Treść opublikowana przez tomasztolala
-
Wydech MP oraz Eibach
Co masz na myśli że chcesz zmienić wnetrze te z F82 ?
-
420d Grand Coupe, warto?
Ja kupiłem 4 jakieś 2 miesiące temu super samochód wcześniej miałem 3 niebo a ziemia.Trójka jest już po prostu stara buda a 4 wygląda bardzo dobrze i się wyróżnia. Na pewno myślisz o jakieś kwocie jaką możesz przeznaczyć na samochód podaj to łatwiej ci odpowiemy cz to realne. 4 gc xdrive od pierwszego właściciela z polskiego salonu swoje kosztuje nie ma to nic wspolnego z cenami zza granicy i przebiegiem (na 99% cofniętym)
-
420i - Box - czy ktoś coś testował?
ja do 428i długo męczyłem temat na forum i końcem końców każdy powiedział ze jak nie aso sie skapnie to błędy lubią wyskakiwać
-
420i - Box - czy ktoś coś testował?
??? Coś tu nie pasuje ? Przeciez ten jest R4 a ten R6 chyba że masz na myśli 428i z 430i
-
420i - Box - czy ktoś coś testował?
Te silniki mają parę znaczących szczegółów które je wyróżniają co do boxa temat wałkowany dość dużo razy sam tez chciałem mieć ale nie ma złotego środka ponoć 90% z nich idzie wykryć
-
Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i
Kwestia ceny, stanu (ale myślę, że nie przycierałeś nim nigdzie :D) i myślę, że się dogadamy. Mogę podesłać ci zdjencia ja kupiłem samochód jakiś miesiąc temu stan 10/10 nie chce dużo ponieważ i tak nie bedzie mi potrzebny podeśle zdjęcia ci na priv. Jak zrobią całą tą akcjie dodam tutaj dla potomnych jak wyszło
-
Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i
a chcesz mój dyfuzor m peformance bo będę miał swój na sprzedaż jak będę robić u nich na dwie strony.wydech org kupiony w bmw... ale skąd oni biorą to nie wiem.
-
Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i
Dzięki za pomoc to fakt nawet jak zrobię jakąś zmianę zawsze zostaje mi stary wydech na wymiane. Za naradą kolegi zadzwoniłem do mg motosport i mi wyjaśnili że teraz bmw stosuje podwójne klapki w swoich wydechach wcześniej była tylko jedna dlatego nowe wydechy bwm brzmią lepiej i dokładnie taki mi zrobią dwie klapki i dym ponoć przedtem leciał z 1 wydechu teraz bendzie lecieć z dwóch.Czekam na wycenę. PS: Mają też zaufanego gościa od dyfuzorów wiec zrobią na gotowo nie muszę kombinować z zamiennikami itp na allegro. Może kogoś to zainteresuję i wrzucę film jak było przed i po.
-
Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i
Przepraszam ale pozwolę sobie podbić bo chce się umówić na wizytę ale boje się że będe nie zadowolony a zmienić z powrotem już za bardzo się nie da.
-
Mg Motorsport vs m-peformance wydech 428i
Już parę razy pytałem ale nie dostałem jasnej odpowiedzi czy ktoś zmieniał wydech w 428i m performance na mg Motorsport ? Czy taka zmiana ma sens? Czy wydech m-peformance to max jaki można osiągnąć ? Marzy mi się wydech taki jak jest w 435i 440i ale nie chce starcić dobrego dzwieku mimo że silnik taka pierdoła ale z tym wydechem m performance brzmi całkiem dobrze
-
Jakie zmiany w po liftingu lci ?
ja mam duży ekran i mogę pisać na pokrętle oczywiście dotykowego ekranu nie mam bo rok samochodu 2015
-
Jakie zmiany w po liftingu lci ?
a od czego zależy dotykowy idrive ? czy sie go ma czy nie?
-
Zmiana lamp na full led
Tak się głośno zastanawiam czy ktoś wymieniał zwykle lampy w f36 na full led zaczyna wkurwiać te parowanie xeonow
-
Jakie zmiany w po liftingu lci ?
jaki to jest nowy idrive ?
-
Jakie zmiany w po liftingu lci ?
ale co do nawigacji to chyba zależne od wersji
-
4-er który wybrać?
Co do oleju użytkuje samochód od 3 tygodni świeżo wymieniony olej w ASO na komputerze pokazuje mi na że następna wizyta za 30000 tys przejechałem 500km i już pokazuje 25000 tys 5tys różnicy powinno tak być ? Te 500km które przejechałem było na bardzo wysokich obrotach ale bez przesady
-
Lotka M Performance na klapę bagażnika w praktyce, koszty
ile cie wyszła hydrografika na ten dyfuzor////??
-
428i wydech M performance
Już parę razy męczyłem ale dalej nie mam odpowiedzi czy ktoś ma wiedzę na temat wydechu mg Motorsport jak się ma do wydechu m performance ? Czy jest wielka różnica czy warto wymienić czy jest głośniejszy co kolwiek jakieś informacje bo boje się zmieniać że nic mi to nie da albo da niewiele
-
4-er który wybrać?
dla mnie jest bardzo sztywne w 4gc zawieszanie ale też dużo nie moge powiedzieć bo na razie zrobiłem 400 km także mało mam do powiedzenia.
-
4-er który wybrać?
Jak się ma org m pakiet to te stabilizatory oraz spreżny są też wymieniane ? Może ja takie coś mam dlatego uważam że moja 4 jest bardzo bardzo sztywną jak to sprawdzić ?
-
Felgi do 4 gc
:D jak ja się nad czym wącham to max 2-3 opcje u ciebie jest gorzej ;p Miałeś już 20 na 4 gc ja mam ruanflat 20 cali i uważam to za porażkę
-
zmiana tłumika w 428i
ja dziś pisałem z mg motosport którzy zrobili tego setki bo w sumie tym się zajmują i dostałem taką odpowiedź co do dyfuzorów z allegro. "W kwestii dyfuzorów to róźnie mieliśmy i oryginalne mieliśmy i z allegro. I w cale te z allegro nie odbiegały jakością od oryginału, a nawet były czasem lepsze."
-
428i wydech M performance
kiedyś z tych atrap sie śmiałem ale uważana że mają w pewnym sensie sens.Masz samochód idalne proporcje światła prawe z lewym koła lewe z prawym szyby dach opadająca linia spoiler i na koncu JEBBB z jednej strony dwa wystające fiuty po jeden stronie. http://parts.auto-dynamics.pl/57338-large_default/uklad-wydechowy-bmw-serii-5-540i-g30-g31-bmw-m-performance-wydech-tlumik-koncowki-dzwiek-oryginalny-tuning.jpg tak powinien wydech wyglądać po dwóch stronach wlany w samochód w dyfuzor a to co jest w 428i tonalnie do niczego nie pasuję http://f30.bimmerpost.com/forums/attachment.php?attachmentid=1009258&stc=1&d=1397197072 No sam powiedz do czego te dwie rurki pasują??? jak samochód hydraulika i to nie chodzi o to że chce zrobić z 428i 435i tylko poprsotu symetrycznie to wygląda owiele lepiej. w passacie nawet mam ładniejszy wydech
-
428i wydech M performance
Jest ktoś z Śląska co ma 428i z wydechem mg Motorsport i chwilę wolnego czasu kiedyś żeby posłuchać bo mam totalna zageostke czy warto zmieniać mój wydech m performance na mg Motorsport pod względem optyki na pewno bo dwie końcówki się proszom w tym samochodzie ale jak z dźwiękiem
-
zmiana tłumika w 428i
a tak przy okazji mam jeszcze pytanie jakiej innej firmy polecicie wydech oprócz eisenmann m-peformance i mg motosport jest jeszcze jakaś znana firma za ludzie pieniądze co robi wydech dobrej jakości. swoją drogą słuchałem wydechu eisenmann w 428i ale tylko na youtube strasznie słabo to brzmi.