Treść opublikowana przez grzybek9307
-
fotel e36
pokaż foto tych foteli. myślałem je obszyć skórą
-
fotel e36
kupiłem niedawno e36 wizualnie zaniedbane wiec dużo nie myśląc zacząłem przygotowywać do lakiewania więc wyjąłem również i całe wnętrze.. ale odbiegam od temtu ... fotele i kanapa... na fotelach były pokrowce http://imageshack.us/f/802/imag0034yr.jpg/ po zdjęciu.. http://imageshack.us/f/542/imag0035e.jpg/ normalnie idzie się załamać.. upier.dzielony jak nie wiem co i na dodatek porwany... kanapa z tyłu też porwana ( akurat nie mam zdjęcia) nie wiem co ktoś tam robił ale :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: jak mówicie co z tym zrobić drugie czy do obszycia?
-
JAK DOLADOWAC SILNIK E30 POPRZEZ BARY,KOMPLETNIE NIE WIEM
chcesz ładować 1.4 bara? to najpierw silnik zakuj;) bo inaczej nici z tego;) widzę o turbinie nie masz pojęcia chyba to wątpię żebyś to sam zrobił;)
-
Swap 1.6i --> 1.8iS
3tysie za silnik z osprzętem+ cały wydech+ cały układ napędowy + zawieszenie +hamulce wg mnie to dobra cena
-
Swap 1.6i --> 1.8iS
o racja;) EWS... szukaj samochodu bez tego;) łatwiej bedziesz miał albo do magika jakiegoś który usunie ews z kompa... co do skrzyni to możesz starą zostawić bądź też od 1.8 is kupić. na wał wszystko pasuje;) mówiąc z całym osprzętem miałem również na myśli filtr i przepływkę również.. co do wydechu to do przeróbki początek wydechu bo inne kolektory są.. a jeśli dysponujesz sporą ilością $$$ na swap to cały wydech drugi od 1.8 is;) nie rozumiem? do czego inne oprogramowanie :shock: :)?
-
328i Black Coupe -Stroker M50B28
elegancko;) wszystko wyczyszczone ładnie;D czekamy tu na kolejne efekty Twojej pracy;) :cool2: :cool2: :cool2:
-
Witam Ubytek płynu :(
a z dymieniem jak jest? niedogrzewanie to może być również wina termostatu. sprawdź też czy po odpaleniu samochodu nie robi się wysokie ciśnienie w układzie chłodzącym...
-
Swap 1.6i --> 1.8iS
kupujesz silnik z całym osprzętem i wkładasz najprościej a później ze starego możesz posprzedawać graty i bez kombinowania;)
-
Witam Ubytek płynu :(
obejrzyj dokładnie czy nie ma wycieków gdzieś plynu... ale jak pod korkiem jest ta biała maź to raczej uszczelka będzie
-
zmiana oleju mineralnego na półsyntetyk...
kto tak powiedział że nie można? nie można kolego z minerała na syntetyk bo ten ma mocne właściwości myjące i cały ten syf z minerała może mocno zaszkodzić... ale jeśli masz w miarę dobrym stanie tech. silnik to na półsyntetyk jak najbardziej nawet sam bym tak zrobił;) no po mineralnym zostaje straszny syf;/ jest coś gorszego jeszcze;D mineral + motodoctor :mad2: :mad2:
-
M50b25 turbo
ale tu dużo mocy nie podniesie w tym silniku wg mnie lepiej by było wsadzić m50b25 i tam coś przykombinować albo m52b28 i cieszyć się mocą ;D
-
M50b25 turbo
w m50b20 jest to nieopłacalne... lepiej wsadzić już m50b25 lub m52b28 i na jedno wyjdzie albo może i nawet taniej
-
M50b25 problem
tak właśnie podejrzewałem ten czujnik temp. przekręcę z drugiego silnika w wolnym czasie i zobaczę czy to to
-
M50b25 problem
A więc tak... po odpaleniu silnika wchodzi zaraz na 2000-2200obr/min i tak trzyma. po jakimś czasie schodzi na niskie obroty (nie pamiętam dokładnie ile było ok600) i faluje na obrotach jakby lekko przygasał, co może być przyczyną? viewtopic.php?f=68&t=120678
-
316i Stukające bębny przy hamowaniu
mogło coś odpaść lub uszczypać się tak jak kolega powiedział trzeba rozebrać i się okaże ;) mi kiedyś pękła to waliło dosyć głośno dostała się między bęben a okładzinę
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów. Jaki Klucz?
byłem rano sprawdzić to i niestety warsztat jest zamknięty nie było mechanika. ale chyba tak jak kajjman mówił zgadza się. zaczyna olej się wylewać korkiem wlewowym no to szybko zakręcasz go :wink:
-
M50b25 turbo
400 to już więcej niż przewidywałem (myślałem o 280-320) ale więcej nie zaszkodzi;D widziałem e36 k64 miał właśnie bez zakucia coś koło 400 że czasu potrzeba to jest normalne;) i tak najpierw muszę ją polakierować całą xD
-
Swap 320 Coupe : M54b30 vs m52b28
co do wytrzymałości to nie ma tu nawet co porównywać. dlatego poparłem to co napisał DjAquaz
-
Swap 320 Coupe : M54b30 vs m52b28
i co kolega wybrał;D? jakieś relacje ze swapa może:D?
-
M50b25 turbo
ile na 0.9 uzyskać mniej więcej km i nm?
-
M50b25 turbo
w sumie może i racja z tym ciśnieniem tylko wtedy kwestia sprzęgła.. Z turbem to rozważałem dwie opcje albo hx35 albo hx40
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów. Jaki Klucz?
tylko najpierw zanim odkręcisz korek spustowy odkręć korek wlewowy;P żeby nie było sytuacji że zlejesz olej a wlewowego nie będziesz mógł odkręcić xD
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów. Jaki Klucz?
jutro zobaczę dokładnie . nie jestem pewien.. no w strzykawkę to będziesz musiał się zaopatrzyć tylko jakąś dużą bo masz korek wlewu z boku skrzyni z prawej strony chyba. lejesz do momentu kiedy przez korek wlewowy zacznie wylatywać olej. znaczy wtedy że stan jest prawidłowy. a wiesz jaki olej lać?
-
M50b25 turbo
raczej z mechanikiem znajomym.. planowałem koło 0.6-0.7 bara na początek ale odprężenie rzecz normalna.. czytałem ostatnio seria sprzęgło za wiele nie wytrzymuje.. koło przetoczone od m50 + tarcza, spiek m50b28+ docisk m57
- M50b25 turbo