Treść opublikowana przez tomasztolala
-
zmiana tłumika w 428i
Może i tak jest ale serwisowi bym nie wierzył w sumie co by ci miał powiedzieć że jest lepszy albo taki sam?:D jego interes żeby klienta ociulać
-
4-er który wybrać?
aaa to tego nie wiedziałem kurde muszę to widzieć bo jak narazie widziałem g30 w bardzo dobrej konfiguracji że im nie ma wstyd za niedługo będziesz musiał dopłacić do znaczka bmw przecież to oni tylko świadczy jadąc rekalam
-
4-er który wybrać?
Dali żarówki żeby mieli co polepszyć po liftingu. oo dokładnie kolego i za to mnie irytuje ta firma
-
4-er który wybrać?
wiem wiem ze po lifcie są ale to powinno być standardem bez liftu krok w tył i to niesamowity
-
4-er który wybrać?
Tylko niech mi ktoś wytłumaczy jak samochód za takie pieniądze jest tak słabo wygłuszony ? Te 20 ruanflat słychać i to bardzo ogólnie 4 to dżiny samochód starsze data 5 miały ledy a tutaj dali [BAD] żarówki !! Wstyd
-
4-er który wybrać?
Dodam od siebie mialem E90 teraz mam f36 zwykle zawieszenie i trochę mnie wkurza że ten samochód jest tak sztywny i głośny nie chodzi o silnik ale o wszystko co słychać z zewnątrz pewnie temu że brak ramek na szyby i koła 20 cali Ryan flat ale zawieszenie jest zbyt twarde
-
zmiana tłumika w 428i
Chce robić ten tłumik w mg motosport ale mówią że najlepsze efekty są po wymianie downpipe. No i są dwie opcje. - downpipe z katalizatorem w cenie 2500 zł (opcja ta wymaga zmainy elektorniki) - downpipe bez katalizatora w cenie 1500 zł (opcja ta wymaga zmainy elektorniki) I jak się domyślam przy takiej robocie można stracić gwarancje z bmw? jeśli ma się samochód na gwarancji to tylko sam tłumik wchodzi w gre. PS: http://allegro.pl/dyfuzor-bmw-f32-f36-mp-twin-outlet-single-muffler-i6793753980.html Myślicie że warto taki dyfuzor zakupić?? ktoś pisał że nie ma różnicy w porównaniu do org na jego aukcji są zdjęcia real i wygląda to ok tylko tamte ma na 4 wyloty.
-
Gwarancja w nowym 440xi gc?
a mnie u gazdy zrobili w chuja bo gość sprzedał mi przedłużoną gwarancji tak wspomniał (kupiłem auto używane) a okazało się że to nie jest przedłużona gwarancja na 2 lata tylko jakieś ubezpieczenie na skutek np zniszczenia silnika itp ale nie ma to nic wspólnego z gwarancja BMW. Przed kupnem widziałem że światła parują gość mnie zapewniał ze mam się niczym nie przejmować przejdzie a jak nie to mam gwarancje podjechałem na wymianę oleju bo po kupnie po 1 tygodniu już zaświeciło wspomniałem o światłach ze dalej parują ale twierdzą że moja gwarancja tego nie obejmuje. Już nie wpasowane że w salonie się dziwili że jak mogli mnie wypuścić bez zmiany olejów itp.
-
4-er który wybrać?
Jak wy to robicie z tymi zawieszeniami że obniżanie ja mam standardowe w 4 w poprzedniej 3 mam dodatki karbonowe i praktycznie nigdzie nie mogę podjechać żeby ich z przodu nie urwać
-
Paliwo 100 oktan do 428i
Ale mimo wszystko spokojnie te 100 oktan mogę lać nic mu nie bendzie ?
-
Paliwo 100 oktan do 428i
Ee to ciulato miała cichą nadzieję że coś to da...ale czyli reasumując mogę nalać takie paliwo nic się nie stanie z silnikiem .
-
Paliwo 100 oktan do 428i
Dziś byłem na shellu i zaproponowali mi paliwo 100 oktan no i tu pytanie czy takie coś można właściwie do silnika 428i ? Gdy otwieram klapkę do baku jest napisane od 95-98 a czy faktycznie tak jest ?
-
zmiana tłumika w 428i
Gwarancja nie ma nic do wydechu dyskusja o tym że m performance że to akrapowicz już była na pewno akrapowicz robi do wersji M ale poniżej nikt nie jest w stanie na pewno na to odpowiedzieć
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
To starszego typu BMW tak ale do E90 i powyżej moim zdaniem totalnie odpadają
-
4-er który wybrać?
Ja mam 20 ruanflat i nie jest za ciekawie słychać te opony niesamowicie a no i szyby bez ramkowe uważam że też mocno słychać w szum bardziej nawet niz w E90
-
zmiana tłumika w 428i
Poczekam aż zmienicie w mg i też się skusze w sumie jestem zdecydowany ale mnie zastanawia czy jest duża różnica na plus w porównaniu do m performance ps ten mój wydech na pewno ktoś kupi bo chyba takie rzeczy są sprzedawalne ? I podbijamy z tym dyfuzorem mi się widzi w kolorze piano Black
-
zmiana tłumika w 428i
MI zależy na tym żeby samochód miał to coś wiem ze to jest tylko 428i 2 benzyna ale musi wydech być zadziorny przy zmianie biegów ten co teraz mam wydech bardzo cieszy to tzw Pierdniecie. Chyba się skuszę jeszcze mam pytanie najlepiej szukać dyfuzora z podwójną końcówką na allegro używanego czy jak myślicie?
-
4-er który wybrać?
Jaki budżet bo niestety ja jestem bardzo na bieżąco i jakieś 2 tygodnie kupiłem miało być 435i ale w końcu 428i jest na polskim rynku do 200tys jest wszystko rozwalone ( ważne do mnie było żeby też była faktura )
-
zmiana tłumika w 428i
ma ktoś porównanie mg motosport do m performance wydechu w 428i? Mam u siebie m peformance tłumik ale zastanawiam się nad mg motosport
-
Aktualizacja NAVI
Dzięki kolego na prawdę kolego konkretna odpowiedź rozwiałeś mi wszelkie wątpliwości.Pozdrawiam
-
Aktualizacja NAVI
Dzięki kolego ale też nie o to mi chodziło mapy mam do 2020 darmowe aktualizacje bardziej mi chodziło o SOFT czy w bmw się aktualizuję żeby np szybciej chodziło inna jakaś grafiką jakieś nowy interefejs coś w tym stylu czy w bmw coś takiego jest jak w telefonie co chwile jakiś nowy andreoid
-
Aktualizacja NAVI
Nikt nic nie wie przecież to chyba dość znany temat ? Sorry za podbicie
-
Parujące lampy FULL LED F10
Ja mam 428i i parują mi lamy ASO zaproponowali mi zostawienia samochodu na 3 dni i będą suszyć zapytałem na czym ta procedura polega mówili na niczym innym jak wyciągnięcie zawleczek i suszeniem to samo mogę w domu zrobić sam gość mi z ASO tak powiedział ale żenada 3 dni bez samochodu żeby po prostu otworzyli dwie zawlczki człowiek jeszcze musi zajechać z kimś i fatygować bo samochód zastępczy w cenie
-
akumulator- jaki ?
Można też bezpiecznikami pomanewrowac no i niektóre klapy mają wejście na kluczyk
-
428i wydech M performance
Po dzięki konkretną odpowiedź o to mi chodziło