Skocz do zawartości

Ogolnopolski zalot BMW Toruń 25.08.2012


PabloM

Rekomendowane odpowiedzi

Za ok 1.5 tygodnia jak zapewne wszyscy wiedza odbedzie sie ogolnopolski zlot Bavarek w Toruniu.

Kto sie wybiera ? Milo by bylo leciec na wiecej autek na zlocik.

Mozna by bylo oczywiscie ustalic godzine i miejsce wylotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.Ja lece z Warszawy

2. PawelRat

3. mch74

4. może i ja pojadę. Ostateczna decyzja będzie w okolicach 23.08. Jak coś to nie będę jechał z Warszawy i dołączę do peletonu gdzieś po drodze.

5. Sławek z e90 318i (tej z fajnym wydechem) też ma chęć ale narazie nie wie czy będzie czasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ja lece z Warszawy

2. PawelRat

3. mch74

4. może i ja pojadę. Ostateczna decyzja będzie w okolicach 23.08. Jak coś to nie będę jechał z Warszawy i dołączę do peletonu gdzieś po drodze.

5. Sławek z e90 318i (tej z fajnym wydechem) też ma chęć ale narazie nie wie czy będzie czasowy.

 

 

 

Ludziska, niema co się zastanawiać... Trzeba jechać i już :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego mozemy byc pewni. Bedzie wiecej osob posiadajacych ///M niz kiedykolwiek zostalo wyprodukowanych :mrgreen:

Wiec przygotowac sie na spojlery, neony. :mad2: :mrgreen:

 

 

Ale mam nadzieje ze to bedzie mniejszosc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze, oby kobiety dopisały na zlocie!!! :D

 

 

Spokojnie!!! Napewno dopiszą! Trafiają się takie "sztuki", które maja dłuższe obcasy niz ///M pakietowe spojlery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chętnych na Toruń nie przybywa... :(

Kacpercio a Ty? Sławek?

 

Na dzień dzisiejszy jadę, ale ostatecznie potwierdzę w czwartek. Ze Sławkiem się nie widziałem także nie wiem.

Ja nie będę jechał z Warszawy a do peletonu najprawdopodobniej dołączę w Płońsku o ile będę jechał :) Będziemy się zdzwaniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chętnych na Toruń nie przybywa... :(

Kacpercio a Ty? Sławek?

 

Na dzień dzisiejszy jadę, ale ostatecznie potwierdzę w czwartek. Ze Sławkiem się nie widziałem także nie wiem.

Ja nie będę jechał z Warszawy a do peletonu najprawdopodobniej dołączę w Płońsku o ile będę jechał :) Będziemy się zdzwaniać

 

 

Ja pojade jak uda mi sie zmienic rolki i pasek :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojade jak uda mi sie zmienic rolki i pasek :mad2:

 

Musiałeś popsuć? :)

Ale spoko u mnie w środę będą też grzebać pod maską i wymieniać czujnik położenia wału.

Muszę jeszcze na wszelki wypadek kupić naklejkę Pajoniera, bo z Blaupunktem podobno nie chcą wpuszczać bo siara :mrgreen: żart

 

PS. Marcin podaj mi na priv kom bo jakoś do ciebie nie mam, a jakby Sołtys nie jechał to nie będzie kontaktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam link z bmw sport odnośnie wypadu do Torunia.

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=13&t=118999&start=20

Zbiórkę planują o 6 rano :shock: na parkingu pod MC Donald's w Łomiankach.

 

PS. Sołtys jak tam idzie wymiana pasków które popsułeś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z zaworem odpowietrzającym bak, prawdopodobnie on jest do wymiany ale diagnoza trwa, Pablo jak cos to mogę cię zabrac ze sobą ale z tyłu marnie się siedzi :D

 

Byś się wstydził. Jeszcze nie zaproponowałeś mu, czy chce z Tobą chodzić a już go zapraszasz na tylne siedzenie :mrgreen: :)

 

Nawet sie do tego nie zabralem a mamy juz srode. Powiem szczerze ze watpie czy polece.

 

No to się zabieraj za naprawy, bo gdzie zapakujemy tego świniaka do upieczenia ? :)

 

 

Ktoś się wybiera jeszcze z poza okolic Warszawy na zlot do Torunia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.