Skocz do zawartości

damianz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damianz

  1. U mnie na kompie jest OK, ale na komorce już lipa. Z resztą splitter jak splitter :8) Trochę gipsu i włókna
  2. 118d/120d to prawie to samo. Tak uda się.
  3. takie o coś http://onlycarspictures.com/uploads/bmw/bmw-120d/bmw-120d-12.jpg
  4. Xenon się prosi i dokładka zderzaka :D Ale i tak jest Bomba, chodź teraz wiem, że jednak M-pak mi się bardziej podoba :roll:
  5. 30/25mm to w przypadku seryjnego zawieszenia. Jest jeszcze Eibach Sportline
  6. Napinacz to prewencja, ale w tej sytuacji to już za późno na prewencje
  7. Pewnie masz coś takiego :roll: :roll:
  8. prawda z tym zapalaniem rano, to jest łańcuch, a nie zawory czy wtryski itp. Zacznij od napinacza
  9. damianz odpowiedział(a) na alwarro1 temat w Felgi i opony
    no właśnie mam w 1er zwykłe (2lata bez wpadki :mrgreen: ) i ROF na 3er i komfort jest OK. Generalnie to jak kto woli, zapas czy ROF. Tyle w temacie.
  10. damianz odpowiedział(a) na alwarro1 temat w Felgi i opony
    polecam stronę http://www.tyrereviews.co.uk/ ,wiele opini na temat opon i jak narazie zgadzam się z nimi
  11. Ładna sztuka, daj tylne lampy po-liftowe, to dużo daje na +
  12. dobra drukarnia i Ci nawet pasy "performance" zrobią za 1/2 ceny
  13. damianz odpowiedział(a) na alwarro1 temat w Felgi i opony
    Ja mam na E90 zestaw opon "pirelli cinturato p7" są to opony typu RunFlat, osobiście jestem zadowolony, chodź są takie trochę średnie. Jest bardziej miękko niż w E87 na oponach zwykłych też 17", więc komfort OK. W tym tygodniu zakładam zestaw opon "Yokohama Parada spec 2" na niższym profilu i zobaczymy jak to się prowadzi :8) P.S lubię sztywno, więc u mnie sztywno = komfort :mrgreen:
  14. Co :?: :shock: u mnie tylko 11KM. :oops: Trafilem na zamiennik?
  15. http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=6418
  16. diesle wszystkie mają
  17. złoty dach lub swarovski
  18. Gratuluję :cool2: Przód ładny
  19. Hmmm, fotki z mojego garażu pokazujesz :?: :wink:
  20. może mało ale cuda, twoje też robi robotę
  21. damianz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Wszystkie w mocnej benzynie, a ja tylko o 20d myślę :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.