
  24. Niechęć śmiecić ale boje się że to bendzie chodzić jak chinskie tanie tablety niby to samo ale trochę inne
  25. Do f36 to pasuje ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.