Treść opublikowana przez marko0424
-
Wahacz z niebieska naklejka M
Hej,zawias masz standardowy nie jest to na pewno m pakiet ani żadne obnizane typu pro kit nic z tych rzeczy :D Po prostu standardowy zawias :wink: Pozdro
-
Wahacz z niebieska naklejka M
Wrzuć foty to luknę :wink:
-
Wahacz z niebieska naklejka M
Inny jest kąt osadzenia sworznia. Deczko inna geometria zawieszenia ,co za tym idzie lepsze prowadzenie po zakrętach :cool2: Jest wiekszy negatyw i kąt wyprzedzenia zwrotnicy, wahacze M tech II są droższe od zwykłych ale warto założyć oczywiscie oby dwa muszą być takie same :D
-
e92 335i WHITE POWER
Kurna idziesz jak huragan z modami :shock: pewnie chcesz się wyrobić na Ułeż :8)
-
e92 335i WHITE POWER
Tu masz ciekawą ofertę http://www.google.pl/url?url=http://www.tomson.com.pl/product-pol-699-Szpera-Quaife-QDF15N-do-BMW-E39-E46-E60-E90-E92.html&rct=j&q=&esrc=s&sa=U&ei=u-z2VIymK8e7UaSpg7AF&ved=0CBoQFjAB&usg=AFQjCNEjqUypywnFvQtCqMMBKul8sDbbEA Ps.Piękne autko :cool2: :cool2: tylko pozazdrościc :)
-
Opona lato 2015
Tylko i wyłącznie Michelin Pilot sport N2 wiele testowałem ale lepszych od tych nie miałem ;) trzymanie na mokrym i suchym no i ciuchutenkie :cool2: :cool2: Poza tym nie zużywają się nadmiernie
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Koledzy dzisiaj spotkałem Mariusza i przy okazji nakręciłem filmik pracy jego 335d po zastosowaniu specyfiku Xado maximum o którym pisze parę postów wyżej ,jest naprawdę mega dobrze :cool2: Silnik pracuje bardzo cicho ,pomijając już walory ekonomiczne o których mówił mi Mario ,mam porównanie z przed i po i naparwdę kultura pracy tego silnika jest fantastyczna :shock: :cool2: :cool2: ,zresztą posłuchajcie sami
-
[E53] Nie działa ekran, brak kontrolek
Proponuje uderzyć do kolegi dziqsek gość kumaty jak mało kto do tego obeznany w temacie elektroniki na pewno coś poradzi :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Odsłuchamy na żywo Mario :D i porównamy przed i po
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Dzięki Arku,takie komentarze motywują do dalszego działania :D Wpadnij następnym razem na kolejnego spota twoją bestią :wink:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Tak ma być ,producent tak właśnie podaje dokładnie w takiej specyfikacji technicznej Piękne oponki mam dokładnie te same i są mistrzostwo świata innych bym nie kupił :cool2:
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Nie napiszę nic nowego , piękne auto :shock: na mega wysokim poziomie no compact też świetny i dopieszczony no i oczywiście kapitalne podejście do tematu :cool2:
-
Arek F22 m235i
O w morde Arek ale to ciagnie masakra !! Piekne auto :cool2: :cool2: zazdroszcze :cry:
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Świetny gadżet :wink: , szczególnie przydatny w twoim samochodzie :cool2:
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
Mam nadzieje że wypali termin 04.07 bo póżnejszy termin to już okres bardziej urlopowo-wakacyjny.Jak pierwszy termin to na pewno będe :D
-
BMW E24 Cabrio-> Mała sesja str.1
No No piękny klasyk :shock: :cool2: :cool2:
-
[e92] wymiana kierownicy
Kolego fajnie to opisałeś heee. ,,żadnego błędu Ci nie wywali" i to jest dobre ,,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty" tak chwila roboty jak toś ma inpe :cool2: a jak kolega nie ma inpy to co w tedy ? :mrgreen: No mi też się mój opis podoba :mrgreen: Błędu nie wywali nie jedną kierownicę już zmieniałem i nigdy żadnych błędów nie było ,więc nie ma sensu dalej ciągnąć ten temat :D Pozdro
-
Spotkania śląskie
Dziękuje koledzy za spodkanko :cool2: :cool2: Trzeba pomyśleć o tym lokalnym spocie :D Do następnego No i profesjonalna sesja z tel :mrgreen: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d0c58ba15c80.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c85ebfcb98d.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d728279096b.jpg
-
Spotkania śląskie
To ja też wpadne ,moja obecność tak na 80% Także pozwole się dopisać do listy 1. Vale46 2. Czerwony330d 3. Sławomir na 90% 4. marko0424 o 17-tej pod Twin Peaks
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz ty nie sciemniaj o jakiś paskach tylko ładuj gwint :mrgreen:
-
[e92] wymiana kierownicy
żadnego błędu Ci nie wywali nie słuchaj bzdur,tylko zrob jak pisałem wcześniej pozatym,jak by coś poszło Ci nie tak to skasowanie błędu to chwila roboty :wink:
-
Spotkania śląskie
Pewnie zaplanujemy cos jak się zrobi juz calkiem wiosennie ,tak ze sledz temat I zapraszam na spocik :cool2:
-
Spotkania śląskie
Ano jeździ kolego :mrgreen:
-
mk4 jak ustawić wyświetlanie poi
Sorry ale jak dla mnie trochę lipa Razi w oczy takie nie dociagniecia zele zamiast cele nie pełne wyrazy itp no i po co jezyk niemiecki I angielski
-
bosniak -->>E46 330 xdA Touring individual
Jest bajka :cool2: a auto I tak jeszcze z czasem siadzie trochę niżej jak się springi ułożą