Treść opublikowana przez Artur_ncle
-
e90 problem, gdy mało paliwa, nierównomierna praca
Nie jak rezerwa sie zapali, tylko jak masz zasieg okolo 70-80 km... Nie macie instrukcji do swoich autek? Nikt nie sprechen zi dojcz? :)hehehe
-
e90 problem, gdy mało paliwa, nierównomierna praca
W instrukcji obslugi napisane jest, ze nie nalezy schodzic do zasiegu ponizej 50 mil (uk), moze to skutkowac uszkodzeniem silnika....
-
Zawieszenie tyl e90 sedan 318i
Auto kupilem od mojego bossa, kupil nowke w salonie i po trzech latach i 20.000 mil sprzedal mi. Suto mialo dwa serwisy w bmw i tyle, moj boss starszy typ wiec sie nie bawil w zadne modyfikacje... Auto widzialem codziennie w pracy. Jest jak nowe :) bo ten gosciu to straszne pedant.... Poczekam jak wyjezdze paliwo czy cos sie zmieni :) pozdro A cztery oponki identyko Continental 193£ za sztuke run flat zmieniane w marcu tego roku :))
-
Zawieszenie tyl e90 sedan 318i
Hej, dzies spojrzalem na moje auto z tylu i wydawalo mi sie delikatnie przechylone na prawa strone, tj. strone kierowcy (uk). Roznica to okolo 30-50mm max. Czy to jest normalne? Dodam ze sprawdzalem cisnienie w oponach i z tylu mam 2,3 bar przod 2,0 bara, takie jak zalecane... Sprawdzalem na klku powierzchniach i jet tak samo... Czy ma na to wplyw pelny bak paliwa??? Bo zatankowalem do pelna i teraz ma z trzy kreski ponizej pelnego baku, wiem ze zbiorniki sa podzielone na dwie czesci, czy mozliwe ze w jednym zbiorniku jest wiecej paliwa niz w drugim? Zawieszene mi nie puka i nie stuka, auto trzyma sie drogi ok, opony continental run flat 225.45.17 91v Auto ma przejechane 36.000 km.... Pozdro i dzieki za sugestie
-
E9x Blutooth [navi pro]/przed lif, problem z samsungiem G3S.
Zamieniles scierwo na jeszcze gorszy szmelc :) ot co....
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
Co to jest egr??
-
Kodowanie ringow Lci halogen
Wiem, ze temat byl ale nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi. Czy da sie zaprogramowac ringi jako swiatla do jazdy dziennej, zamiast normalnych swiatel, i czy jak wloze tam ledy 8,500k to beda na tyle mocno swieic aby policja sie nie czepiala? Bmw lci z halogenami...
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzieki bardzo, tak przebywam w angli :) S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dodatkowe napełnienie zbiorn. na eksport S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej Co to znaczy?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosze o rozkodowanie mojego nr vin, z gory dziekuje WBAPF52060A500145
-
PROSIŁBYM O ROZKODOWANIE VIN.
Czy moglbym prosic rownież o moj z gory dziekuje: WBAPF52060A500145 Z gory dziekuje :)
-
Akcja serwisowa na cewki zapłonowe
Tak tyle zaplacilem za przeplywomierz i testy z nim zwiazane Cewki byly free kilka tygodni wczesniej
-
Akcja serwisowa na cewki zapłonowe
Ja juz mam to za soba, ale mialem tez wymieniany przeplywomierz... Bo auto tracilo moc i dziwne dzwieki slyszalem na 2gim i 3cim biegu... Myslalem ze to wtryski, ale po dwoch dniach testow ustalili ze to prżeplywka... Chcieli mnie skasowac 340 funtow, ale powiedzialem ze sie nie zgadzam bo auto ma 22tys mil i pelna historie serwisowa... To zdredukowali cene do 142 funtow... Auto teraz smiga super... Cewki tez nowe boscha :)) za free oczywiscie..jakbys wiedzial cos o jakis innych akcjach serwisowych daj znac, bo mam ten sam silnik....
-
Co to za błędy 318i
I daj znac co bylo pryczyną...
-
E90 318i głosne buczenie przy mocnym dodaniu gazu ! Pomóżcie
To jest buczenie czy lekki klekot???? Cos jakby diesel?
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
22.000 mil kolego, sorki za niescislosc, tj okolo 30 tys km... :) silnik kiepski jak na dzisiejsze czasy i tyle ..... Problemy byly od nowosci zenada... I mnostwo typa ma takie problemy z tym motorem... :/ Musze lac vpower zeby chodzil gladko, czasem jest pieknie, ale nagle bum i szarpie rwie przerywa dziwne dzwieki dochodza od niego i spadki mocy ma czesto... A nie mam 18 lat zeby katowac auto jak malolat, raczej nie przekraczam 3,5 tys obr...
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
Te silniki to kicha poprostu, chyba opchne te auto, mam narazie 22.000 na blacie i auto niemal w perfekcyjnym stanie, ale silnik czasem zagra zaworami jak depne plu zamuli czasem, mam dwa problem ktore byly opisane w bulietynie technicznym... Niemiec by powiedzial SZAJSE!!!!!
-
Piszczace tylne zawieszenie BMW 90 ! POMOCY!
Smarem!!! Dwa pojedz na kanał i przesmaruj cale zawieszenie... Dowiedz sie ktore elementy potrzebuja tego typu zabiegu... I tyle P.s preparaty typu WD40 oraz silikon w spraju są latwo usuwane za pomoca wody a podczas dodadnich temperatur szybko wyparowuja... Pozatym bmw nie zaleca preparatow silikonowych do swoich elementow gumowych.
-
[E9x, E8x, pre-LCI, LCI] Doposażenie w SERVOTRONIC
Jeśli kontrolka pojawi Ci się na desce to oznacza awarię systemu. Kod możesz kupić w ASO. Kod doposażenia 32106796480. Po dokodowaniu servotronica musisz zaimportować kod FSC, który jest generowany na podstawie Twojego nr VIN. Bez tego kodu servotronic nie będzie działał i będziesz miał żółtą kierownicę na BC. Post niżej umieściłem link z listą aut w których można tę funkcję uruchomić. Ok jeszcze raz: czy jak wloze kluczyk do stacyjki, i wlacze zaplon ale nie silnik i pojawia sie wszystkie kontrolki takie jak DTC, CHECK ENGINE itd. To czy bedzie tam tez kontrolka kierownicy ?? Oczywiscie ktora to zgasnie po odpaleniu silnika i po sprawdzeniu przez system ze wszystko jest ok??? Dwa jaki jest koszt tego doposazenia. P.s w moim aucie mam elektryczne wspomaganie i jestem zainteresowany doposazeniem:))
-
[E9x, E8x, pre-LCI, LCI] Doposażenie w SERVOTRONIC
Hej, czy po aktywowaniu tej funkcji, na zegarach pojawia sie kontrolka kierowincy (zolta) ? Bo z tegoco wyczytalem w instrukcji to jest kontrolka od tej opcji. Drugie pytanie to co to jest ten kod FSC i jak go zdobyc. Z gory dzieki....
-
[E92 COUPE] 320i PROBLEM ZE WSTECZNYM
Tez tak mysle....
-
CDV (Clutch Delay Valve) - Zawór dławiący
Mi po zmianie softu silnika, szarpanie-zajaczkowanie ustało..
-
[E92 COUPE] 320i PROBLEM ZE WSTECZNYM
A reszta biegow ok???
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Ok bylem w serwisie.... Wymienili wszystkie cewki (boscha), upgradeowali mi tez soft silnika... Auto chodzi plynniej, lepiej, raz mial tylko utrate mocy, ale nie jestem 100% pewny... Te silniki ogolnie "chodza inaczej". Jedyne co jest bardzo zauwazalne to ruszanie z 1ki, nie ma zajaczkowania i szarpania... Ogolnie lepiej chodzi z niskich obrotow... No nic poczekamy, pojezdzimy zobaczymy, P.s Auto umyli i odkurzyli i wszystko za FREE :)) Pzdr...
-
oświetlenie stóp
Ok :) ja mam oryginalne, ale uwazam ze to zbedny wydatek.... Polska mentalnosc upgready zaslepek ;)
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
Ok rozumiem, ja jestem po wymianie czterech cewek boscha i updacie softwearu.... Narazie jest ok startuje nrmalnie i rusza sie lepiej z jedynki... Raz jednak poczulem spadek mocy na dwojce.... Hmnnn dziwne te auto :/