Treść opublikowana przez marko0424
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Obiecany filmik dzwieku wydechu (odsłuchać najlepiej przez słuchawki bo głośniki standardowe nie oddają absolutnie dźwięku) Trochę słaba jakość dzwięku bo robione aparatem ,ale jakiś podgląd tam jest w rzeczywistosci dzwięk jest bardziej basowy :D
-
[e60] Problem z ogrzewaniem i dziwne stukanie przy dvd
O kurde, ale dziwne ewidentnie coś nie halo z napędem, bez rozbiórki się nie odbędzie żeby to zdiagnozować i ewentualnie naprawić, jak się będzie dało
-
Spotkania śląskie
1.marko0424
-
pomoc z fotelami
Jak chcesz takie same to w ASO, można kupić każde jakie tylko duszyczka zapragnie, tylko cena :duh: Prawdopodobieństwo trafienia takich używanych foteli graniczy z cudem :mrgreen: Ale jak Ci się nie spieszy to szukaj :wink:
-
[e60] Problem z ogrzewaniem i dziwne stukanie przy dvd
Jak laser nie czyta to może być już na wykończeniu , o jaki stukaniu muwisz bo link do nagrania nie działa
-
pomoc z fotelami
Mam do sprzedania stelarze z silnikami z pamięcią + gąbki + zagłówki dokładam też mate zajętosci pasażera cena za całość 200zł ,dasz do obszycia i masz po taniości fotele :wink:
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
25 zł od sztuki
-
e46 330i Be My Walentine
Dobrze że Ci nic nie zpartolili, bo w tym są dobrzy, ja bym im nawet śrubki nie dał przekręcić, no ale czasem siła wyższa i trzeba jechać do serwisu Dbasz o wszystko, masz super podejście do auta :cool2: Zresztą ja mam podobnie :mrgreen:
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Pokrętła w ASO, a ekran na Ebayu :wink:
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Też tak mówiłem, póki nie zaladowalem gwinta :mrgreen: Wszystko zależy od tego co założysz, ja mam porównywalną twardość do zawiechy m-pakietowej :D Ale to twoja BMK-a i działaj z nią tak byś Ty czerpał z niej jak najwięcej radości :cool2:
-
e46 330i Be My Walentine
No to fajnie że skorzystałeś na tej akcji :cool2: , swoją drogą nie bałeś się im oddać swojego cacka :D , ja bym dwa razy się zastanowił :?
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dzisiaj wymieniłem porysowany ekran i pokrętła w swojej navi ,oczywiscie wszystko nowe i oryginał BMW http://images66.fotosik.pl/506/6a142f5b131227famed.jpg Teraz wygląda jakby wczoraj wyjechała z fabryki :mrgreen:
-
Spotkania śląskie
1. czerwony330d 2. cypisek21 3. Radq 4.marko0424 (ale przyszły tydzień w ten wek. mam wyjazd )
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Myślałem że jakiś gwincior wleci ?
-
Zmiana e46 na e92 A co Z RADSCIA Z JAZDY?
Dokładnie zgadzam się z kolegą :cool2:
-
NAVI 2015 MK4
Laser mam nowy ,kupiłem w ASO :D , także od tej strony jest wszystko oki soft też mam najnowszy :cool2: , Zrobię tak jak piszesz , i powinno być ok Dziękuje surfer30 za wszelkie porady
-
NAVI 2015 MK4
Dziękuję za info :) , jak by coś to się jeszcze odezwę na priv żeby nie zaśmiecać tematu
-
NAVI 2015 MK4
surfer30 dlaczego są dwa obrazy płyty ? Jestem zielony w tej materii :oops: ,wyjaśnij mi proszę :( Jak zgrać i czym :?
-
WYMIANA KIEROWNICY E46
Proszę bardzo, koleżanko :D
-
E60 Sprężyny Eibach
Jeżdziłem na różnych zawieszeniach ,ale z sprężyn testowałem Waiteca i Eibacha właśnie ,te pierwsze porażka ,ale Eibach poprostu super :!: Śmiało zakładaj u Siebie, będziesz zadowolony :cool2:
-
WYMIANA KIEROWNICY E46
W najlepszym wypadku będziesz miał instalkę już wyprowadzoną pod multi ,musisz sprawdzić jak w zielonej kostce masz wolne piny 8,9 i 10 to nie masz instalacji niestety, jak bedą wychodzić przewody to znaczy że instalka jest i wystarczy podpiąc górny panel kierownicy i bedzie chulało :cool2: Jeśli nie to zrobisz tak jak pisałem wyżej :D
-
Zmiana pojemności lub rodzaju akumulatora NCS + Inpa
Piękna rozpiska na pewno się przyda nie jednemu :cool2: Duzy plus za rozpracowanie i chęci za szukanie info w sieci .
-
WYMIANA KIEROWNICY E46
Jeśli w twoim aucie nie było multifunkcji a zakupiłaś kierownicę z multi to nie będzie działać :nienie: , trzeba wpiąc się w komputer i moduł świateł żeby były podświetlone guziki na kierownicy , i do kostki z tasmy kierownicy (zielona kostka) tam wpinasz się w pin 8,9,10 Pin 8 do komputera w komorze silnika do pinu 37 lub 27 w zależnosci od kompa (patrz niżej) przewód z pinu 10 lutujemy do przewodu o kolorze fioletowo-żółtym-moduł świateł przewód z pinu 9 lutujemy do przewodu o kolorze biało-czerwono-żółtego-moduł świateł Są dwie wersje podłączenia: - komputer 58 pinów inne połączenie -komputer 40 pinów inne połączenie Gdy masz wtyk 40 pinowy kabelek instalujesz w 27 wolnym pinie. Gdy masz wtyk 58 pinowy kabelek instalujesz w 37 wolnym 37 pinie. Nic nie trzeba kodować po tej operacji aktywuje śię tempomat i działanie całej mltifunkcji do całej operacji oczywiscie odpinamy akumulator :) To tak w skrócie jak masz jakieś pytania to pisz :cool2:
-
WYMIANA KIEROWNICY E46
Będziesz mógł przełożyć wszystko jest p&p ,dokładałem w swojej multifunkcję (sam panel)do kiery która nie miała multi ,ale zastanów się nad zmianą na kierę m-pakietową jest pogrubiana i ładniejsza :D
-
NAVI 2015 MK4
Dobra robota :cool2: Kiedy wersja DL ?? Bo jestem zainteresowany ,będę śledził temat