Treść opublikowana przez theszakal
-
Kierunkowskazy Clear i normalne lampy.
Nie wiem jak wam ale mnie sie to zestawienie podoba. Zwłaszcza przy czrnym lakierze. Pozdro
-
Kierunkowskazy Clear i normalne lampy.
Kolego zapodaj kilka fotek to wszyscy ocenimy :cool2:
-
Kierunkowskazy Clear i normalne lampy.
mam czarne auto i ramki okrągłych szkieł w reflektorach tez sa czarne. Moze by to do siebie pasowało :?:
-
Kierunkowskazy Clear i normalne lampy.
Witam Czy ktos ma moze takie kierunki jak na tej aukcji? http://www.allegro.pl/item167586995_migacz_kierunkowskaz_clear_bmw_3_e36_e_36_czarne.html Ogólnie kierunki wyglądają bardzo fajnie, ale interesuje mnie to jak beda wygladaly na aucie zestawione ze zwyklymi lampami. Obecnie mam zwykle biale kierunki i są malo ciekawe. Jesli ktos ma takie kierunki to bardzo bym prosil o fotke. Pozdro
-
Płyn wspomagania - czy żółty SWAG będzie OK?
W instrukcji do E36 jest jasno napisane: OLEJ ATF. Czy ten olej czasem nie jest czerwony??
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
chyba zdecyduje sie na 205/50/17 zimowe mam 205/60/15 i przy tej szerokości dobrze sie jeździ po dziurach i koleinach. A z 235/40/17 to byla katorga. pozdro
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
Mój ziomek tez ma zioloną i tez na nią żabka woła :D A jesli chodzi o zdjęcie w profilu to na http://www.imageshack.us/ dajesz wybierz i to zdjęcie które chcesz zaladowac i klikasz host it. Zdjęcie sie załaduje i wyskoczy ci kilka linków. jeden z nich musisz wkleic w profilu: odnosnik do zewnętrznego emblematu. Tylko który z linków to juz nie pamiętem, musisz poprubowac, zaczynaj od tych niżej. Tylko do panelu mozesz dac najwyzej 125x125 pikseli. A do podpisu (ja mam w podpisie widok bmki z boku) max. 350 x iles tam pikseli tez juz nie pamietam dokladnie. Pozdro
-
coś wali przy ostrzejszym ruszaniu
Ja wam radze sprawdzic przeguby. ja tez mialem takie objawy. Przy ruszaniu tak jakby sie cos dobijalo. U mnie bylo to dosc glosne. Podjechalem do mechaniora, poruszal kolami na podnosniku i szybka diagnoza: przegub :!: po wymianie zupełna cisza. Nic sie nie dobija! Latwo to zdjagnozowac: auto na podnosnik zeby tylne kola byly w górze, powoli ruszac kołem jednym, potem drugim i obserwowac w tym czasie czy przy ruszaniu kolem odpowiednio propercjonalnie porusza sie wał. Tak jest z przegubem wewnętrznym. Jesli chodzi o zewnetrzny to kola moga byc na ziemi ale kanal i tak potrzebny wtedy poruszac trzeba półosiami. Jezeli nie da sie ruszyc półosi (niema luzów) to jest OK. A jesli kolo stoi a półosia mozna poruszac to mamy problem. Oczywiscie pewnosci wam nie dam czy to wina przegubów ale z doswiadzczenia wiem ze to one wydaja taki dzwięki jak sie konczą. Mam nadzieje ze pomogłem Pozdrawiam
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
Wygląd to nie wszystko. A 95% dróg po których sie poruszam jest w doslownie fatalnym stanie. Wiec te 235/40/17 odpadają. Rozgladam sie za 205/50/17, 215/45/17 i 215/50/17. Wolalbym jak najwęzsze opony.
-
Olej układu wspomagania 318is. Dlaczego ASO???
Ale ja nie pytałem jak wymienić ten olej, tylko dlaczego w instrukcji jest napisane tak a nie inaczej. chcialem sie tylko dowiedzieć dlaczego napisali zeby samemu nie grzebać tylko w is`ach? Ale dzieki za link. Przyda sie jak zdecyduję sie na wymianę oleju. pozdro
-
Olej układu wspomagania 318is. Dlaczego ASO???
Oczywiście ze zaglądałem pod maskę i oczywiście ten korek tam jest. Ale ja sie chce dowiedzieć czy mozna cos zepsuć samemu go odkręcąjac. No bo chyba jest jakis powód dla którego napisali zeby nie dotykać. pozdro
-
Olej układu wspomagania 318is. Dlaczego ASO???
Nawet jak jest rysunek komory silnika IS'a w instrukcji to nie jest zaznaczony ten korek, a w każdym innym silniku jest zaznaczony. O co tu chodzi?
-
Olej układu wspomagania 318is. Dlaczego ASO???
Widzisz kolego jedno mnie zdziwilo: tylko w przypadku IS,a zalecają ASO a do innych silników napisali co i jak zrobic samemu. Moze cos w tym jest? pozdro
-
Olej układu wspomagania 318is. Dlaczego ASO???
Witam Jestem trakcie czytania instrukcji obsługi E36. Pisze tam ze w kazdej wersji silnikowej oprucz IS'a mozna samemu sprawdzic i ewentualnie dolac olej do uklady wspomagania. A w 318is: "o wykonanie koniecznych prac prosimy zwrócic sie do ASO BMW" Moje pytanie to: dlaczego nie moge zrobic tego sam??? Czy ktos wie dlaczego w is'ach nie wolno robic samemu??? Pozdro
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
Chetnie zaloże 205/50/17 ale czy nie bede mial zadnych problemów ze zmieszczeniem ich w nadkola? Czy przy maksymalnym skręcie nie bedą obcierac o nadkola? pozdro
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
Kolego z przodu masz 205, a jaka masz szerokość felgi? 7J czy 7,5J ?
-
Jakie lampy tylne w stylu LEXUSa?
A ja mam takie lampy z tyłu i chyba wyglądają Ok? Co myslicie? http://img294.imageshack.us/img294/6341/dsc00416mv1.jpg Co do typowych Lexusów to nie do tego auta, moze do golfa. Do BMW to grzech. Pozdro
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
No ale chyba nie tak bardzo jak na 235. Kolego nie zalamuj mnie, bylem przepełniony nadzieja ze jak dam weższe opony to bedzie lepiej. pozdro
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
A dziękuje :D musze je jeszcze ladnie wyczyscić na wiosne i bedzie git, moze polerka rantów jak znajde troche czasu. Co do opon to martwie sie tylko o to zeby nie byly zbyt wąskie do tej falgi. Teraz mam na nich 235/40/17 i to jast zdecydowanie za duzo. Chcialbym miec jak najwęzsze zeby mnie na wybojach nie nosilo bo na tych starych to jest koszmar. pozdrawiam
-
Felgi BBS 7,5 J X 17. Jakie opony???
Witam Posiadam takie felgi jak na zdjęciach niżej: http://img408.imageshack.us/img408/9372/dsc00577kw9.jpg http://img412.imageshack.us/img412/5546/dsc00576jd7.jpg Chcialbym na nie zapodac opony 205/40/17 ale nie wiem czy to dobry pomysł i nie wiem czy te opony nie beda za waskie do tej felgi. Prosze o pomoc. pozdrawiam
-
Koledzy pomóżcie! Mam ogromny problem z moim IS'em
Zrobilem reset kompa i przez jakis czas bylo ok. Za kilka dni wymiana sondy lambda, moze pomoże na dłużej. Wywale tez wszystkie filtry ale to chyba nie to bo po resecie bylo idealnie. zobaczymy co bedzie. pozdro
-
[EXX] Resetowanie komputera-pomocne przy obrotach
Dzieki kolego za dokladny opis. Jesli ktos wykona to tak jak opisal Pawel Sitek to na pewno odczuje poprawe. Moje auto bylo jakies dziwne, szarpał, przyspieszal "na raty" i byl zamulony. Po tym zabiegu idzie jak trzeba. Wiec zanim zaczniecie grzebac w krokowcu, przepływce, czy czujnikach przepustnicy zróbcie reset kompa. pozdro
-
Pozycja silniczka krokowego po odłączniu
To ze silnik reaguje na odłęczenie przeplywki to nie znaczy ze jest dobra. Moze jakos tam dzialac ale i tak zle wskazywac. Pozdro
-
Gdzie ta strzalka na termostacie(foto)
szwedu, ja sie nie bede ciebie czepial o firme, ale tak z ciekawosci to ile zaplaciles za ten termostat? Bo ja swój zmienialem tydzien temu i za Wahlera dalem 28zł. I po tej cenie mysle ze to jakis troche badziew. Ale koles taki mial wiec taki kupilem. Poza tym bez przesady! To nie jest sonda lambda, przy termostacie firma nie jest taka wazna. szwedu termostat ci na bank sporo wytrzyma i nie zdechnie po 10 000 tylko dlatego ze jest innej firmy niz ma ktos inny, zeby tylko pasowal do twojego silnika. pozdro
-
pióra wycieraczek
Szakal zorientowalem sie dokladnie i takie wycieraczki byly oryginalnie: 53 dla kierowcy a dla pasazera 50 lub 51... Varrol wycieraczki o dlugosci 60 nadaja sie do e34 e32 e38, a nie do 3-ki :lol: A więc jednak, dzieki Ci bardzo. Wyglada na to ze na allegro wiedza jednak co mają. :D Pozdrawiam