Treść opublikowana przez didoxxx8
-
Zerwana świeca żarowa - jakies pomysły?
kolego byleś u tego mechanika w jakiejś szopce??? jeżeli to zrobił mechanik któremu zleciłeś robotę wymiany świec to jak on to urwał to niech robi na własny koszt i nie ma o czym tu gadać nie rozumie twojego podejścia do tej sprawy???
-
Poszukuje spolszczenia do MK2
dzisiaj kolego będę próbował mam mk2 i widzę że dużo osób zrobiło na mk2 bez żadnego problemu:) prostownika nie podłącze bo nie mam jak:) ale wydaje mi się że nie ma takiej potrzeby bo kupiłem dzisiaj nowy akumulator:):)
-
Poszukuje spolszczenia do MK2
to kolego nie miałeś żadnych problemów z wgraniem??? bo widziałem że nie którym padały softy???
-
Poszukuje spolszczenia do MK2
witam wszystkich posiadacie może jakiegoś działającego linka do spolszczenia nawigacji MK2 doe39 wraz z instrukcją, na internecie znalazłem ale niestety linki nie działają z góry dzięki:):)
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
kolego płyn nie zamarzł na 100% w wężykach też nie ma lodu, silniczek chodzi na 100% sprawdzałem na akumulatorze, wszystkie bezpieczniki dobre sprawdzone, własnie jest taki problem że jest brak prądu w kablu do tego silniczka spryskiwacza???
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
kolego pompki chodzą w 100% będę musiał sprawdzić ten przełącznik tylko jak się za to zabrać żeby nie kupować nowego czy można w jakiś sposób sprawdzić ten stary???
-
530d. Jak wam pali w duże mrozy?
to nie wina oleju ja kolego odpalam przy -22 i nie ma żadnego problemu:):) silnik pracuje jak żyleta, a wy jak piszecie że chcecie zalewać z powrotem pełnym syntetykiem to śmiech na sali :):)
-
530d. Jak wam pali w duże mrozy?
koledzy za zalewam 10w40 i jest ok, ale która z firm nie zaleca innego oleju oprócz pełnego syntetyku auto nie jest nowe a więc 10w40 nie zaszkodzi mu...
-
530d. Jak wam pali w duże mrozy?
każdy mądry mechanik ci powie że nie zmienia się na rzadszy olej... kolego jeżeli był lany 10w40 to lej go dalej po co zmieniać ???
-
530d. Jak wam pali w duże mrozy?
największa głupota schodzić w półsyntetyku na syntetyk tak się nie robi :):)
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
kolego też tak myślałem ale czy warto to rozbierać??? ale co tam mogło się stać ma ktoś może doświadczenie w czymś takim i czy jak coś jest problem z rozbiórka???
-
Brak prądu w kablu silniczka intensywnego mycia???
pomoże ktoś???
-
Brak prądu w kablu silniczka intensywnego mycia???
panowie mam problem mianowicie nie ma prądu w kablu do silniczka intensywnego mycia, bezpieczniki ok żaden spalony jaka może być przyczyna???
-
silniczek intensywnego mycia pomocy???
- silniczek intensywnego mycia pomocy???
co może być oprócz bezpieczników??? bezpieczniki sprawdziłem kilka razu jest ok ale jest brak prądu w kablu co teraz robić ???- silniczek intensywnego mycia pomocy???
pompka sprawdzona na akumulatorze i wszystko działa :) okazuje się że nie ma prądu w kablu który z bezpieczników mógł się spalić??? bo wszystkie wyglądają ok- silniczek intensywnego mycia pomocy???
szkoda miałeś jakieś problemy demontując go???- silniczek intensywnego mycia pomocy???
kolego masz może jakieś zdjęcia tego silniczka???- silniczek intensywnego mycia pomocy???
nie widać żeby płyn zgęstniał jutro będę rozbierał to się okaże- wgrywanie polskiego menu okolice Wrocławia, Kłodzka
witam poszukuje kogoś kto zajmuje się wgrywaniem polskiego menu do małej nawigacji w e39 okolice Wrocławia, Kłodzka...- silniczek intensywnego mycia pomocy???
dzięki kolego :):)- silniczek intensywnego mycia pomocy???
kolego ten silniczek znajduje się przy tym zbiorniczku na płyn???- silniczek intensywnego mycia pomocy???
patrzyłem dzisiaj na wszystkie bezpieczniki o jest ok...- silniczek intensywnego mycia pomocy???
przy demontażu nie żadnych haczyków???- silniczek intensywnego mycia pomocy???
witam wszystkich mam taki problem gdy przyciskam przycisk w aucie do intensywnego mycia nic się nie dzieje :*(:( silniczek też nie słychać żeby chodził, ma ktoś może jakiś poradnik jak się za to zabrać??? - silniczek intensywnego mycia pomocy???
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.