Treść opublikowana przez theszakal
-
pióra wycieraczek
To moje wcale nie sa takie zle. Dziwne bo na allegro do tego modelu zawsze sprzedaja 53 i 51. Wydawalo mie sie ze mam zle bo nie da sie podniesc wycieraczki kierowcy przed podniesieniem pasażera. Pozdrawiam
-
pióra wycieraczek
To nie takie proste bo ja mam chyba takie od innego auta! Mam 60cm i 50cm. A ja chce wymiar tych oryginalnych.
-
pióra wycieraczek
Na pewno ktos z was wie jaka glugość mają oryginalne wycieraczki do E36. Prosze pomóżcie bo nie wiem jakie powinienem kupic. Pozdrawiam
-
pióra wycieraczek
Jka dlugość mają oryginalne pióra wycieraczek w E36 coupe? Bo ja mam chyba jakies od innego auta. Pozdrawiam
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
..miałbyś może symbol, model albo typ tego termostatu? Musze również wymienić a chciałbym wiedziec jakie ma oznaczenie. Pozdrawiam Nie mam sybolu, ale tak jak pisał kolega wyżej. Jak chcesz to moge ci dac namiary na tego goscia co kupowałem, ma dobre ceny i jest pewny. Kupilem juz u niego wszystkie tarcze, klocki, czujniki, termostat i jestem bardzo zadowolony. Wczoraj go zamontowalem i jest super, silnik szybko łapie temperature , ogrzewanie daje aż miło, a wskazówka stoi w pionie jak nie powiem co :D Pozdrawiam
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Gdyby ci auto gasło w czasie jazdy to tez bys robil raban! Narazie obkleilem gume izolacją (bardzo dokladnie) dopuki nie dostane nowej gumy. Falowanie obrotów nadal występuję wiec nie tylko dolot. Pozdrawiam
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Zakleilem to peknięcie narazie izolacją (dopuki nie dostane nowej gumy) I narazie samochód nie gasnie, ale obroty nadal troche sie kolyszą, wiec pewnie bede musial sie zająć krokowcem. pozdrawiam
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Koledzy co powiecie na pękniętą gumę od przepływki? :D wczesniej tego nie widziałem, a tu pęknięcie na 10 cm. wymienię ta gumę i zobaczymy. dzieki wszystkim za każda pomoc. pozdrawiam
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
No ale w takim razie na benzynie powinno byc OK.
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Ale gaz mam juz rok i wszystko bylo idealnie. problemy zaczęły sie 3 miesiace temu i jest coraz gorzej.
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
A jak moge sprawdzić czy przepływka dobra. Niestety nie mam znajomego z takim autem bo bym podmienil. Zobacze jeszcze ten filtr paliwa. Ale na gazie jest tak samo, filtr jest ten sam od PB i LPG czy sa dwa?
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Mam gaz sekwencyjny, ale la LPG i PB jest tak samo. Niema roznicy.
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Jestes pewien? Na jalowym obroty mi nie faluja. To nie wyjasnia szarpania na niskich obrotach (do 2500)
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Świece i przewody WN byly wymieniane kilka miesiecy temu.
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
No moze przepływka. A sonda moze robic takie jaja?
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Witam Ale silniczek krokowy z tego co wiem jest odpowiedzialny za obroty na biegu jalowym, a ja mam szarpanie na kazdym biegu, a gasnie tez na biegu tylko przy wcisniętym sprzęgle.
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Witam Od jakiegos czasu dzieje sie cos dziwnego, czasami faluja obroty, auto przy niskich obrotach mocno szarpie a ostatnio nawet po naduszeniu gazu sie dlawi i nie wchodzi na obroty. Ale najgorsze jest to ze kawalek ujade i dojezdzam np. do skrzyzowania wciskam sprzęgło a SILNIK GASNIE. To jest najgorsze bo ani hamulców ani kierowania, to juz sie robi na prawde niebezpieczne. Błagam pomocy!!! Bo w koncu w cos przywale.
-
Niedogrzany silnik - czyzby termostat?
Witam ja do swojego is'a kupilem termostat za 28zł firmy WAHLER, powinienem go miec dzisiaj albo jutro. Zamontuje go i zobaczymy czy takie "badziewie" za pare groszy bedzie dzialac :D pozdro
-
Jaka sonda? Nowa uniwersalna Boscha czy używana fabryczna?
Prosze o porade w sprawie sondy. Mianowicie moja jest uwalona a oryginalna kosztuje ponad 300zł wiec zastanawiam sie nad uniwersalną. Tylko pytanie która bedzie lepsza? Roznia sie znacznie w budowie i nie wiem która bedzie dobra? Mam 318is 94r. Wielu ludzi pisalo ze uniwersalne sie sprawdzają. Moze ktos wyrazi swoja opinie o sondach tych producentów. Wielkie dzieki za wszelką pomoc. pozdrawiam NGK http://moto.allegro.pl/item157622523_nowa_sonda_lambda_ngk_4_przewodowa.html Bosch http://moto.allegro.pl/item157620831_uniwersalna_nowa_sonda_lambda_boscha_4_przewodowa.html
-
Gotuje się płyn w chłodnicy
Jeżeli to Visco to błagam cie nie rób go na stałe! Od razu zamawiaj nowe najlepiej oryginalne (sachs) . Jak zrobisz na stale to cie maluchem beda wyprzedzac. Ja mialem na stałe w 318is i nie bylo czym jechac, a co tu mowic o 316.
-
Dziwne Buczenie
Moze jednak to jest nawiew? Mi nawiew czasami buczy. Długo nie wiedziałem co to jest, aż kiedys go wyłączyłem. Jak bedzie ci buczec to wylącz nawiew całkowicie i wtedy sie przekonasz czy jest jakas zmiana.
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
Witam Wymieniłem mate i wszystko dziala jak trzeba, grzeje tak samo jak ta oryginalna. Przy wymianie trzeba było wytopic w tym plastiku otwory na te pręty do podłączenia bo te stare nie pasowaly. Pozdrawiam
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
Wiec juz jest sprawa jasna, mata sie przepaila, w kablach jest napięcie. Zamówiłem juz mate na allegro, jak ja dostane i zamontuje to napisze czy dziala. podziekowania dla kamil27 za instrukcje wymiany. pozdro :D
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
Jutro wezme miernik od kumpla i posprawdzam przewody i mate. Troche sie na elektryce znam :wink: z zamiłowania. pozdrawiam
-
Podgrzewane lusterka. POMOCY!
patrze na te maty grzewcze na allegro, który model ty kupiles? Zebym nie kupil zego. Byłbym wdzięczny za instrukcje :D pozdrawiam