Treść opublikowana przez tomasztolala
-
428i wydech M performance
no a warto inwestować w takim przypadku jak ja mam 428i m peformance zamienić na 435i m peformance? Zastanawiam się nad innym wydechem ale boje sie małej zmiany bo ten 428i m peformance dobrze brzmi słyszałem ale tylko na youtube (a to nie ma co porównywać ) mg motorsport i też ciekawa opcja.
-
428i wydech M performance
A czy ktoś miał porównanie wydech 428i z wydechem 430i m performance dla auta BMW 428i bo osobiście mam m performance 428i tak jak wyszło z salonu i dzięki jest dość ciekawy na sporcie ale nie mam porównania jaki by był gdyby dać z 430i m performance czy tam 440i bo to to samo
-
428i dziwna praca silnika
Witam kupiłem u Gazdy bwm 428i z przebiegiem 120 tyś odebrałem samochód ale przed kupnem kazałem zwrócić uwagę na rozrząd ponieważ wiele słyszałem ciekawostek o tym silniku ze lubią padać. Kolega z forum N4S napisał mi tak: "Posiadam w garażu silnik n20 i n55. Pod względem kultury pracy i dźwięku są to całkowicie nieporównywalne silniki. Słuchałem kilka n20 przy różnych przebiegach. Generalnie każdy n20 sprzed 2015 roku przy przebiegu 80 tys. km kwalifikuje się na wymianę rozrządu. Nie wszyscy są tego świadomi i jeżdżą dalej. Wówczas to już jest tylko loteria każdego dnia. Wymiana rozrządu w ASO to 11 tys. zł. U mnie zrobili to w ramach dobrej woli po gwarancji. Moim zdaniem powiedz dealerowi że kupisz ten samochód o ile załatwi Tobie natychmiastową wymianę rozrządu w ramach dobrej woli. N55 też nie jest ideałem. Masowo lecą w nim panewki, wastegate, pompy wody. Łańcuch jest ten sam co w n20 i też się zdarza problem" Dlatego powiedziałem przed kupnem czy jest taka opcja to mnie wyśmiał ale dał mi na samochód 2 lata gwarancji.Powiedział że rozrządu bmw nie przewiduję naprawiać tylko jak już coś się stanie to nowy silnik (gdzie logika) a i że silniki x28i przejeżdżają spokojnie 200-300 tys i nie słyszeli żeby komuś coś się działo. No i teraz moje pytanie czy taki rozrząd da się usłyszeć na ucho?? co sadzicie czy mam się czego obawiać ponieważ moim zdaniem ten silnik dziwnie brzmi czy to normalna sprawa a ja przesadzam. Druga sprawa która mnie meczy w samochodzie to parujące lampy ale to właśnie z nimi załatwiam to chyba luzz ale pokrywa silnika jest nie równa z lewej strony mniejsza szpara niż z prawej spotkał się ktoś z czymś takim.
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Coś w tym jest [BAD] nie zna przepychu względem mocy
-
Aktualizacja NAVI
Witam jest zakładka w mojej nawigacji aktualizacja ze niby się ją robi na stornie https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/mobile-devices/aktualizacja-oprogramowania.html ale na tej stronie nic nie piszą konkretnego tylko jakieś pierdoły o ipodach iphonach itp nic konkretnego co owa aktualizacja wnosi.Gdy wpisuję vin wyskakują mi pliki do pobrania ale jest napisane że są tylko do samochodu wyprodukowanym w Update for vehicles with production date from July 2012 to June 2013 lub Update for vehicles with production date from November 2012 to February 2013 A mój samochód jest z 2014 grudnia to co mam rozumieć że nie było żadnego update od tylu lat? Mój VIN: D411823
-
BOX - podniesienie mocy 428i
W przypadku 428i i przebiegu 130 tys jest za dużo ryzyko bo z tego co wiem to te silniki lubią ADAC kupowałem licząc się z tym faktem dlatego wziąłem gwarancję
-
Wymiana tarcze/klocki tył/przód
Kolego to napisz jak to jest z twojego doświadczenia bo jestem ciekawy ? Bo różne opinie chodzą
-
BOX - podniesienie mocy 428i
No ale miałeś chip robiony jak samochód był na gwarancji ? Mam 428i z przebiegiem 130tys i dużo słyszałem że te silniki lubią padać rozrząd ale ASO mnie zapewniło że jak padnie to wymienia na nowy tak jak by nie szło odrazy zrobić rozrządu za wczasy i boję się jak zrobię chip że wmówią mi że to przez to i nie uznają gwarancji
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Dzięki bardzo popytam tutejszych tunerów o temat. A tak z ciekawości dla Ciebie bardziej wrażliwe dla silnika jest chip tuning czy power box?
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Masz na myśli chip tuning?? zawsze myślałem że właśnie on jest bardzo łatwy do wykrycia
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Wiem że może ale przypadki takie jak AC schnicer czy burger z tego co szukałem nikt nie odnotował...a nawet jeśli by zabił motor mi się głównie rozchodzi czy istnieje taki którego ASO nie wykryje
-
BOX - podniesienie mocy 428i
Ty chyba nie wiesz w ogóle o czym mówisz silniki padają na boxach ?? Przejechałem dwoma samochodami z około 70tys na podniesionej mocy w stanach Berger box to ma co drugie 428i.Ja pytam o gwarancję a nie ja się ma to zdobyć silnika
-
BOX - podniesienie mocy 428i
No co ty nie powiesz ?? SERIO ? Chyba jakiś mam cele w założeniu boxa
-
BOX - podniesienie mocy 428i
No i jak to jest z tymi boxami jest jakiś pewniak co blendy nie wywala i nie da się go wykryć w ASO ponieważ mam gwarnacjie i nie chce ryzykować
-
Wymiana tarcze/klocki tył/przód
No ok zrobię to po za ASO ale w komputer ktoś i tak musi wejść usunąć mi błąd a to nie jest według ASO coś złego ?
-
428i wydech M performance
Kolega dziwnie cytuje posty ? Bo nie wiem czy do do mnie było pisane czy jak ?
-
428i wydech M performance
Ja będę miała do sprzedania wydech m-peformance z 428i ale to chyba co innego
-
4 gc doposażenie w kamerę cofania
Chodzi mi o model 428i .E90 było sprzedalm zapomniałem pod moim linkiem zmienić że już mam inny samochód . Chyba że to nie do mnie post się odnosi
-
Bmw 435i WBA3R51080F729758
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKupiłem te 428i o które pytałem n forum. 2 stycznia do dziś nie dostałem tak długo dupczy się gazda BMW. Jak wtedy z nim gadałem powiedział że sprzedaję bo kupił Porsche i z ceny nie zejdzie bo wie co sprzedaje
-
4 gc doposażenie w kamerę cofania
D411823
-
Bmw 435i WBA3R51080F729758
tomasztolala odpowiedział(a) na tomasztolala temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałem ją kupić to jakieś kombinacje fakturą były no i jest to faktura Vat-marża czyli nic odliczyć się nie da
-
4 gc doposażenie w kamerę cofania
Witam czy doposażenie BMW 4gc w kamerę cofania jest możliwe ponieważ mam zwykły czujnik
-
4-er który wybrać?
a ile chcesz przeznaczyć na 435i ja jestem bardzo w temacie bo kupiłem 2 tygodnie temu 428i a cały czas chciałem 435i i to co u nas na rynku wtórnym jest to jest zgroza znam wszsytkie aktualne ogłoszenia.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Dokładnie 30 40 tys przy kupnie takiego samochodu to bardzo dużo to tak jak by powiedzieć 100tys a 200 tys to to samo tylko trochę więcej
-
Jaki silnik do e90?
318d już biedniejszego silnika nie ma bardziej sie nawkurzasz niż gdzieś zajedziesz straszny mul