Treść opublikowana przez maja22
-
F10 550i xDrive 2012
Pemek jedzi z przyjemnosci jazdy autem a nie z przyjemnosci malego spalania przy takim super wozie splanie jest daleko w ........... . Ci ktorzy posiadaja 520d to maja owszem przyjmnosc z malego spalania ale to na forum jest opisane w tak zwanej Trylogi 520d - czy warto kupic:)
-
535i chip tuning, zawieszenie
jesli 550xd wyjdzie na hamowni 700NM to bedzie dobrze
-
535i chip tuning, zawieszenie
Pemek w benzynie 700Nm :)czy to malo :!: :?:
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
313pisze standard, na pomiarach wychodzilo 299-302KM ( dwie hamownie ) gdzies na forum wykres juz umiescilem i tak silnik 35d czy jak to pisza w X5/6 40.d moze miec nawet 286KM :|
-
535i chip tuning, zawieszenie
Silniki benzynowe [ 68 ] model/Lata Rodzaje 520i 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 528i 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 528i xDrive 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 530i 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 535i 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 535i xDrive 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 550i 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 550i xDrive 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic M5 2011 -6-biegowa manualna, M 7-biegowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem z Drivelogic Alpina B5 Bi-Turbo2011 -8-biegowa automatyczna skrzynia biegów z SWITCH-TRONIC (ZF 8HP70) ActiveHybrid 5 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic Silniki wysokoprężne modelu/Lata Rodzaje 520d 2010 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 520d EfficientDynamics Edition2011 -6-biegowa manualna 525d 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 525d xDrive 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 530d 2011 -6-biegowa manualna, 8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 530d xDrive 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 535d 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic 535d xDrive 2011 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic M550d xDrive 2012 -8-biegowa skrzynia automatyczna z funkcją Steptronic ALPINA D5 Bi-Turbo 2011 -8-biegowa automatyczna z SWITCH-TRONIC (ZF 8HP70) Zestawienie pochodzi ze strony wikipedia wiec moga byc bledy. chip tunerzy z DE zalecaja przy silniku 530d/535d nie przekraczac 720Nm powod skrzynia czyli cos w tym jest
-
535i chip tuning, zawieszenie
tu macie wszystko o skrzyni ZF 8b.: ZF 8HP jest osiem-biegowa automatyczna skrzynia biegów , zaprojektowany i zbudowany przez ZF Friedrichshafen AG, spółkę zależną jest w Saarbrücken . [ 1 ] To zadebiutował w nowym BMW 7 Series 760Li salonu wyposażonego w silnik V12 i od tego czasu każdy nowy BMW modelu w całej serii w dół do 1 Series w napęd na tylne koła i wszystkich wersji napędu koła wyposażono w niego. Jednym z jej głównych celów jest zwiększenie zużycie paliwa przez pojazd, a to może osiągnąć 11% oszczędności w porównaniu z ZF-6 prędkość transmisji do 14% w porównaniu do nowoczesnych 5 skrzynią biegów. [ 2 ] [ 3 ] Ze względu na zmiany w konstrukcji wewnętrznej, razy shift zostały zredukowane do 200 milisekund, wraz z możliwością zmiany w sposób niesekwencyjnej - będzie od 8 do 2 w ekstremalnych sytuacjach. [ 4 ] W 8HP70 wersji, ma moment obrotowy i podnośniki limit 700 newton metrów (516 lbf · ft ), a waży 90 kg (198 lb ). [ 5 ] Przyszły rozwój będzie zobaczyć dwa cztery koła wersjach, w wersji przeznaczonej dla Volkswagen Group aplikacji, za pomocą Torsen środek dyferencjał. [ 5 ] będzie w stanie obejmują zakres momentu obrotowego z 300 Nm (221 lbf · ft) do 1000 newton metrów (738 lbf · ft), i będą dostępne do użytku w samochodach średniej klasy, aż do dużych luksusowych pojazdów SUV . [ 5 ] Chrysler Group LLC początkowo będzie odbierać 8hp 8-biegową automatyczną transmisję z Getriebe ZF zakładu GmbH w Saarbrücken, Niemcy. Do roku 2013, równolegle z Chrysler Group, ZF jest utworzenie nowego zakładu produkcyjnego transmisji w Ameryce Północnej, gdzie 8-biegowa skrzynie biegów będą produkowane. [ 6 ] ZF Friedrichshafen i Chrysler Group osiągnęły dostaw oraz umowy licencyjnej dla 8HP ZF 8-biegowa skrzynia automatyczna. Chrysler Group jest na licencji produkować 8hp na firmowej Zakładu Kokomo Transmission i odlewni Kokomo , począwszy od 2013 roku. 8HP30: max. Moment benzyny (Nm) 300, max. olej napędowy moment obrotowy (Nm) 300 8HP45 (845RE przez Chryslera): [ 8 ] max. Moment benzyny (Nm) 450 max. olej napędowy moment obrotowy (Nm)500 np.BMW F20,F10 8HP55 max. Moment benzyny (Nm) 550 max. olej napędowy moment obrotowy (Nm) 550 np.Audi A4 (B8), Audi A6 (C7) 8HP70 max. Moment benzyny (Nm) 700 max. olej napędowy moment obrotowy (Nm) 700 np.BMW F01/F10/E70) RangeRover Sport 8HP90 max. Moment benzyny (Nm) 900 max. olej napędowy moment obrotowy (Nm)1000 np.Rolls-Royce Ghost [ 9 ] Bentley a bardziej szczegolowo: http://www.zf.com/media/media/img_1/corporate/products/innovation/8hp/www_11_023884zfge_8HP_Produkt_EN.PDF
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
nie wiem poniewaz box AC-schnitzer-a mam zdjety i w momecie wgrania softu ( wskazniki sportowe CIC )mialem/mam standardowo 313KM bede za kilka tygodni w Warszawie to sie dowiem czy przy chipie trzeba bedzie skalowac od nowa
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
pemek jak bede widzial to zrobie fote - ale wyglad byl SUPER nawet lepiej niz fabryczna M5. Czasami w Mikolowie sa ludzie gdzie kupuja 520d i laduja w Mpakiet (indywidualny) ponad 40tys.zl wyglada to super ale co z tego jak z fokusem sie meczy :duh: lepiej bylo(jest) kupic 528i/530d(i) i pomalutku zmieniac wyglad
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
trzymam kciuki i nie tylko tobie ale wszystkim na forum ktorzy jeszcze nie posiadaja f10 :cool2:
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
widzialem bialy 550i m-pakiecie z czarnym dachem - fajnie ale udawanie iz mam ponad 400Km to nie w moim guscie a f 10 to limuzyna Plan to zmiana ukladu wydechowego + intercooler + chip - ciagle czekam na informacje od mastera lub aligatora jesli bede mial 680Km i 700NM to moze zdecyduje sie na czarny dach ale nie malowany tylko okleje folia widzialem rowniez 550i w Mikolowie ASO z czarnymi dodatkami z czarnym dachem, kolor nadwozia niebieski taki jak PEMEK i powiem swietnie wygladal ( lepiej niz bialy )szkoda iz fotki nie zrobilem
-
CB radio F10/F11 gdzie zamontować ?
powiem idealne miejsce stworzone na CB:)
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
THX. sam sie zastanawiam dlaczego cos takiego mialem :mad2: - jest roznica i to bardzo duza
-
Spadek mocy przy dużych prędkościach
Z ta stacja to troche uwazaj bo na 10 rozpraw to 4 pochodzi z Lukoilu 3 tak zwane no name 2 Nestle-Achuan-Tesco i 1 Orlen( prywany ) - statystyka ogolna podana do waszej swiadomosci Najwazniejsze to sprawdzona stacja :cool2:
-
Spadek mocy przy dużych prędkościach
podpisuje sie swiete slowa kolega wyzej napisal. Co do TFSI to tak olej co 10 tys.km trzeba dolac 1l oleju
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
no te sa przepiekne ale wygladaja na 21 cali
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
W ASO Mikolow 12000zl plus robocizna plus malowanie czyli kolo 14tys zl
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
no wiecie te felgi sa na zime a czy to sa tandetne to raczej sie nie zgodze - firma Borbet jest wykonawca dla takich firm jak Jaguar Mercedes i BMW to ze masz znaczek na feldze BMW to prawdopodobnie placisz za znaczek 50% wiecej a wykonawca byc moze jest Borbet. zgadzam sie iz kola trzeba wymienic ale musze najpierw zuzyc oponki :) moj typ bedzie za rok : http://www.felgi.pl/felga/borbet/cw4-dark/bmw/seria-5/sedan/f10/535d-xdrive-230kw/19/p%3d65 zgadzam sie iz monogramusa felgi sa super :cool2:
-
zakup X1 2.0xd
zapraszam do galerii: viewtopic.php?f=143&t=218278&p=1631476#p1631476 http://imageshack.us/a/img703/2397/hxsf.jpg i ewentualne/proponowane wasze zmiany dla x1
-
Spadek mocy przy dużych prędkościach
nie zgodze sie jak mialem Audi 4 TFSI 211KM to w ASO ciagle - .. niech pan tankuje dobre paliwo do tego silnika ... bo sa problemy.
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
dynosoft z katowic maja dobra opinie tu zrobili 335i ponad 400KM ale to musi byc potwor ; http://www.dynosoft.pl/projekty/76-bmw335xi405km.html
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
ok dodalem normalne zdjecia zapraszam na strone : viewtopic.php?f=153&t=216147 http://img694.imageshack.us/img694/378/j9v6.jpg
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
naklejek juz nie ma, teraz jak czas pokaze to zrobie wiecej zdjec i nie telefonem tylko aparatem :)
-
zakup X1 2.0xd
no to bedzie rakieta :) moze pokaze sie power kit od BMW
-
Pierwsze BMW F07 w tym dziale! :)
sluchaj jest dostepny orginalny power KIT od BMW do twojego silnika jest na forum viewtopic.php?f=103&t=209775&start=180
-
F10 535xd zmiany cd....sprzedane
cd zmian - jestem juz po zmianach zewnerznych viewtopic.php?f=153&t=216147 teraz czekam na zmiany mechaniczne : 1) wydech sportowy od dynosoft 2) wiekszy i wydajnejszy intercooler od dynosoft 3) Chip od mastera lub dynosoft ( do 380KM ) 4) inny system audio 5) felgi 19 cali srebno-czarne