Treść opublikowana przez marko0424
-
Spotkania śląskie
Arturku, powiedz tylko sołowo a będzie spocik na Śląsku, spacjalnie dla Ciebie :D :wink: :D :D :cool2: no własnie i jescze Krk wpadnie :P Mario a jak tylne zawiecho ?????
-
Zlot KRAKOW
Nic się nie martw :wink: nastepny spod będzie napewno niedługo i napewno bedzie cieplej no i pewnie wdrożysz kilka modów które masz w planie , mówiłem żeby przesunąć spot na inny termin :D Jak wrucisz do PL to zbieraj ekipę z Krk i zapraszamy na śląski spot :cool2: Pzdr. Ps. chyba wpadnę na tego spota tylko czy to nie wstyd na stalowych zimówkach sie pojawic :oops: ponieważ jestem w trakcie kolejnych modów i nie wyrobie się w czasie
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
No i...............................................................????????? Mariusz jak tam......???? Wszystko poskładane piasty spasowały ?????? ,hamulce performance ,gwint ??? Chwal się co tam w temacie się dzieje :roll:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Przecież nakrętki leżą i czekają na ciebie z TRW 8zł szt :D
-
Spotkania śląskie
Top Boy może przenieść spod na za tydzień ma być lepsza pogoda no i wiecej ludzi by przyjechało, przynajmniej wiecej ze ślaska by się zjawiło :D ,no bo ludziska jeszcze mody wprowadzają i ciężko bedzie sie wyrobić czasowo :wink: Poza tym ma być kiepska pogoda :(
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Sławku nie będzie to powodować jakiś wibracji ?? no i czy to bezpieczne ?? No chyba że to wykonane przez jakiegoś fachowca obeznanego w temacie :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,mam ściągacz hydrauliczny do piast,sciagniemy piasty i szukaj jazm pod f30 niech to ma ręce i nogi bez rzeźbienia Trudno będziesz musiał jeszcze zainwestować parę złoty ale będzie jak fabryka :wink: Zresztą przy takim grubym projekcie to te dodatkowe koszta to pestka takie moje skromne zdanie
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,świetny filmik :cool2: ,jednak trzeba odkręcić piaste ale lepiej ja zdemontuj ,nie tnij tarczy oslonowej tylko załóż ta z zestawu zrób jak fabryka dała nie rób żadnej rzeźby,,poza tym jak ją zdemontujesz będziesz miaj lepszy dostęp do przewodów hamulcowych
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mario jak jest tak jak na trzecim zdjęciu to jest ok :cool2: :cool2: ,poza tym jak się trochę przejedziesz to się jeszcze zawiecha ułoży :D Zresztą jak będzie mało to skrecisz niżej bo to chwila :mrgreen:
-
Opona lato 2015
Michelin pilot sport ,opona która miażdży inne ale cenowo nie ciekawie ale cóż adekwatna do jakości :cool2: Za używki to w tej cenie powinieneś się zmieścić bo za nowe to raczej nie
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Dokładnie , kulfon3 dobrze prawi ,Mario ładuj tu 313 , a te felgi ....co tam jak klar schodzi daj pomalować proszkowo i będziesz miał spokój na lata wszak to koła na zimę :mrgreen: jak sam mówisz set up zimowy :D
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Sławomir nawet w 2 min :wink: regulacja jest na górze i mam już zrobione okienka bo i tak były bo jest rozpórka na tyle także pełen komfort w regulacji :cool2:
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Jako że wiosna zbliża się coraz szybciej postanowiłem wdrożyć pomału kolejne modyfikację :D Wczoraj dotarła paczuszka z Deutschland a mianowicie amortyzatory tylne bilstein B8 z 9-cio stopniową regulacją twardości *1-beton *2468- pośrednia twardość *9 komfortowe :norty: Tu chciałem jeszcze raz podziekować koledze czerwony330d Tak ładnie wyglądają że szkoda zakładać :lol: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1acfdf70a004.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3b4200580b81.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/35112b393947.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e11222e28530.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c7c43044908b.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d40a6047ccdd.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/74c9848f9f24.jpg Będą one dopełnieniem do gwintu,a jak wiadomo tył lubi czasem przycierać więc zadbałem aby wszystko było jak należy :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Coś pieknego :cool2: :cool2: Mariusz mam nadzieje że wyczysciłeś na cacy "do połysku" piastę ,chodzi mi o połączenie piasty z tarczą hamulcową ,bo to bardzo ważna sprawa :D
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz ,jak wykonasz najbliższe mody to już całkiem mi "rozwalisz system" ,cóż tu więcej pisać po prostu twoja bawara jest przepiękna ,zresztą na żywo jak pierwszy raz zobaczyłem .... :shock: ......to musiałem zbierać szczękę z asfaltu Jak skończysz to przyjeżdżam oblukać wszystko i podotykać :norty: Strach się bać co wymyślisz jeszcze do pomodzenia .......a jak Cię znam to jeszcze nie koniec :D
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dokładnie gadaliśmy i trochę się nam przeciagło :mrgreen: zresztą jak zwykle :D Mario modami sie pochwale jak porobię zdjęcia ,narazie zostanie to między nami :D I tu na forum chciałe serdecznie podziękować za pomoc koledze czerwony330d który zawsze jest pomocny ,bo mod który jest w trakcie będzie możliwy do zrealizowania właśnie dzięki niemu. Także serdeczne Bóg zapłać :cool2: Ps. Mariusz ,już wszystko rozkminiłem co i jak :)
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dzięki Top Boy za opinie :D od takiego modera jak Ty to dodatkowo motywuje do dalszego modyfikowania :D ,tak jestem ze śląska ,na spod chętnie podjadę jak się wyrobie z kolejnymi modami które mam w planie Eisenmann brzmi pięknie ale tylko na żywo bo to co nagrałem na forum to kiepsko oddaje prawdziwe brzmienie tak że jak będe to odsłuchasz na żywo Ps.Prawdopodbnie jak Ty pisałeś tego posta to ja i Mario -czerwony330d,w tym samym czasie gadaliśmy o twoim aucie i grubych modach jakie zrobiłeś i to co jeszcze masz w planach także szacun :cool2: no i właśnie o spocie w Krk. :mrgreen: Także duże prawdopodobieństwo że się spodkamy :cool2:
-
e92 335i WHITE POWER
Piękna fela i świetny wybór gum do tego :cool2: ,będzie gruuubo :shock:
-
BAD BOY E36 323i ///M COUPE-BYŁY CICHEGO
Fajnie działasz :cool2: :cool2: Życzę Ci aby skórka służyła jak naj dłużej Kiedyś w E36 lakierowałem skórę bo była już w kiepskim stanie i użytkowałem 1,5 roku i nic się nie działo ale dbałem o nią bardzo ,pielęgnacja co najmniej raz w miesiącu czyszczenie balsamowanie itp. Ps.Bardzo ładne Coupe :wink:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Klubowicze mają free :D
-
Spotkania śląskie
Można pomyśleć o kolejnym spocie,ale dziś ja nie dam rady . Może 21 Marca w pierwszy dzień wiosny co wy na to koledzy ? Miejscówka Twin Peaks Żory Pisać kto za a kto przeciw :mrgreen:
-
Wahacz z niebieska naklejka M
Do -40 mogą zostać seryjne amory,jeśli będą niższe springi to już nie
-
Wahacz z niebieska naklejka M
Od razu dawaj -40/-20 bo na mniejszym obniżeniu nie wielka różnica i będziesz czuł nie dosyt :D Od siebie mogę Ci polecić Eibach Sport line -45-50/-30 i do tego amory bilstein b8,Pro kit jest taki ni jaki ale to tylko moje zdanie :wink:
-
BMW-Syndikat Asphaltfieber 09.-12.07.2015
Kurczę chętnie bym poleciał,ale data koliduje nie będzie mnie w PL szkoda,mam nadzieję że chociaż Ułeż będzie 04.07 :D
-
Wahacz z niebieska naklejka M
Niewiadomo jakiego producenta masz springi,każdy producent w różny sposób oznacza swoje zawieszenie W twoim przypadku oznacza standardowy zawias -auto stoi bardzo wysoko tak że niema mowy o żadnym obniżeniu,zresztą zobacz w innych galeriach i porównaj widać gołym okiem różnicę :wink: Zobacz chocby u mnie nie mam mega gleby a różnica spora