Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Dolot BMW 428i
Miałem już 3 BMW i robiony w nich chip u kolegi z forum z Krakowa który chyba jest jednym z najbardziej znanych w tym temacie.Teraz mam 428i kupione w Salonie od lutego gdzie mam zamiar zrobić hybrydowe turbinę i właśnie chip.Mama te chwile zrobiony cały wydech w Mg Motorsport a na dniach usunięcie cata.Pytam o dolot bo tego tematu nie znam po to jest forum żeby ktoś pomógł a dostaje najbardziej typowa odpowiedź kup 435i ktoś zapyta mając 435i odpowiesz mu kupić m4?? W tej chwile liczę na wynik 320-330 km więc nie jest tak zle. Wiem że 435i było by dobre a nawet bardzo ale krótko mówiąc w cenie która dysponowałem czyli 170-180 z pełną faktura VAT po prostu nie bylo.Chyba że bite a to u mnie priorytet żeby samochód był nie bity. Myślałem że ten dolot to coś istotnego i ważnego.
-
428i wydech M performance
Aaacha no to faktycznie coś w tym jest.Kiedy robiłeś wydech masz też podwójne klapki ? Ogólnie jestem zadowolony strzały super jedynie trochę mógł być mniej basowsy a bardziej metaliczny jak to było w przypadku m performance
-
428i wydech M performance
To też jest pełen wydech z podowjnymi klapkami jak mam tryb confort jest cisza bez pierdzenia i auto jest cciche.Wczesniej miałem wydech m-peformance bylo tylko trochę ciszej ale też lekko pierdzilo przy zmianie biegów.Raczej to nie sterownik żaden bo wcześniejszy wydech sprzedałem gościowi przyspawał do swojego i już był efekt i żadnym sterownikiem i kodowaniem się nie bawił zresztą tak samo jak firma mg Motorsport montująca mi wydech a to wiem na pewno bo samochód mam na gwarancji więc to był dla mnie priorytet żeby nie wchodzić w ingerencję z sterownikami
-
428i wydech M performance
Chipu jeszcze nie było.Wydech
-
428i wydech M performance
Czyli co mam rozumieć że na trybie sport samochód będzie cichy i gejowaty ? Przecież nowe M5 brzmi przepięknie na sport !! Nie ma nic lepszego niż aktywne klapki
-
Wydech MPPSK z 440i do 430i?
Wiem że odpowiedz na to zna gość z mg Motorsport bo mi to tłumaczył wydech i kształt w lifcie się trochę zmienił i trzeba lekko kombinować
-
Dolot BMW 428i
Witam oglodajac aukcje na allegro zauważyłem że dużo ludzi w M2 posiada takie coś jak sportowy dolot firmy eventuri https://gransport.pl/marki/carbon/bmw/seria-4-f32-f33-f36/eventuri-uklad-dolotowy-4-f32-f33-i-f36.html http://parts.auto-dynamics.pl/uklad-dolotowy/387-uklad-dolotowy-bmw-428i-f32-f33-f36-gruppem.html Co to tak naprawdę daje ? I czy warto w takiej jednostek jak 2 litorwa benzyna instalowac. Mam zamiar w mojej 428i zwiększyć chłodzenie zmienić turbo na hybrydowe i zrobić chip czy taki dolot coś da ?
-
Wymiana foteli
Nie znam się ale pewnie bendzie tak samo jak w E90 czyli jakaś część elektroniki bendzie działać ale niewielka i bendzie trzeba kodować
-
4-er który wybrać?
Jeśli by to na prawdę tyle kosztowało to wale całą gwarancje robię to i mogę zrobić piekny chip . Jak można prosić o link
-
Wymiana kierownicy z łopatkami
Nic dodać nic ująć dokladnie.Czyli jak kolega wyżej napisał jak się ma diesla nie ma sensu jak benzynę z dobrym wydechem pozycja obowiązkowa
-
Wymiana kierownicy z łopatkami
Automat szybciej przeżuca biegi nie tak agresywnie na manetce możesz pociągnąć na maxa i nagle dup ! redukcja... a jeszcze ciekawszy efekt biegami do dołu. (Oczywiście wszystko kwestia wydechu )
-
Wymiana kierownicy z łopatkami
dokładnie 2,3,4 i ten strzał z wydechu na automacie ledwo pierdzi na manetkach jest bardzo dobry efekt
-
Jaki silnik do e90?
Lepiej zapytać na forum moim zdaniem niż szukać na mobile.de allegro itp bo wiekszą połowa to ofert wzięte z kosmosu wiec warto zapytać z jakim budżetem startować. Ja jak poszukiwałem 435i to ofert za 120-130 było pełno ale 99,9% to wszystko USA albo po zalaniu po mocnych dzwonach itp teraz już wiem że bez 150 nie ma co startować do takiego samochodu
-
428i wydech M performance
Witam nareszcie mam film jak chodzi mi wydech wiadomo film tego nie oddaje ale może komuś się przydać
-
chip tuning - wykres
Przecież to jest wstyd to nie może jechać ? Chcesz pokazać komuś że masz BMW kogoś przewieść a tu taki muł
-
Wymiana kierownicy z łopatkami
Kurde powiem wam że jestem zaskoczony ja jeżdżę tylko na łopatkach wogole jakoś za mną nie przemawia ta poźna zmiana biegów w BMW
-
chip tuning - wykres
;) swoją drogą polecam
-
chip tuning - wykres
Chyba jesteś najgorszym szukaczem jaki istnieje w internecie. Popatrz dobrze
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Jak to chcesz kupić skoro nie masz navi?
-
ConnectedDrive + bluetootch strumieniowanie muzyki
Trochę na temat trochę nie ale nie chce zaczynać nowego tematu jest promocja na usługę connetet driver i zamiast 1800 zł 400 zł co i tak dalej jest złodziejstwem
-
Wymiana kierownicy z łopatkami
Gdyby nie łopatki moja 4 nie miała by sensu korzystam 99.9% nie wyobrażam sobie bez tej opcji. W passacie też mam ale tam nigdy nie używam
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Tylko cenowo np 428i a 435i jest dośc duża to samo dotyczy 3 i jak kolega napisał idąc tym tokiem można odrazu kupić M3 a właściciel M3 powie że Porsche i tak dalej wszystko kwestia kasy
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Lepiej te pieniądze przeznaczyć na hybrydowe turbo i tak właśnie będę robił
-
F36 Lifting?
Lampy nie koniecznie oznaczaj lift bo pewnie masz na myśli ledy
-
4-er który wybrać?
428i kupując warto mieć ubezpieczenie albo już zrobiony rorzand