Treść opublikowana przez didoxxx8
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
linki poprawione :)
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
Witam robiłem dzisiaj na zimnym silniku test wtrysków co myślicie o wtrysku numer 1 i 4 wydaje mi się że one przelewają co o tym myślicie???? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/484e4d2c999d96fd.html dodatkowo wyskoczył mi nowy błąd proszę o przetłumaczenie tego błędu... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a0b34c2a34a7d77.html
-
E39 525 DISEL WARTE UWAGI SPRZEDAWAĆ CZY NIE POMUŻCIE
jeżeli jesteś zadowolony z auta i cyka ci jak zegarek... to ja bym się grubo zastanowił!!! na pewno włożyłeś w niego dużo pracy jeżeli cię nie zawodzi to nie sprzedawaj... a jak trafisz na jakieś padło które wygląda idealnie a nim nie jest i zacznie się sypać kolejne wydatki i czas włożonej pracy... decyzja należy do ciebie grubo się zastanów....
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
wtryskiwaczy nie dałem ale odstawiam do niego auto warsztat znajduję się w zgierzu ul Kasprowicza 37...
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
jutro kolego sprawdzę ten wentylator klimy co do tych wtrysków to zobaczymy co powie mechanik??? ludzie go w każdych forach BMW b.polecają a więc zobaczymy co wymyśli :)
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
dziękuje kolego za zainteresowaniem się tematem co do autka to już nie mam do niego sił oddaje je do specjalisty od BMW :) co do wentylatora to podłączyć go bezpośrednio do aku... jeżeli będzie chodził to gdzie szukać przyczyny???
-
[e39] 3.0d test przelewowy wtrysków...
dla czego krótko z tego co widziałem to ludzie robią test przelotowy nie dłużej jak 4 minuty przeważnie kończą już po 2 ???
-
[e39] 3.0d test przelewowy wtrysków...
tak kolego test trwał 4 minuty ...
-
[e39] 3.0d test przelewowy wtrysków...
witam robiłem test przelewowy wtrysków trwał 4 minuty oto wyniki... wtrysk 1 - 55ml wtrysk 2 - 35ml wtrysk 3 - 30ml wtrysk 4 - 32ml wtrysk 5 - 38ml wtrysk 6 - 48ml co o tym myślicie????
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
witam robiłem test przelewowy wtrysków trwał 4 minuty oto wyniki... wtrysk 1 - 55ml wtrysk 2 - 35ml wtrysk 3 - 30ml wtrysk 4 - 32ml wtrysk 5 - 38ml wtrysk 6 - 48ml co o tym myślicie????
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
filtr paliwa został wymieniony na nowy...
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
witam wszystkich wymieniłem dzisiaj zaworki ERG i turbiny oraz czujnik ciśnienia listwy... niestety nic to nie dało nadal wyskakuje błąd i auto wpada w tryb awaryjny :( następne co sprawdzę to podjadę do jakiejś firmy żeby mi sprawdzili wtryski... może macie jakieś pomysły co można jeszcze sprawdzić???
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
witam odpiąłem ten czujnik ciśnienia i auto całkiem straciło moc, czyli czujnik jest ok. już nie mam pomysłów myślę teraz o pompie wysokiego ciśnienia może ona coś szwankuje??? lub wtryski???
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
w trybie awaryjnym einsprizanlage. ciekawi mnie to że przez cały czas dawka wtrysku wstępnego pokazuje 0.
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
filmik z jazdy do 3 tys obrotów przed włączeniem się trybu awaryjnego.
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
witam kolektor zdjąłem i nie zauważyłem niczego niepokojącego wszystko jest ok, zaraz pójdę nagrać filmik z jazdy i wrzucę Nagram do 3 tys zanim wpadnie błąd i po wyżej 3 tys z błędem...
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
robić to w tej opcji co mierzenie ciśnienia na pompce progowej czyli analog 1??? nagram jutro filmik i wrzucę...
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
jak auto wpada w tryb awaryjny silnik głośniej chodzi jak by chodził na 3 garach, dziwne jest to że przed czyszczeniem kolektora ssącego oraz elektrozaworów nie miałem żadnego problemu może coś przeoczyłem??? jutro ściągnę jeszcze raz kolektor i zobaczę czy wszystko jest ok...
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
pompa progowa została włożona nowa oryginalna dzwoniłem do serwisu BMW i oni twierdzą że ciśnienie jest w normie, po skasowaniu błędu dalej on wyskakuje i auto wchodzi w tryb awaryjny :? co do wentylatora to może być że jest za mało czynnika w klimie??? bo klimatyzacja normalnie działa
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
linki poprawione.
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
macie jakieś pomysły co można jeszcze sprawdzić ???
-
[e39] 3.0d Błąd Einsprizanlage zdjęcia i filmik z inpy
Witam wyskakuje mi błąd gdy mocno przyśpieszam powyżej 3 tysięcy obrotów Einsprizanlage Auto nagle traci moc i jak by wchodził w tryb awaryjny, co to może być dodam że czyściłem elektrozawory i kolektor ssący przed czyszczeniem takiego błędu nie miałem???oto fotki z inpy proszę o pomoc dodam że sprawdzona jest pompka w baku i wymieniona pompka progowa, ale to nic nie dało już nie wiem ca co mam się wziąć:( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d7f58599dfaa79b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d014c55556511bc2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/20631a378738c825.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ae99dd0e412605f2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3f537a8d141e49f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e39cd1ea1678706.html
-
E 39 TOURING 530 D 2001R M57 DZIWNY PROBLEM Z KLIMA
kolego podaj jakie koszty poniosłeś za wymianę łożyska???
-
E 39 TOURING 530 D 2001R M57 DZIWNY PROBLEM Z KLIMA
kolego mam dokładnie tak samo jak ty jak coś wykryjesz to daj znać co to było???
-
530i kłopot ze sprzęgłem
kolego miałem podobny problem w swojej e39 3.0d dołączając się do pytania jak namierzyć też wysprzęglik??? i jak go sprawdzić ???