Treść opublikowana przez Zodiac
-
335i e92 Radomsko. WBAWB73517P032023
Zodiac odpowiedział(a) na michal1018lbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOkazja goni okazje, dziw bierze że cała EU nie przyjeżdza do Polski aut kupować, przecież u nas jest tak tanio :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
Zodiac odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak pisałem, zadzwoń do BMCars, mają ją w ofercie więc muszą Ci informacji udzielić. Ja do tego serwisu jeżdże od czasu kiedy przenieśli się tam z M-Auto (Katowice) i złego słowa nie mogę na nich powiedziec, więc nie sądzę żeby Cie oszukali. Samochód jak będziesz jechał, sprawdź w serwisie. Jesli serwis (nawet BMcars) da Ci na PIŚMIE że to jest bezwypadek i opisze stan techniczny (zakładając, że BMCars sprzedaje) to raczej wałka bym się nie spodziewał.
-
335i e92 Radomsko. WBAWB73517P032023
Zodiac odpowiedział(a) na michal1018lbn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByło już o niej na tym forum, poszukaj w historii.
-
e90 335 Sosnowiec (VIN Wbapn73569a265493)
Zodiac odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStoi jako oferta serwisu bmcars.pl - mozesz tam zadzwonic i zapytac czy bezwypadek lub co bylo w nim robione.
-
E60 550i Bielsko Biała
Zodiac odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHifi pro to jest wlasnie logic7. Wyzej jest juz tylko hifi individual.
-
Lifting już oficjalnie , Wasze wrażenia ?
Mam wrażenie, że designerzy sami nie wiedzieli, jaki efekt chcieli osiągnąć. Tu zmienili, tam poprawili, a całość nie trzyma sie kupy. No ale tak jak mówisz, może się opatrzy. Jakby nie było, to nie ma tak drastycznych zmian, jak przy lifcie E65 :mrgreen:
-
Śląskie
Widać kolego, że mlody jeszcze jesteś i świata dobrze nie poznałeś :D
-
F30 Nowe bmw serii 3
:mrgreen:
-
F30 Nowe bmw serii 3
Sorry, źle się wyraziłem, miałem na myśli "w jakim BMW" - niestety innymi markami jeżdże nieczęsto, a aktywne zawieszenie w kilku modelach BMW serii 7 przerobiłem przez ostatnie 5 lat wstecz i wszedzie było to genialne rozwiazanie, zmieniające auto nie do poznania. Fajnie że teraz jest i w 3er :D A to jest plus czy minus? Dla mnie te 10% rabatu do 328i byłoby przekonujące, ale niestety mój zawód nie jest tak zacny, żeby dostać za niego te 10% :mrgreen:
-
F30 Nowe bmw serii 3
A w jakim samochodzie aktywne zawieszenie nie jest naprawdę aktywnym zawieszeniem? :mrgreen: Rozwiń myśl :D Dzis robi się sprzęt dla laików, gość ktory normalnie kupuje auto w USA czy na zachodzie EU nie zagłębia się w szczegóły co i jak się zużywa, bo po 3 latach bierze nowe. Sprzedawca natomiast ma kolejny mechanizm na przekonanie klienta: bo nasze auta mają start-stop i dzięki temu mniej spalają paliwa, to spora oszczędność... bez marketingowych sztuczek cięzko klienta przekonać żeby wziął BMW a nie szmelcwagena, chyba że jest fanem marki :)
-
M550d xDrive
Wiesz, do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic :D
-
e70 4.8 kraków m cars salon bmw vin 5UXFE83507LZ42476
Zodiac odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożliwe że ktoś przetarł np. zaparkowane auto, sporo tych "drobnych rys i uszkodzeń". Wtedy chyba nie będzie to traktowane jako wypadek, nie? Co do ASO i bezwypadków, to rozmawiałem niedawno z gościem w sprawie zakupu 750i ze śląska. Wszystko fajnie, dopóki nie zadzwoniłem i nie powiedzialem wprost, że cenie sobie swój i owego Pana czas, więc proszę o konkretne informacje o historii auta, bo nie ma sensu bajek opowiadać przez telefon, nie jestem klientem ktory auto kupuje oczami. Nastala chwila ciszy i "yyyyyy" no i wyszło że samochód miał "TYLKO" rozwalony przód, urwane dwa wahacze, ale naprawione jest przez ASO. W ogóle Pan sie chwalił, że zna kierowników ASO, bo im od lat takie auta do naprawy zwozi i oni mogą śmiało poręczyć że auto naprawione zgodnie ze sztuką :mrgreen: Po grubszym zastanowieniu jednak tej 750i nie kupiłem, kilka razy widziałem ją jeszcze na allegro :) ASO też musi zarobić, nowych samochodów sie za wiele nie sprzedaje, a kto kupił więcej niż 1 używane auto w PL, na pewno wie jak tu sie kase zarabia...
-
e90 320d 2006,Mikołów VC68126
Zodiac odpowiedział(a) na swistar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiadomo, bo widać w linku pod ogłoszeniem co jeszcze sprzedaje :mrgreen:
-
E60 M5 WBSNB93506CX06042-prosba o info z CARFAX
Zodiac odpowiedział(a) na pieczek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jest zabawka dla pasjonatów, a nie auto do zdroworozsądkowego zakupu - więc normalne "zasady" nie obowiązują :mrgreen:
-
e92 e93 330i 335i
Zodiac odpowiedział(a) na Bad_Boy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak dla mnie fakt że jest wymienione, to lepiej niż kupić z oryginalnym, zużytym. Dostajesz nowe, pewnie jeszcze na gwarancji ASO.
-
M550d xDrive
Niemiec wezmie 550d zamiast 550i, bo mniejsze spalanie, wiekszy moment. No i nowosc, ktorej nie ma konkurencja, w to znaczy ze sasiad w swoim brzydkim Audi czy ten drugi w Mercedesie moze o tym pomarzyc - kupujemy :mrgreen: Podatek od nowosci wcale nie jest tu duzy. Sam wzialbym 550d pewnie zamaist 550i, bo jednak nowe ma to do siebie, ze pociaga. Tym 4.4 nowym jezdzilem i bez rewelacji (super silnik jednak nie zapiera dechu w piersi), ale to pewnie kwestia jezdzenia v8 kilka lat.
-
F10/F11 Trwałość filtra DPF
Przy nowym aucie dpf to zaden problem, chyba ze plamujesz sie razem z autem zestarzec :D Te 2-3 czy nawet 5 lat eksploatacji powinno byc bezproblemowe. Filtr mozna zawsze mechanicznie przepalic albo chemicznie wyczyscic jak juz sie zapcha. W moim starociu wlasnie to robilem, bo dojechalem go do 250 tys km przebiegu i uznalem, ze pewnie trzeba bedzie nowy wsadzic. Serwis polecil czyszczenie i filtr faktycznie jak nowy.
-
F10/F11 Trwałość filtra DPF
PDF w BMW - nie mam pojęcia. Masz na myśli pewnie DPF czyli filtr cząstek stałych. Jeśli NIE planujesz zrobic autem min 300 tys km i jeździsz głównie po mieście (bo byłoby nie lada wyczynem samym w sobie :D ), to możesz sie zastanowić nad innym silnikiem, aby problemów z DPF nie mieć. W przeciwnym wypadku to nie powinno mieć większego znaczenia na Twoją decyzję..
-
E83 X3 2,0I 2005 OŚWIĘCIM WC00572
Zodiac odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli właściciel komisu pozwoli tam jechać, to czemu nie. Byle tylko dobrze prześwietlili auto i pamiętaj, żeby brać papier z insepkcji, a nie rozmawiać "na gębe" :)
-
E92 330XI 328XI M-pakiet Olsztyn,brak vinu
Zodiac odpowiedział(a) na PawełRat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż3 koła jeszcze są, więc wszystko jest w porzadku :mrgreen:
-
E83 X3 2,0I 2005 OŚWIĘCIM WC00572
Zodiac odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajlepiej jakbyś wziął auto do jakiegoś serwisu, niestety w okolicy nie ma nikogo sensownego specjalizującego się w BMW, sam jeżdże do Mysłowic z Oświęcimia.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Jestem na tym forum parę lat, kilkadziesiąt takich for postawiłem dla klientów swego czasu i pierwszy raz widzę tak nadgorliwych moderatorów uskuteczniających tak idiotyczne zasady... dajcie sobie może spokój z tymi śmiesznymi "regulaminami", forum jest dla ludzi, a nie dla regulaminów. MOD: idiotyczne jest takie cytowanie. Ale co kto lubi, a tutaj się tego nie lubi. Jak masz jakieś inne cenne uwagi dotyczące forum, zasad - pisz PW do modów, admina, maile do zarządu Klubu. EOD
-
F30 Nowe bmw serii 3
MOD: przeczytaj regulamin, zwłaszcza część o cytowaniu poprzedzających wiadomości. Problem w tym, ze 55k to dopiero poczatek, potem jeszcze +15% do ceny wyposazenia... Cena zycia w chorym kraju :wink:
-
F30 Nowe bmw serii 3
Dobra dobra bez ściem, przecież wiemy że czaisz sie na nowe M3 :mrgreen:
-
F30 Nowe bmw serii 3
No ba, Koreanczycy sobie teraz licza za czesci, trzeba ciac :mrgreen: