Treść opublikowana przez kajetanbudacz
-
Po wymianie oleju skrzynia zaczeła szarpać.
Nadal ok ? :?:
-
Po wymianie oleju skrzynia zaczeła szarpać.
Naprawił ?
-
E86M Z4 coupe VIN: WBSDU91050LK43805
kajetanbudacz odpowiedział(a) na Świstak1685049289 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś nowego/więcej wiadomo w sprawie tej zetki ?
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
i takie kolejne 550d... super czas do setki (katalogowy) a do 200 wolniej niz 335i seryjne... no nie wiem... Ostatnia nadzieja to M4... budzetowe 428i... to rozwiazanie... BUDZETOWE. spodziewalem sie ze 435i chociaz troche bedzie podobny do konceptu... a nie to serii 3 F30.... glupi mercedes Eklasa... nawet nie nowy model tylko glupi polift... bije serie 4 na glowe http://images.pistonheads.com/nimg/27700/MercEClassCoupe_05.jpg ..bez gwiazdy nie ma jazdy... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
zamawiałeś we Wrocku ?
-
E65 3.0d Po wymianie oleju zła praca skrzyni !
Napisz do kolegi czacza na racingforum.Doradzi.
-
Mini Cooper S WMWMF71070TS25101
kajetanbudacz odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWarto popytać na forum mini-są dobrze w temacie.Sprawdziłem :cool2:
-
E65 3.0d Po wymianie oleju zła praca skrzyni !
Tak jak kolega napisał -jedż do innego mechanika.
-
BMW F10/F11 vs inne
..nie tylko cenowo... Warto się nim przejechać :cool2:
-
bmw e38 730d turek
Pikna :cool2: silnik seria ?
-
qba ---> E32 750iL 1990 rok
Można wiedzieć ile kosztowała? ( proszę pw)
-
F10 520/525 d/xd – nowe 2012 czy Premium Selection (PS)
Święte słowa... Zgadzam się w 100%
-
BMW e91 335d KZ87392 UWAGA!!
kajetanbudacz odpowiedział(a) na marcinx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoże wpadł i siedzi...
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
tzn. SL ?
-
Gadżety warte uwagi
Fajne uczucie... :cool2: Jaki model odbierasz ? Podziel się z nami pierwszymi wrażeniami, no i zrób galerię..
-
Pytania przed kupnem Z4
2005 tj. e-85 ?
-
Pytania przed kupnem Z4
Czekamy :cool2:
-
E61 po wypadku, co z airbag-ami...
A widzisz... Uderz w stół a.. Wszyscy się zgadzają -naprawiaj i jazda. Jak zrobisz wrzuć foto do galerii.
-
E61 po wypadku, co z airbag-ami...
Nie słuchaj tych co się mądrują ( m.in. dlatego że masz 535d-o której marzą-a jeżdzą 520'tkami ) tylko wymień i :cool2:
-
bmw 335 warszawa vin dzis lub jutro czekamy
kajetanbudacz odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż..hahaha dobre.. pewnie stopnie też w celsjuszach :roll:
-
Pytania przed kupnem Z4
Jeśli to coś wiarygodnego wrzuć link do ogłoszenia lub ofertę z foto i vin w dziale sprzedam.
-
[E91] 2007 WBAVU71080KC14062
kajetanbudacz odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGratulacje.. Jak wrażenia z jazdy ?
-
F01 750i 2008r
Przez miesiąc coś wymyślili ?
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
jaki to 2,4 l ???
-
BMW z Olsztyna
kajetanbudacz odpowiedział(a) na abdomini temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStrzał w kolano... Kolego Janusz przedstaw się z imienia i nazwiska.