Treść opublikowana przez bezel141
-
320d późniejsza reakcja na gaz
Turbo 4msc temu bylo regenerowane. Przed regeneracja z tego co pamietam problem tez byl. Ale bledow tych nie bylo. Uzywalem szukaj, problem jest z niedoladowaniem, myslalem o czujniku sterowania turbina, ktory jest elektryczny i jest przypiety do turbiny w czarnej puszcze plastikowej. Livedate w tygodniu zrobie.
-
320d późniejsza reakcja na gaz
http://img.tapatalk.com/d/14/04/07/qu7yba9u.jpghttp://img.tapatalk.com/d/14/04/07/3aduvaqe.jpg Czy mógłby ktos pomóc w rozdkodowaniu błędów ?? Coś z czujnkiem doladowania jeden blad chyba? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
320d późniejsza reakcja na gaz
@UP Problem nie wystepuje na zimnym silniku. Posiadam tez szarpania od niskich obrotow do 2tys, które są też tylko na rozgrzanym silniku. Na zimnym jest wszystko ok. 2 bledy na komputerz
-
320d późniejsza reakcja na gaz
w e90 tego nie ma..
-
N52 - jak to w końcu jest, kupować czy nie?
TO nie zaleznie od przebiegu wychodzi tylko zaleznie od tego jak ktos dbał. Jak ktos rzadko zmienial olej i dodatkowo zmienial na slabej jakosci olej, nie dbal ogolnie o silnik to wczesniej wyjdzie cos do roboty. Nie przewidzisz co kupisz bo nie wiesz jak ktos wczesniej jezdzil, i to tyczy sie kazdego silnika nie tylko N52.
-
INTERFEJS DIAGNOSTYKA KABEL
Cześć, może zły dział - nie wiem, chce kupić sobie kabel do inpy do BMW. Na większości ogłoszeń jest, że obsługuje BMW do 2006r. Ale znalazłem jedno, że powyżej 2006 też działa. Dwa linki do porównania http://allegro.pl/interfejs-usb-bmw-k-d-can-gt1-inpa-dis-obd2-i4079409111.html i ten tanszy http://allegro.pl/diagnostyka-interfejs-bmw-inpa-pl-gratis-20pin-24h-i4085065824.html Warto dolozyc i kupic ten za 120? czy to bedzie to samo? Obsluzą te kable E90 np z 2009r?
-
320d późniejsza reakcja na gaz
Ok, jutro odepnę i dam znać, dzięki za pomoc.
-
320d późniejsza reakcja na gaz
Regenerowane, ale sprawdzane 2x. Czy wyregulowane? Sam nie wiem, myśle ze tak, robione w najlepszem zakladzie na wschodzie, firma juz z dlugim stażem. Przeplywomierz nie byl odpinany, ani wyciagany. Jedynie przewod ten łączący turbo, przeplywke i odme byl wyciagany.
-
320d późniejsza reakcja na gaz
Turbo nowe, test przeplywki zrobie jutro. Czy od nagrzania silnika, to sam nie wiem, nie myslalem nad tym. Czasem po prostu wsadam ruszam gaz na 2ce i samochod idzie po 2 sekundach zamiast od razu. Ale szybko to mija dosc, ale jak jest to bardzo irytuje.
-
320d późniejsza reakcja na gaz
Cześć, nie mogę sie uporać z problemem późniejszej reakcji na gaz. Wciskam gaz, obroty podskocza o milimetr dwa, spadaja i dopiero zaczyna plynnie przyspieszać. Najbardziej to czuc gdy np wcisne 3ke do 3.5tys obr i zmieniam na 4ke, wtedy zmienie, pszcze sprzeglo i 2 sekundy samochod nie jedzie. Mam ten objaw rzadko, raz na tydzien, tzn jak odpale i to mam to ciagle jest, czasem po zgaszeniu sie naprawi, czasem po przejechaniu troche km. Czasem objaw jest po trasie, np zrobie 100km w trasie i zacznie pozniej reagoac na gaz.
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
Jak zimno tez szarpie, nie szarpie dopoki nie nagrzeje sie silnik.
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
Koledzy... moje spostrzezenie co do szarpania, na zimnym nie szarpie mi, przynajmniej nigdy nie zaszarpal. Szarpie zawsze ponizej 2tys obr, ale ponizej 1800 tez, na 1500 najczesciej. Na 2, 3 i 4 biegu szarpie, ale na 5 i 6 nigdy mi sie nie zdarzylo. Wiec moze jakies sugestie ?
-
Irytujące BMW E90 (320i 2005 150KM) - czy tak ma być?
Nie mówcie ze w E90 jest sztywno i twardo bo tak nie jest :duh: E90 standardowy zawias ma miekki. Najlepiej prowadzi sie na M pakietowym zawieszeniu, ktore jest twardsze i sztywniejsze.
-
BMW e90 Poszarpuje POMOCY
wtryski
-
BMW E60 520i WBANA310X0B015707
bezel141 odpowiedział(a) na tomasz1975 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstrow to zaglebi handlarzy kretaczy itp, ja nawet nie wybralbym sie tam po samochod :nienie:
-
Różnica 2.0d w x3 ,a E9x
2.d W E90 ma 163km a w X3 siedzi jeszcze silnik z E46 poliftowego
-
CHCE KUPIC E9X JESTEM NOWY NA FORUM <- READ THIS!!!!!!
je*ne jak ktos zaraz w tym temacie napisze o tym ze chce kupic bmw e90 i prosi o rady :duh:
-
czerwona kontrolka z wykrzyknikiem + service
Wejdz w check i pokaze sie co jest nie tak, rzerwa, plyn do spryskiwaczy, itp
-
turbina bmw
Moze zle podlaczony wąż do przeplywki, i ma za duzo powietrza i nie odpala, taki najbanalniejszy pomysl
-
problem z bmw 325I 2006 benzyna.
oceniac temp silnika po odczuciu reka :duh: wlacz opcje ukryte w bc i sprawdz sobie temp silnika. Chyba jak kupujesz samochod to i stac Cie zeby go naprawic a nie srac sie ze trzeba zaplacic..
-
[e90 320d] jakie klocki na tył ? jakie wycieraczki ?
milion tematow o tym, ale i tak zakladasz nowy temat :duh:
-
BMW E92. Na co zwrócić uwagę, jakie koszty utrzymania?
diesel to trubo, dwumas, wtryski = skarbonka :duh:
-
BMW E92. Na co zwrócić uwagę, jakie koszty utrzymania?
13l to w miescie, wiec sie nie zalamuj. W trasie 7-8, = srednia 10
-
Silnik na zimnym nierówno chodzi 320i 170KM
Darcyn, jak ja nie lubie Twojego podejscia :duh: On posiada 2 litrowa benzyne na bezpośrednim wtrysku które były robione od końca 2006r. Jest to lift silnika 150 konnego. Kolego, sprawdz wtryski na komputerze, bo były wadliwe w tych silnikach. Dodatkowo sprawdz cewki i świece bo te rzeczy cały czas ulegają usterce.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kupowanie nie oryginalnych emblematów jest kompletnie bez sensu. Jakość ich to całkowite dno, zamawiałem do E46 od różnych, i samo dno. Lepiej dać 100zł i mieć oryg. jakość i wykonanie o niebo lepsze