Treść opublikowana przez DW1225
-
błąd świateł :( POMOCY ( e90 )
moze uchwyt masz padniety jak ja mialem problem ktos radzil wymienic uchwyt na nowy u mnie nie poskutkowalo ale u osoby ktora o tym mowila po wymianie , problem ustapil.
-
błąd świateł :( POMOCY ( e90 )
Nie wszystko widze sprawdziles poprowadz kablem nowa mase do lampy na krotko od aku i zobacz cy pomoglo. Moze to byc uciekajaca masa. U mnie przy zakupie tak bylo.
-
[E90] jak fachowo zdemontować listwę progową
Ta jest myk spojz ze listwa ma rowek ktory z jednej strony jest szerszy klipsy wsowasz od strony gdzie szerzej.
-
Błąd inteligentnej klemy - brak podpięcia jednego kabla
U mnie tez nie jest podlaczony i zadnego bledu nie mam.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Z tego testu wynika ze godne polecenia sa nokian zg2 ciekawi mnie ze pisza ze opona zmiejsza zuzycie paliwa patrzac na etykiete to producent dajw E czyli sam producent daje do wiadomosci ze zuzycie paliwa niskie nie jest http://media1.tyre24.de/tyrelabel/7/4/3/73/1-h300-w300.jpg komu tu wierzyc producentom czy tym co test przeprowsdzaja co jesli ci co test robia tez dostali do reki aby przedstawic inne wyniki testu? Przpomina mi sie niedawna afera tutejszego ADAC gdzie wyniki byly manipulowane. :mad2:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Pamiętajcie, że opony typu energy saver są słabe na mokrym - to jest opona do peugeota 1.4 hdi, gdy chcemy zmniejszyć spalanie z 3,5 na 3,4 l/100km :D skad ta informacja? to znaczy ze producenci klamia umieszczaniem informacji na etykietach? http://images.reifen.com/reifen-richtig-billig/EUTyreLabel/NasslaufEigenschaften_A.png
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
brak odpowiedzi od mariuszlysy121 chyba cos nie tak z konwerterem i jakoscia chlopak dal spokuj sobie... To ja sie pochwale :norty: http://fotoo.pl//out.php?i=749785_20140311-171247.jpg wiec ci co mowia ze sub w bagaznik to lipa to powiem w skrzyni zamknietej bez przeswitu do przodu to lipa, nie wiem jak w skrzyni otwartej , musze sprawdzic ale gdzies wyczytalem zeby osiagnac np 500W RMs skrzyni otwartej trzeba 1000W w skrzyni zamknietej moze cos w tym jest jak zbuduje skrzynie otwarta to dam znac. Na dzien dzisiejszy nie zamierzam nic zmieniac nawet glosnikow w przednie drzwi, zostaja seryjne , i napie..... muza jak szalona nic nie charcze (muzyka to dosc ciezka Drum and bass i podobne) wykonalem prosty patent suba jak pisalem podlaczylempod wzmak wzmak Hi input do wooferow pod siedzenie. w radiu podbicie bassu na -6 przez co na przod ida wysokie tony, i napie.... a z tylu dobiega bass. i jestem w koncu happy :mrgreen: skrzynia do bagaznika jesli nie jest duza to ok w koncu 460l mamy do dyspozycji pomniejszylem pojemnos bagaznika o 28 litrow a i do tego glosnika to skrzynia 20 litrow by wystarczyla. kolega z innego forum polecil 28l. Powodzenia kolejnym co beda dzwiek polepszac mi wiecej nie trzeba
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Jest to dis czy inpa?
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Czy w inpie mozna sprawdzic stan dpfa? Jak tak to prosze o sciezke doatepowa jak tylkow dis to tez bym prosil o sciezke dostepu. pozdr
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
to akurat byla C klasa W204 czyli auto nie tak stare
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Odnosnie tego usuwania ciekAwe kiedy w polsce zakaza usuwanie dpf? Widzialem dzis na ulicy takiego geniusza niemieckie auto polskie blachy. Czarno za nim az milo. Ciekawe czy polska sama wyda przepis o usuwaniu czy ktory kraj sasiedni np. Niemcy sie o to postaraja . Bo usuwac to jedno ale jeszcze przyjezdzac do kraju gdzie niby dbaja o srodowisko wprowawdzajac rygorystyczne przepisy dla diesli to juz szczyt wszystkiego...
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
no i co z twoim audio kupiles "pozadny konwerter" dziala?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
MICHELIN 205/55 R16 94 V Energy Saver + EL te wygladaja niezle ktos mial stycznosc auobild pisze ze sa dobre na mokra i suvcha powierzchnie dodatkowo zmniejszaja zuzycie paliwa jedyny minus o ktorym pisza to cena http://www.reifen-richtig-billig.de/de/TyreSize/DetailTyre/CarSummer/205-55-R16/V/False/False/none/205-55-R16-94V-Energy-Saver-EL/15109152
-
inpa pare pytan
siem czty jest mozliwosc w inpa sprawdzic stan DPFa jak tak to gdzie i czy ma ktos jakis "poradnik" co mozna zrobici jaka jest scizka do tego? Nieche mi sie troche wierzyc ze do tej pory nikt zadnego MAnuala nie stworzyl ,czy moze stworzyl?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
....
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Continental ContiPremiumContact 5 91V FR panowie a ktos smigal na tych oponach , przy normalnym uzytkowaniu na jle starczaja i jak ze spalaniem mowa o 16 205 55 pozdr
-
Instalacja i konfiguracja INPA, NCS Expert - Windows 7,8,10
pokickales cos zrob dokladnie jak na video tez myslalem ze dobrze zrobilem czytajac instrukcje z 1 strony i mialem tak jak ty instalacja wedlug wideo pomogla :cool2:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
mowisz ze spalanie jest mniejsze wlasnie contisport nie nalezta do oszczednych wedlug tej strony to klasa E do G gdzie A to najmniejsze spalanie. https://www.reifen24.de/tyre_search_result.php?categories_id=20&tyreeinsatz=Sommerreifen&manufacturers=CONTINENTAL&tyrespeed=Alle&tyrewidth=205&tyreheight=55&tyrezoll=16&listing_sort=name_desc&listing_count=96
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
a jakie opony beda mialy podobne paraetry jak ta opona plus przyczepnosc do powiedzmy 6 -7 stopni?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
witam moje opony letnie musza zostac w tym roku zastapione znalazlem takie cos 205/55 R16 91 V Continental ContiSportContact 2 AO FR ML ktos jezdzil ? warte kupna cena to 280€ za 4 sztuki http://ebay.rod-wheels.de/Reifen/SportContact2/SportContact2.jpg pozdr
-
E90 - Profesjonalne przycimnianie szyb Śląsk
to co ja mowilem o bezpieczenstwie policji podaczas kontroli znalazlem dzisiaj na niemieckiej stronie tyle ze ja to slyszalem ponad 8 lat temu w polsce. Der eigent- liche, inoffizielle, Grund, warum die vor- deren Seitenscheiben nicht abgedunkelt werden dürfen, ist nämlich: Die Polizei sieht bei Fahrzeugkontrollen von außen den Fahrer nicht und kann nicht erken- nen, ob er z.B. eine Waffe hat. koles zrobil sobie blende na plycie acrylowej minus przy opuszczaniu szyby bleda nie opuszcza sie z szyba. http://www.epp-deutschland.de/mediapool/21/211484/data/Tipp_Toenen_Seitenscheiben_PKW.pdf jak nie znacie jezyka o jak tu wiele osob mowi google translate i jedziesz :mrgreen: sprawdzalem co translate na ten text i raczej nie zrozumiecie go :lol:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
oddaj ten wzamacnicz w p... i kup to co ja ci napisalem nie bedziesz mial problemu.
-
E90 - Profesjonalne przycimnianie szyb Śląsk
Polemizowałbym z tobą przeczytaj przepisy ; 1. Przyciemnianie szyb Art. 66 ust. 1 pkt 5 prawa o ruchu drogowym " (...) pojazd musi być tak zbudowany, utrzymany i wyposażony, aby korzystanie z niego (...) zapewniało dostateczne pole widzenia kierowcy (...)". Polska norma branżowa nr BN-76/3626-07 określa wymagania dla samochodów osobowych w zakresie widoczności z miejsca kierowcy. Norma ta mówi, że niedopuszczalne jest ograniczenie pola widzenia kierowcy w obrębie kąta widzenia 180 stopni. Ministerstwo Transportu i Gospodarki Morskiej od 1998 roku wydało stanowisko, że nie ma przeciwwskazań do przyciemniania szyb, z wyjątkiem szyb z przodu pojazdu mających wpływ na pole widzenia kierowcy (czyli szyba przednia i boczne szyby przednie). Reasumując: Zgodnie z obowiązującymi normami przepuszczalność szyb pojazdów powinna wynosić zgodnie z homologacją E20: - dla szyby przedniej (czołowej) minimum 75 %, - dla szyb nie będących szybami przednimi (szyby przednie boczne lewa i prawa) min.70% - dla szyb nie mających wpływu na pole widzenia kierowcy (szyby tylne boczne lewa i prawa, szyba tylna ogrzewana) dopuszcza się wartość przepuszczalności poniżej 70 %. jakos mialem wsyzstkie szyby w e30 przyciemnione i nie czulem dyskomfortu w widzeniu na boki , jesli wsadzisz dziadka to jasne ze nic nie zobaczy,
-
Trudny wybór pomiędzy Bmw e90 a Audi A4B7
ojej butla na pol bagaznika to nic takiego nie pamietacie w polonezie jakie wielkie butle byly i tak starczalo miejsce na bagaz zeby z rodzina nad morze jechac a bagaznik bez butli mial tylko 300 litrow w e90 masz 440 pakujac butle 100 przejedziesz 1000km i w bagazniku wiecej miejsca niz w polonezie bez butli.
-
Trudny wybór pomiędzy Bmw e90 a Audi A4B7
318 z 129 konnym silnikiem za malo na ta bude bedzie wiecej palil. w koncu jest to masa ponad 1300 kg