Treść opublikowana przez Artur_ncle
-
E90 318i 320i N43 brzydka praca silnika
Jest akcja serwisowa jedz do dealera bmw .... Jutro powiem co bylo bo mam wizyte w serwisie, a problemy mam te same
-
oświetlenie stóp
Po co wam to?
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Hej!!! Bylem dzis u dealera BMW w UK, Bo tam mieszkam. Czytalem najpierw bulietyny bmw i duzo znalazlem narzekan na te silniniki benzynowe, w bmw powoedzieli ze zdjagnozuja to i zrobia co trzeba za FREE!!! Co sie okazalo na 3ki jest akcja serwisowa, dot. To prawdopodobnie cewek zaplonowych i oprogramowania. Moja e90 jest z marca 2009 rok, takze ma 3,5 roku i mimo to zrobia to za free bo problem powstal z ich winy. Pozdro P.s jutro mam wizyte napisze w czym tkwil problem (jak mi powiedzą) :)
-
Halogeny lci poziomowanie
Hyhy, fakt, tylko po co?
-
Halogeny lci poziomowanie
Witam, za kazdym razem kiedy odpalam auto, swiatla przednie ida góra - dół, ńic w tym dziwnego ale dodatkowo mam potencjometr do regulowania ilosci osob, wiec po co ta auto-regulacja..? Auto 318i 2009 :)
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Widzisz chlopczyku, ktos jednak umial odpowiedziec na moje pytanie, bo uzywajac mozgu mozna dojsc do wniosku ze ktos mial podobne problemy z tym autem, bo jest ich wiele a problem powszechny. P.s astra po 2005 w automacie nie do zajechania :))) A i dziekuje za powyzsze odpowiedzi..... Stawialem na cewki ale musialem sie upewnic :)
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Dzis znow to sie zdazylo :((( nie wiem co to, wykosztowalem sie na fure i szkoda mi kasy na wkladanie w auto, mialem astre z 2005 i przez 4 lata nawet nie zapiszczala :((( a moja bunia ma ledwo 30.000 km kupiona od mojego szefa z pelna historia, jedyne wiem ze wymienial dwie cewki zaplonowe.... Moze dwie nastepne leżą :/
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Z newcastle upon tyne :))) dzis takich akcji z autem nie mialem... Wszystko bylo ok .... Dziwna ta e90 :/ srednio zadowolony jestem z tego auta mimo ze piekne :)
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Btw auto ma przejechane 30.000 jest po drugim serwisie, wszystko jak noofka a tu takie hity w BMW?!?! Moja astra z 2005 lepiej dawala rade, dalej daje :))) takich problemow spodziwalem sie w starych trupach
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Kurczę, nie mam inpy ani disa, czy ktos nie mial takich problemow? Moze ktos mi powie czym ten objaw moglbyc spowodowany :))
-
Falujace obroty, brak mocy e90 318i 2009r
Witam, dzis odpalam auto a tu faluja obroty na wolnych, probuje ruszac a auto nie ma mocy i sie dlawi/szarpie, po jakim czasie ok?? Nic na desce nie wyskoczylo zaden blad ani nic??? Co to moze byc??
-
E91 Lusterka asferyczne zewnętrzne
POLSKA!!! Hehe wklady kradną :))
-
Listwy ozdobne przedniej szyby.
Nic dalej nie bedzie :P, to tylko jedna listwa, ktora byla dosyc mocno porysowana od drapani szyby zimą... Dostala sie tam pewnie sól itd, mieszkam w UK, a do UK troszke lepsza jakość idzie :)))
-
Listwy ozdobne przedniej szyby.
O taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki bardzo, teraz sie moge do tego zabrac, na jednej z listew mam bąble pod farbą, pewnie wada produkcyjna, chce to pomalowac na nowo...
-
Listwy ozdobne przedniej szyby.
A nie polamia sie zatrzaski jak tak poprostu pociagne :))) mam je pociagnac do gory, do lewj, do prawej??? Sorki ze sie czepiam ale wole tego nie uszkodzic :)))
-
Listwy ozdobne przedniej szyby.
Tzn to jest az takie niebezpieczne, ze szyba moze pęknąć?
-
Listwy ozdobne przedniej szyby.
Witam, jestem nowy na tym forum, prosze o pomoc i jesli temat juz istnieje to przepraszam, ale nie moglem znalesc jednoznacznej odpowiedzi. Jak zdemontowac listewki ozdobne na slupkach przedniej szyby? Czy sa one przyklejone?? Czy osadzone na jakis kolkach czy zatrzaskach i jak je zdemontowac bez uszkodzen? Oczywiscie chodzi o bmw e90 lci.