Treść opublikowana przez marko0424
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz nieźle Ci to zapi####la :cool2: :cool2: :cool2: , bolid jak nic :shock:
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Oki ,rozumiem :D
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
Dawid mam stelaże z angola+gąbki do tego z sinikami i pamięcią oddam za grosze tu masz link http://allegro.pl/stelaze-fotela-silniczki-bmw-e46-coupe-gabki-kpl-i4989708427.html
-
BMW E36 328i Coupe 1998r
Ładna :cool2: :cool2: :cool2: , ale daj więcej zdjeć !
-
Spotkania śląskie
Hahaha :D :D
-
Spotkania śląskie
Sławomir, jest link powyżej do zdjęć które robił RadQ
-
Spotkania śląskie
U mnie też nasypało :D
-
enterprise DAREX-a
Gdzie tu przygnało Daro :D , w końcu pokazałeś krążownika :cool2:
-
Dołożenie paneli do kierownicy m
Panel pasuje do kierownic "M" i pasuje do każdej takiego typu ,tylko trzeba podłączyć piny do komputera i modułu świateł,tak jak pisałem Ci dwa posty wyżej
-
Spotkania śląskie
Kilka zdjęć z dzisiejszego spota :D Sorry za jakość ale robione telefonem http://images67.fotosik.pl/533/3708e8f20f890159med.jpg http://images68.fotosik.pl/531/8cff447801983d6bmed.jpg http://images68.fotosik.pl/531/a21b5884bed82d3bmed.jpg http://images66.fotosik.pl/531/b7d1d089d9ab1b5emed.jpg http://images68.fotosik.pl/531/cf9ac3153ac1c5f8med.jpg Dzięki koledzy za spodkanie i za pogaduchy do następnego :cool2: :cool2: :cool2:
-
Dołożenie paneli do kierownicy m
Możesz dołożyć ,wymienia się sam panel górny :D trzeba wpiąc się w komputer i moduł świateł żeby były podświetlone guziki na kierownicy , i do kostki z tasmy kierownicy (zielona kostka) tam wpinasz się w pin 8,9,10 Pin 8 do komputera w komorze silnika do pinu 37 lub 27 w zależnosci od kompa (patrz niżej) przewód z pinu 10 lutujemy do przewodu o kolorze fioletowo-żółtym-moduł świateł przewód z pinu 9 lutujemy do przewodu o kolorze biało-czerwono-żółtego-moduł świateł Są dwie wersje podłączenia: - komputer 58 pinów inne połączenie -komputer 40 pinów inne połączenie Gdy masz wtyk 40 pinowy kabelek instalujesz w 27 wolnym pinie. Gdy masz wtyk 58 pinowy kabelek instalujesz w 37 wolnym 37 pinie. Nic nie trzeba kodować po tej operacji aktywuje śię tempomat i działanie całej mltifunkcji do całej operacji oczywiscie odpinamy akumulator :) To tak w skrócie jak masz jakieś pytania to pisz :cool2:
-
E46 330ci swap na M57N2 3.0d 235km Fotorelacja Dawid20
ostro idziesz do przodu :cool2: :cool2: :cool2:
-
Spotkania śląskie
Godz 16 jak naj bardziej :cool2: ,bo szybko się robi ciemno więc chyba lepiej wcześniej Gokarty ?? musi się większość wypowiedzieć ,mogą być ale nie koniecznie muszą
-
Spotkania śląskie
To zróbmy spotkanie na 4 auta i tyle :D , zrobimy fajną sesyjkę i zaprezencimy na forum może się więcej kolegów skusi na nastepny raz
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Ekran http://www.ebay.pl/itm/261700864459?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 Pokrętła http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/obrazek/150513/686x484 pozycja nr 5 nr org 65 50 6 911 010
-
BMW e46 330ci++ by Tune-Soft
Pięknie :cool2: wszystko super schowane wzmacniacz ładnie umiejscowiony głosniki też w półce miodzio ,wszystko przemyślane i zrobione z głową :cool2: , rozumiem że zostały tylko maskownice z Harmana ,a głosniki zmieniłeś na inne ,wzmacniacz clarion a głosniki jakiej firmy ?
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Moduł świateł zmieniałem ponieważ dokładałem xenon ,poza tym chciałem mieć dużo możliwości kodowania :D co umożliwia tylko wysoka liczba kodowania od 35 w górę jest już dużo możliwości np.Brake Force Display (świetny efekt na Ledach) które właśnie są w moim aucie ,niestety starsze moduły nie mają tylu opcji. Dlatego taka mała modyfikacja przy okazji iż tak moduł musiał iść do wymiany Ceny poszły na priv
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Dziękuję za info, tak przypuszczałem.
-
INSTRUKCJA KODOWANIA NCS EXPERT / NCS DUMMY
Pełen szacunek koledzy za robotę jaką tu robicie :cool2: Mam pytanie czy da się na przykład zakodować kierunki autostradowe w module świateł w którym nie było takiej opcji (niższe ic-liczba kodowania ) Da się dopisać taką opcję ? Konkretnie chodzi o E46 :)
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
edek.by poprawiłem przez yuotube trochę dźwięk, odsłuchaj sobie przez słuchawki to będziesz miał autentyczny dźwięk tego Eisenmanna :cool2:
-
pytanie o felgi 18
Standardowe et tak ale koledze chodziło o spasowanie z błotnikiem
-
pytanie o felgi 18
Et ok 32- 35 wtedy felga zgrywania się z błotnikiem, możesz dać niższe et ale wtedy bez jakiejś modyfikacji się nie obejdzie typu klepanie blotnikow inne kąty, cambery itp no i zależy jaka buda kombi i sedan mają węższe błotniki z tyłu od coupe i jaka zawiecha gwint czy m pak czy zwykłe
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Jestem z śląska
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Możesz do mnie wpaść, zapraszam :mrgreen: Jak załatwię lepszy sprzęt to nagram jeszcze raz
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Bas naprawdę duży, musiał byś odsłuchać na żywo