Treść opublikowana przez Artur_ncle
-
318i n43 podniesienie mocy???
Witam, sa sie cos bezpoecznie wykrzesac z tego silnika??? Tylko pytam powaznie?? Nie mowie tam zaraz o 200 km, tylko moze ze 150-170km, chcialbym aby to bylo bezpieczne rozwiazanie a nie MOC za wszelka cene... Pozdrawiam..
-
[e90 320i] mydełko pod korkiem oleju
Tak jest, normalka na krotkich trasach. Pzdr
-
[e9x] niezaślepiony otwór w komorze silnikowej
U mńie jest tak samo.. Tak ma byc,
-
Aplikacja na Smartfony / Tablety
Appstore, aplikacja shella, umozliwia podobne rzeczy
-
[E90] gniazdo AUX - jakość
Witam przez 2 lata mialem iphona 4s i audio przez kabelek aux bylo slabej jakosci mimo iz uzywalem dobrego kabelka i tylko muzyki z itunes. Dzis wkoncu podlaczylem mojego iphona 5 i........ Niesamowite dzwiek jest czysty jak lza i glosny!!!! Dodam ze na tym samym kabelku... Az mi sie życ zachcialo, moje utworki nabraly pieknego brzmienia w samochodzie, totalny brak szumow w tle!!! Utwierdza to przekonanie ze zrodlo dzwieku analogowego jest bardzo wazne i musi byc dobre!! Zaskoczylo mnie ze 4s wypadl tak slabo, bo tani nie jest...
-
Usuwanie rys z lakieru, jakie narzedzia? Pasty?
Dzieki wszystkim :)))
-
Usuwanie rys z lakieru, jakie narzedzia? Pasty?
Witam jakiej tarczy moge uzyc do usuniecia rys, sa ta plyciutkie rysy wiec chce uzyc wkretarki majacej 1300 obr/min
-
Skrzypiące drzwi kierowcy e90
Przejechalem rundke, wjechalem takze pod kilka kraweznikow i gorek, zero skrzypienia!!! Jak to zrobilem.... Silikon do uszczelek w sprayu na szmatke tak na bogato i po wszystkich uszczelkach takze po tych wewnetrznych od szyby i miodzio.....pzdr
-
Usuwanie emblematu z klapy?
Odkrylem rewelacyjna nieinwazyjna metode sciagania emblematu BMW. Uzylem do tego uchwytu do nawigacji firmy garmin, srednica przylepca jest nieco mniejsza niz znaczek, poslinilem przykleilem i emblemat wyszedl bez uzycia sily, zero rys itd.... Znaczek na klapie bagaznika wymienilem bo dostal pecherzy, ten na masce jest jak nooofka. Pzdr...
-
E90 N43 CEWKI
W uk tez nie ma akcji :/
-
Skrzypiące drzwi kierowcy e90
Hehe mialem astre z 2005, i tez zero trzaskow.... To moje pierwsze bmw z takiego roku.... Kosztowalo mnie kupe kasy a tu tyle z nim klopotkow :), ale tlumacze sobie ze to auto ma dusze i trzeba o nie dbac :) Jestem wlasnie po sylikonowaniu poznie jade na rundke i zobaczymy co i jak.....
-
Skrzypiące drzwi kierowcy e90
Hehe autko ma dopiero 25.700 mil :) dwa to, to ze jezdze po autostradzie 85% reszta to drogi w idealnym stanie bo mieszkam w uk. Takze o piski w reszcie sie no boje.... Szczescie ze mam ten silikon w aucie wiec dzis sprobuje... Wydaje mi sie ze to sol i inne chemikalia sie gromadza tam, dlatego tak jak napisalem po dobrej recznej myjni przez jakis czas nie piszczy... Dzieki koledzy :)
-
Skrzypiące drzwi kierowcy e90
Witam, mam problem ze skrzypiacymi drzwiami kierowcy, dochodzi jakby z szyby bo jak ją opuszcze to jakbym mniej lub wogole nie skrzypi. Czy to wplyw soli drogowej??? Bo zdaje mi sie ze po dobrym myciu ustaje to na jakis czas. Jak to wyeliminowac bo w tej klasie auta wydaje mi sie to conajmniej nieporzadane... Z gory dzieki za pomoc!
-
E90 2009r. Radio Profesional bez navi
Mam auto z tego samego roku i z tym samym radiem, mp3 dzialaja, nagrywalem na cd z lidla.... Pozdrawiam :)))
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Czy ta aplikacja TORQUE jest na iphona???? Jesli tak prosze o podanie dokladnej nazwy, bo nie moge znalesc takiej appki na appstore... Dzieks, A i pytanie nr.2 Skad mam wiedziec ze silnik ma juz ok temperature skoro nie ma wskaznika temperatury??? Nie mam idrive....
-
E90 N43 CEWKI
Oki daj znac czy cos dala ta zmiana, dzieki
-
E90 N43 CEWKI
Czy zauwazyles jakies roznice w zachowaniu silnika???
-
E90 N43 CEWKI
Aha czyli znow jest akcja na cewki moje wymieniane jakos w listopadzie??? Czy zauwazyles jakas roznice po wymianie cewek ?? Dzieki za info :)
-
Płyn hamulcowy - wymiana
Mi sie zapalila i zaplacilem 230 zl w ASO w Lubinie, dolnoslaskie, do tego pelny check auto odkurzone i umyte !!!
-
Parujące reflektory
Moze ktos sie dopyta w ASO??? Moze wymienia???
-
Spoiler BMW
Jesli chodzi o 318i to tylko do 03.2007 wiec chyba tylko do prelci....
-
Parujące reflektory
Tyle ze od tego parowania nic sie nie dzieje, mialem astre 2005 przez 5 lat, wszystkie lampy parowaly, przez 5 lat wymienilem tylko dwie zarowki, nie ma tragedi..... Widocznosc sie nie pogorszyla, a latem w sloncu lampy byly przejzyste i lsniace, takze spoko..... P.s Od dluzszego czasu ogladam Mega Fabryki na national geographic i jak patrze jak oni skladaja te auta to szok Np. 68 sekund na zamontowanie wiazki elektrycznej :mad2:
-
Parujące reflektory
Mam e90 2009 rok wszystkie lampy paruja, przod i tyl:/ tylko jak jest ponizej 5 stopni.....
-
e92 335i problem skrzynia/engine check/doswietlanie zakretow
Nie wiem czemu na sile probojecie dobic chlopaka??? Taki zwyczaj??? Jedz do aso i przygotuj "troszke kasy" ale wydaje mi sie ze tam dojdziesz do wiekszosci problemow i je usuniesz.... I tyle, wiecej nic nie da sie zrobic !!
-
Aktywny tempomat - doposażenie
Da sie to ot tak doposarzyc bez rzeźby???? Oczywiscie zeby bylo jak w oryginale :)))