Treść opublikowana przez kajetanbudacz
-
BMW E90 318d M-Pakiet VIN WBAPN11030VM56630 Piaseczno
kajetanbudacz odpowiedział(a) na PiotrSL temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna wiedzieć ile utargowałeś ostatecznie ?
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
kajetanbudacz odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż-jak taaki cukierek to kupuj i przerabiaj na automat :roll:
-
Bmw e60 2008 r Mpakiet CO O TYM SADZICIE? WBANX31030CW75712
kajetanbudacz odpowiedział(a) na rafalkropka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż-myślisz,że poda ?
-
Bmw e60 2008 r Mpakiet CO O TYM SADZICIE? WBANX31030CW75712
kajetanbudacz odpowiedział(a) na rafalkropka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez vinu niewiele.. Cena dość niska :roll:
-
Upgrade ze Stereo do Top Hifi
Sam montowałeś? Jaki koszt elementów?
-
E60 2008 530xi PL Salon CK07582
kajetanbudacz odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam za OT Mogę zapytać jakim teraz e60 śmigasz? 530d? jak wrażenia ? co już naprawiałeś? dlaczego zmieniasz?
-
E46 318d 2002, łódzkie WBAEU51050CJ04386
kajetanbudacz odpowiedział(a) na szczesik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż-a po co komu fizyka w szkole...
-
E60 535 sprzęgło hydrokinetyczne przekładnia wandler
Mógłbyś napisać coś więcej-jakie to dokładnie objawy?
-
e92 325i LCI czy można zwiększyć moc?
Potwierdzam unikać 44 jak ognia :nienie: Jak ktoś ma ochotę-odpowiednie wątki są na RF oraz na forum paska.
-
BMW E60 MYSŁOWICE vin WBANC710X0B155354
kajetanbudacz odpowiedział(a) na Romano34 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażajcek -szacun za spostrzegawczość.. -za tą cene wypasu raczej nie będzie CCC :8)
-
BMW 525i e60 WBANA510X0B028100
kajetanbudacz odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGratki z powodu sprzedaży :cool2:
-
Zakup 745d i już kilka problemów
Jak sobie poradziłeś z tymi usterkami? Czy to szarpnięcie przy hamowaniu to problem ze skrznią biegów?
-
nowe bmw 7 2016
Ładne ale d..y nie urywa.. Trochę jak lift aktualnego modelu.
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
kajetanbudacz odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiepotrzebnie sam zaczynasz wątek o kompetencjach.. Zapytałem o kogo chodzi, więc nie rób zamiesznia chyba ,że się nudzisz.. :nienie:
-
E61 535d 2009r Żory CU62308
kajetanbudacz odpowiedział(a) na czerwony330d temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż-Czyje nazwisko ? o kogo chodzi?
-
e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek
kajetanbudacz odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe co sprzedający na te informacje... czy ktoś już mu wysłał link do opinii z forum nt. tego co oferuje?
-
E60 520D 2007r. ANGLIK!!Czeladź WBANX12030CX68796
kajetanbudacz odpowiedział(a) na Maxell temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża VIN ?
-
BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981
kajetanbudacz odpowiedział(a) na Łapek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż-to odstukajcie troszkę pieniążków i sprzedajcie koledze z forum w budżecie jaki ma przeznaczony na zakup auta .
-
Pytania przed kupnem Z4
martin pochwal się -co i jak? no i za ile..?
-
E91 320d LCI M-pakiet A670558
kajetanbudacz odpowiedział(a) na adisan82 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz tą przerwą w servisach..hmm nie sądziłem ,że w De takie rzeczy... Jakiś mega longservis :roll:
-
Prośba o ocenę E39 520 WBADM11020GP09849
kajetanbudacz odpowiedział(a) na lukash100 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdobre :norty: :norty: :norty:
-
@BMW 320d WBAAP710X0JL42814
kajetanbudacz odpowiedział(a) na masta pi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajważniejsze, że jesteś zadowolony. Oby się nie psuło.. Ps.z jakim silnikiem? Pozdr
-
BMW 530 3.0 TDI 251KM,SILNIK 70TYŚ WBANC71060B631020
kajetanbudacz odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw sumie każdy nowoczesny disel jest z bezpośrednim wtryskiem ( Turbo Direct Injection) :8)
-
X3 F25 WBAWY31090L524438
kajetanbudacz odpowiedział(a) na bmw1234567 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa RF uzytkownicy pisali,że X3 z tym silnikiem nie jedzie... Warto poczytać.
-
BMW e60 535d M-pakiet WBANC91000CU78981
kajetanbudacz odpowiedział(a) na Łapek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobry pomysł choć trochę brutalny Popieram :8)