Skocz do zawartości

didoxxx8

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez didoxxx8

  1. macie może jakiś filmik lub zdjęcia jak wygląda ten przyrząd do ustawienia sprzęgła??? i czy nie da się ustawić sprzęgła beż tego przyrządu??? na co zwracać uwagę???
  2. wielkie dzięki kolego :D mam nadzieję że żadnych kłopotów nie będzie z jakimś nietypowym kluczem :twisted:
  3. Witam dzisiaj sprzęgło odmówiło mi posłuszeństwa ślizga się na każdym biegu... a więc trzeba je wymienić :( -czy wymieniał ktoś sprzęgło we własnym zakresie, czy są potrzebne jakieś specjalistyczne klucze??? -na jakie niespodzianki można trafić w czasie wymiany z góry dzięki za pomoc.... -jaką firmę polecacie?? - kupować komplet czy samą tarczę???
  4. didoxxx8 odpowiedział(a) na BMW e39 temat w E39
    witam mam podobny problem w mojej [3.0d m57 manual ] u mnie wskazówka od jakiegoś czasu nie dochodzi do pionu... na inpie nie wywala żadnego błędu, czy to będzie ten termostat do wymiany??? http://www.czescidobmw.pl/do-08/1999r./Termostat-OE-BMW,2574.html
  5. twój wybór ale zobaczysz że wywalisz kasę w błoto... i tak będziesz wymieniał 4 wtrysk bo ci leje i to jest twoja przyczyna....
  6. kolego z tego wężyka powinna lecieć ropa nie martw się o to :):) a co do czujnika paliwa to mam taki do twojej BMW w 100% SPRAWNY... wymieniaj 4 wtrysk i po kłopocie...
  7. kolego test przelotowy za dużo ci nie powie przerabiałem to :):)
  8. kolego przerabiałem ten temat :D żadnych czujników nie wymieniaj... na 100% wtryski zacznij od najgorszego wymień najpierw 4 i zobacz co się będzie działo... ale jestem pewien na 100% że to 4 wtrysk...
  9. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    zgadzam się z tobą w 100% zależy jak trafisz...
  10. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    ja co potrafię zrobić samemu to robię :norty: bo 99% mechaników robią wszystko na odpier.... kasa się kolego tylko liczy takie jest moje zdanie :8) co do wymiany wtrysku to żaden problem potrzebne są tylko chęci :norty:
  11. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    kolego wymień wtrysk i po kłopocie żadnych czujników nie wymieniaj... dla czego sam sobie nie wymienisz wtrysku nie szkoda kasy na warsztat???
  12. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    a sprawdzałeś ciśnienie starej pompki??? bo widzę że kasa wywalona w błoto... sprawdź wtryski na impie jakie mają wartości analogowe i wrzuć fotkę
  13. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    Jeśli macie zbyt małe ciśnienie na listwie... po pierwsze sprawdzić pompkę progową na inpie.... ale przeważnie jest to wina lecących wtrysków lub pompy ale ona jest twarda i rzadko się psuje...
  14. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    co za głupoty piszesz i po co je wymieniałeś leżeli masz dobre czujniki???
  15. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    wymieniaj wtrysk i po problemie :):)
  16. didoxxx8 odpowiedział(a) na acsel temat w E39
    kolego na 100% WTRYSKI pompa b.rzadko się psuję... żadnych czujników nie wymieniaj znam to skądś najpierw zacznij od wtrysków...
  17. tak kolego w tle zdjęcia jest to czujnik listwy paliwa i jest podłączony.... ta wtyczka na 100 % jest od kolektora ssącego masz tutaj na zdjęciu pokazane gdzie ona idzie numer 13 http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/11_2333-instalacja-ssaca-agr/i47559/kL/sM/r2000/m03 donieś maskę i ręką spróbuj wyczuć ten czujnik w kolektorze powinieneś bez problemu go zlokalizować i wpiąć wtyczkę...
  18. kolego czy nie jest to przypadkiem wtyczka od kolektora ssącego???
  19. witam miałem taki sam problem wyskakiwał mi taki błąd 4496 Rail pressure plausibility,einspritzanlage problem był taki że przy wciśnięciu pedała powyżej 3 tys brakowało mocy auto wchodziło w tryb awaryjny... wymieniłem elektrozawory od turbiny i egr, czujnik ciśnienia listwy, czujnik przy filtrze, pompa progowa nic to nie dało wszystkiemu był winien wtrysk został wymieniony i auto uzdrowione:) a więc moja rada zacznij od wtrysków...
  20. problem rozwiązany winny pierwszy wtrysk auto uzdrowione ":):)
  21. witam mam taki problem oddałem do mechanika auto z problemem niskiego ciśnienia na listwie... dostałem dzisiaj telefon od mechanika że wszystkie wtryski padły i są do wymiany czy jest to możliwe żeby wszystkie wtryski padły??? bo coś mi się nie chce wierzyć???
  22. witam problem rozwiązany winne są wtryski... w poniedziałek się okaże ile wtrysków padło mam nadzieje że nie wszystkie :):):)
  23. z tego co wdziałem to do 10 tys kręci się Lamborghini Gallardo Superleggera :mrgreen:
  24. dzięki kolego zrobie tak jak napisałeś:) jak sprawdzić rezystancje świecy sprawdzić to w tej kostce przy bezpiecznikach świec ???
  25. podziękować kolego wymienię najpierw świece i zobaczymy czy błąd się powtórzy...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.