Czesc Wszystkim.Prosze o pomoc ,zamierzam zmienic samochod(dotychczas jezdzilem citroenem xsara-przez 12lat : ),zawsze podobal mi sie styl BMW,uzbieralem troche grosza i moze uda mi sie cos dobrego znalezc ale licze na Wasza pomoc.Sklanialbym sie przy serii 5 znalazlem na allegro z wygladu ciekawy woz ,prosze o porade czy warto-pozdrawiam http://allegro.pl/bmw-e60-520i-170-xenon-skory-navi-al18-rezerwacja-i4029916514.html