Treść opublikowana przez k631
-
e39 Pękniety regulator (pokrętło) przedniej lampy
Te środkowe plastiki.
-
SILNIK NIEDOGRZANY PO WYMIANIE OBU TERMOSTATÓW
Zdemontować i sprawdzisz je dmuchając w nie muszą być zamknięte,
-
SILNIK NIEDOGRZANY PO WYMIANIE OBU TERMOSTATÓW
Niema siły któryś termostat jest uszkodzony mimo że nowy.Kupiłeś oryginał czy inną markę. :?:
-
Rejestracja uszkodzonego samochodu
k631 odpowiedział(a) na krkmichal temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie potrzeba waszych wypocin i dodawania niepotrzebnych postów auto opłacone a rejestracja i ubezpieczenie kiedy chcesz, temat powinien być zamknięty ,
-
e39 Pękniety regulator (pokrętło) przedniej lampy
allegro albo aso 6 dyszek :mrgreen:
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
Dam wam jeden przykład miałem e39 i okazał się że moduł lcm do wymiany bagatela używany 150 pln plus adaptacja ... na forum poczytałem .kosztowało mnie to 2,50 gr. warto spróbować. :norty:
-
f10 550i Kielce WBAFR9C58BC757626
k631 odpowiedział(a) na roman bmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNawet głupi kowboj nie odda takiego auta bez wady :!:
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
W pewnym sęsie masz racje jak kogoś stać na wóz to powinno go stać na przewóz :lol:
-
Rejestracja uszkodzonego samochodu
k631 odpowiedział(a) na krkmichal temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneBzdura. OC musisz wykupić najpóźniej w dniu zakupu pojazdu. Bzdura czytaj posty ze zrozumieniem ,nie pisz bez potrzeby ,auto nie było rejestrowane pl , :!:
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
Ale jak komuś brakuje te 160 pln to niech się pobawi może się uda.
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
Poszukaj na forum jest opisana naprawa.
-
BMW E39 Rezystor dmuchawy, jeż - wariuje, jakiej firmy nowy?
Jeża można zregenerować ,najczesciej robią się zimne luty.
-
[e87]Podgrzewane fotele.
Ten plastik jest wciskany na zatrzaskach .
-
Rejestracja uszkodzonego samochodu
k631 odpowiedział(a) na krkmichal temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneWażne że jest opłacony a rejestrować czy płacić oc możesz kiedy chcesz :D
-
320d 150KM regularne buczenie na zimnym
Webasto może ci buczy.
-
BMW 320 E46 2002r. VIN WBAEU51070KK26608
k631 odpowiedział(a) na krzysiekx5 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPicowane i tyle , zrobię zdjęcia mojej e46 wstawie wam do opisu ,pełen serwis w aso 225 tyś bez m pakietu zobaczymy co powiecie :D dodamże 2004 r
-
BMW E46 320d Lubin WBAAS710X0FX73106
k631 odpowiedział(a) na presiozo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego ero 3 ja mam to samo z maja i jest euro4.
-
rozrząd w dieslu 520d - co ile wymieniać?
Sory nie doczytałem daty. :oops:
-
rozrząd w dieslu 520d - co ile wymieniać?
E39 520d z 2000 r.. Przebieg tego samochodu to 100 000 Ty to masz szczęście 13 lat auto i taki przebieg :!: :wink:
-
webasto w e46 sterowanie
Dzieki ci bardzo to znaczy że trzeba dołożyć włącznik dodatkowy, ps jesteś dobry ,wszystko w moim zasięgu ,pokłony :!:
-
webasto w e46 sterowanie
Dzięki za info z pilota ale chciał bym to odpalić z manualnie co muszę dołożyć żeby to chodziło.
-
webasto w e46 sterowanie
To co zaobserwowałem to jest dołożone ale fabrycznie bo są wszystkie wklejki, tylko co trzeba dołożyć zeby załączyć to manualnie.
-
webasto w e46 sterowanie
ok :D ale jak nie wyłączę z pilota to pracuje cały czas.
-
webasto w e46 sterowanie
Raczej nie trybi bo jak zapalę i zgaszę po chwili to powinno pracować a nic nie słychać żeby pracowało.
-
webasto w e46 sterowanie
Jeśli nie włączę z pilota to nie zauważyłem żeby samo sie załączyło.