Treść opublikowana przez theszakal
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
Wiec bezpiecznik OK bo światło cofania i regulacja dziala. Wyjąłem szkło i okazało sie ze jest oryginalne, dwa kabelki sa do niego podpiete. Mata grzewcza sie przepalila??? pozdro
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
Wygląda mi na oryginalne, nic raczej nie bylo grzebane. jest do tego jakis bezpiecznik?
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
Witam Mam problem z podgrzewanym lusterkiem po stronie kierowcy, mianowicie nie dziala bo jest caly czas zaparowane. To po stronie pasażera jest OK, ale to drugie strasznie mnie wnerwia. Czy ktoś zna tego przyczyne? Moze jakis bezpiecznik? Moze jakas inna przyczyna? Pomocy bo w zime to na prawde jest problem.
-
Zamykanie drzwi w E36 coupe.
Faktycznie pomylilem sie chodzi oczywiscie o ta klamkę od WEWNATRZ. Sory za pomyłke. Mam dokładnie taki sam problem co ty.
-
Zamykanie drzwi w E36 coupe.
Ale szyba mi sie normalnie dosuwa, tylko trzeba trzasnąc troche drzwiami zeby sie domknęły. W porównaniu z Vectrą mojego ojca (której drzwi sie lekko zamykają) to w BMW musze troche trzasnąc. poprostu nie jest tak jak powinno byc, no i ta klamka cięzko chodzi od środka.
-
Zamykanie drzwi w E36 coupe.
A i jeszcze jedno. Klamka od wewnątrz tez bardzo cięzko chodzi, za kazdym razem jak ktos ze mna jedzie to nie potrafi otworzyc drzwi bo tak cięzko klamka chodzi. Ktoś moze wie jak to poprawic?
-
Zamykanie drzwi w E36 coupe.
Witam Czy drzwi waszych coupe tez zamykaja sie dosc opornie? To znaczy trzeba dosc moco je pchnąc, bo inaczej sie nie domykaja co z tym moze byc? pozdro
-
Prosze o pomoc!!!lusterka do compacta
Ja tez chciałbym sie tego dowiedziec. Moze ktoś wie? Pozdro
-
[e34]co sądzicie o tych lampach(tył)
Tak wyglądaja z tymi chromowanymi żarówkami, sory za kiepskie zdjęcie ale robione w garażu i z komórki, żarówki sa praktycznie nie widoczne i niema tej pomarańczowej poświaty. %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img92.imageshack.us/img92/3694/dsc00451ro4.jpg
-
Strasznie nosi po drodze!!! Pomocy! e34
Moim autem tez niezle miota mam opony P 235/40/17 T 235/45/17. I to chyba własnie ich wina, ale nie ze względu na profil tylko na szerokość. Kazde zawieszenie, w kazdym aucie jest przystosowane do pewnej szerokości opony i auto musi stracic na prowadzeniu po założeniu innego rozmiaru. W poniedziałek zapodam zimówki 205/60/15 i zobaczymy jak bedzie sie prowadził. Mój ojciec ma Vectre GTS kapcie 215/50/17 i jego auto prowadzi sie zaje*****e a to tez jest dosc niski profil. pozdro
-
jaki lepszy rozmiar na zime
Ale czy moge założyc 205 na tą felge? 17 oryginał BMW ma w seri 235 i nie wiem czy 205 da sie na nia naciągnąc. musze odwiedzic wulkanizatora i zapytac. pozdro
-
Jakiej pojemności jest fabryczny akumulator w E36?
Witam mam E36 318is i wydaje mi sie ze ktos wpakowal mi zbyt duzy akumulator bo nie miesci mi sie w odudowie (nie domyka sie) jaki jest fabryczny akumulator i jakie wy macie w swoich autach? pozdrawiam
-
[e34]co sądzicie o tych lampach(tył)
Ja mam w E36 lampy w podobmym stylu i mysle ze wyglądają bardzo fajnie: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img522.imageshack.us/img522/4200/dsc00416cg8.jpg Tylko wywalilem te pomaranczowe żarówki z kierunków i wstawilem chromowane które swiecą na pomaranczowo a jak nie swieca to nie dają takiej pomaranczowej poswiaty i sa prawie niewidoczne. Wstawie jeszcze zdjęcie z tymi żerówkami ale nie dzisiaj. pozdro
-
jaki lepszy rozmiar na zime
A ja mam letnie 235/40/17 i wydaje mi sie ze sa troche za szerokie. Samochód jakos niepewnie mi sie prowadzi. Zobacze co bedzie jak zimówki założe Zimówki 205/65/15 ale te chyba tez bedą za szerokie. Na nastepny sezon musze dac jakies węzsze na lato tylko nie wiem jak wąskie moge zalozyc na tą felge. http://img102.imageshack.us/img102/7606/dsc00409oq3.jpg
-
Alarm z powiadamianiem na pilot LCD. EXUS V3100 Control.
Zakupilem tan alarm i 10 jade na montaż, mam nadzieje że jak zaczną mi grzebac w elektryce to uda mi sie uruchomic auto po zamontowaniu tego cuda :D pozdrawiam :cool2:
-
Którędy poprowadzic kabel od silnika do kabiny??? E36
Witam Potrzebuje pomocy. Musze przeciągnąc kabel z pod maski do kabiny i nie bardzo wiem któredy i jak to zrobic. Chce podłaczyc tube PA do CB radia. Tube zamontowalem obok zbiorniczka z płynem do spryskiwaczy, a radio przykręciłem do panelu srodkowego od strony pasarzera. Wolalbym pokonac jak najmniejsza droge z tym kablem Czy ktos moze mi powiedziec w którym miejscu moge przeprowadzic ten kabel do kabiny? Czy musze cos pod maska odkrecac? Cos demontowac? I w którym miejscu go wyprowadzic w kabinie? Pozdrawiam
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
No tak, ale raczej nie teraz. 1000zł to jednak sporo.
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
A co byscie powiedzieli na to? http://www.allegro.pl/item133257110_wroclaw_jbl_infinity_ref1250w_megareflex_gwarfvat.html http://www.allegro.pl/item132096425_jbl_gto2060_limitowana_seria_2x75w_rms_gwarancj.html Czy moge dac tu mostek na wzmacniacz i podpiac pod ten głosnik? Bo raczej jestem kiepski z fizyki i za ohmami nie przepadam :)
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
Ja tam nic nie pisalem o wzmacniaczu JBL.
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
Nie jestem jakims wybitnym melomanem, a do tego wzmaka w mostku ma zblizone parametry i cena przystępna. moge podpiac JBL co 300wat rms ale wtedy to go chyba spale?
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
A czy taki zestaw nada sie do czegos? Wzmak: http://www.allegro.pl/item130957110_carpower_hpb_1502_5_5_m_kabla_zas_20_mm_gratis.html Sub: http://www.allegro.pl/item130863167_pioneer_bas_tsw306c_1000w_extra_cena_nowy_sklep.html Skrzynia: http://www.allegro.pl/item130929370__hq_skrzynia_do_glosnika_30cm_najsolidniej.html ALBO: CALA SKRZYNIE Z GŁOSNIKIEM I MASKOWNICA: http://www.allegro.pl/item131168836_pioneer_306c_w_skrzyni_zamknietej_mocny_bas_1000w.html
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
Ok nad wzmacniaczem sie zastanowie jeszcze, ale czy sama koncepcja ma sens? Czy ten wzmacniacz ma na prawde 500wat RMS w mostku? I 2X175wat RMS? http://www.allegro.pl/item133250094_wroclaw_carpower_hpb1502_500w_rmswysylkablegratis.html Jakos mi sie nie chce wierzyc.
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
Z przodu jest OK, ale brakuje mi basu i to mi teraz chodzi.
-
Jaki wzmacniacz do tych głośników???
Witam Mam jeszcze jedna koncepcje, ale nie wiem czy to mozliwe a jesli tak to czy warto, prosze o pomoc. Gdybym kupil wzmacniacz: MAGNAT THE ROCK 600 http://www.allegro.pl/item132096391_magnat_rock_600_4x65w_2x170w_rms_gwar_24m_ce_.html I dwa kanaly dal na te jaja JBL co mal z tylu, przód z radia. Wtedy zostaly by mi dwa wolne kanały od wzmaka i gdyby to co mam słabo grało, zmostkowal bym te dwa wolne i dołozyl jakiegoś suba. Co o tym myslicie? Ma to sens? pozdrawiam
-
Głośnik niskotonowy 30cm za max. 240zł
Ja tez nie polecam mu tuby, ale to nie moja decyzja. Ma stara tube, tylko ze spalonym glosnikiem, chce wstawic cos w jego miejsce. Ten sub jest jednak troche za drogi, górna granica to 240zł pozdrawiam