Treść opublikowana przez Zodiac
-
F30 Nowe bmw serii 3
ESTORIL BLUE II http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=626957
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ktoś ma może namiar na cenę 328i + m-pakiet + ten niebieski kolor specjalny dla pakietu sportowego, którego nazwy zawsze zapominam? :D U Sikory w Bielsku nic nie wiedzą jeszcze niestety poza tym, że ma być dostepny od lipca.
-
Kopci na bialo przez chwile na postoju
Pewnie bedziesz jednym z pierwszych, bo to jest ciężka sprawa i dość kosztowna, a przy tym nikt nie zagwarantuje, że problem zniknie - daj znać jak poszło.
-
F30 Nowe bmw serii 3
MOD: regulamin forum do przeczytania - cześć o cytowaniu postów... Czy można czy nie można, osobiście zostawiam to ludziom, którzy sie na tym znają i projektują silniki na codzień. Tak się kiedyś złożyło, że miałem okazję porozmawiać jako fan BMW i owczesnych silników (ładnych parę lat temu, kiedy kupowalem pierwsze 745i i byłem pod wrażeniem konstrukcji N62) z inżynierem pracującym dla Mercedesa. Opowiadał w tamtym czasie, że testują nowy silnik benzynowy 1.8, ktory będzie montowany w S-klasse. Śmiałem się, że to jakieś historie chyba dla zmylenia konkurencji i 1.8 będą montować, ale w Smarcie. Parę lat później przeczytałem o takich planach gdzieś w internecie. Przechodząc do meritum - nie zaskocze nikogo, jesli powiem że to co się dziś sprzedaje, jest zaplanowane ładnych parę lat wstecz. Czy BMW robi dobrze idąć w V6, a Audio zostając przy V8, nie wiem, ale jedno jest pewne: nie jest to decyzja pochopna. No i w sumie dobrze że jest wybór, każdy może wybrać coś dla siebie. Np. ja wybrałem taczki z 2.0d :mrgreen:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Kojarze, ale on pisał że można to zrobić tylko w nowych autach.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Audi zostawi v8, a w kazdym tescie w takim Top Gear przegra - bo bedzie ciezsze i pewnie dalej podsterowne, jak kazde rs/s jakie testowali vs bmw. Chyba ze tym razem zaskocza, ale nie spodziewam sie cudow :) Z tym downsizingiem nie przesadzajcie, ot taki trend, podyktowany przez zylowana cene ropy i sciemy, za jutro sie zapasy skoncza. Gorsi i tak sa zryci zieloni, przez ktorych wprowadza sie coraz glupsze normy spalin, obciazajace i tak juz wyzylowane jednostki. No ale jak rzadzi wiekszosc, a wiekszosc wiadomo jaka jest, to dobrze nie bedzie :mrgreen:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Jak to zrobic?
-
F30 Nowe bmw serii 3
Ja tam uwazam, ze bmw ma dziesiatki opcji po to, by kazdy zrobil sobie auto pod siebie. Jednemu nie pasuje ksenon, inny musi miec wycieraczki od Langerfelda, po to sa opcje i programy individual. Jak masz kase, bmw zrobi pozlacane przyciski na tzw specjalne zamowienie.
-
BMW E90 330i WBAVB310X5PP95182
Zodiac odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDomyślam się, że codziennie trzymasz w ręku milion euro i takie pieniądze nie robią na Tobie żadnego wrażenia, w końcu milion w tą lub w tamtą to bez różnicy :mrgreen: Wiesz, to byla aluzja do tego, ze nawet jak mi za to kupe kasy zaplaca, to do pewnevo poziomu sie nie znize :) O kasie dzentelmeni nie rozmawiaja :mrgreen:
-
BMW E90 330i WBAVB310X5PP95182
Zodiac odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmi się bardzo podoba ten pakiet :wink: O gustach się nie dyskutuje ;) Jest jaki jest, ja bym go nie zalożył nawet jakby dokładali paczkę z milionem eurasów do tego.
-
E92 335i krajowa - ktos zna?
Zodiac odpowiedział(a) na moreti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesli chodzi o auto w temacie, to zależy co komu potrzeba. Jeśli mam płacić ten VAT i dopłacać do auta, to naturalnie chciałbym sobie go odliczyć 2x i wyjść na swoje wliczając raty leasingowe w koszty. Zbadałem jednak temat przy poszukiwaniach 750i (które niestety zakończyly się niepowodzeniem) i nie jest tak różowo, jak może się na pierwszy rzut oka wydawać. Otóż (stan na końcówkę ubiegłego roku) według US nie ma czegoś takiego, jak przejęcie leasingu, nasze prawo podatkowe tego nie przewiduje i moja księgowość dała mi 2 opcje do wyboru: a) traktujemy przejęcie leasingu jako kontynuacje leasingu, wliczamy raty w koszty, jest fajnie jeśli US nie zrobi kontroli i nie będzie problemów, bo różne US różnie przejęcie leasingu interpretują, b) idziemy drogą zdroworozsądkową, traktujemy zakup jako amortyzację i US daje nam żyć. Nie wnikam już w szczegóły, ale przejęcie leasingu w ten sposób (w trakcie jego trwania) rodzi problemy podatkowe i jeśli ktoś chce "spać spokojnie", to nie wchodzi w takie tematy i stąd auto (moim zdaniem) może wisieć długo. Jest bardzo ładne i bardzo zadbane, sprzedaje się trochę czasu więc dobra oferta i sprzedający pewnie odpuści, chyba że wystawia ją na allegro hobbystycznie od 2 lat :mrgreen: Swoją drogą niektórw auta "testowe" z Bawarii mają to do siebie, że lubią być malowane - również przerabiałem to osobiście podczas oględzin ładnego E91 "po kierowniku". Trzeba je dobrze prześwietlić.
-
X5 do oceny WAŻNE Śląsk
Zodiac odpowiedział(a) na rosek11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez chcialbym wiedziec, bo jakos tej mody na stare i nowe ze starym srodkiem Xy nie rozumiem, wiec +1.
-
BMW 335ix 2011r - Lębork - WBAKF9C55BE671895
Zodiac odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa klapa jest pomalowana sprayem?
-
F30 Nowe bmw serii 3
Mnie zmeczylo szukanie usterek, bo i tak nikt nigdy nie byl w stanie znaleźć tych zuzytych części, chyba że już na prawdę padly i z jednej częsci zrobiły sie dwie :D Dlatego w tym roku na wiosne zdecydowalem, że wymieniam wszyskie wahacze i elementy zawieszenia :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Masz racje, według opisu F30 320i ma 2 turbo, zmyliła mnie ta niska moc :)
-
F30 Nowe bmw serii 3
Jeśli ogarnęli akcje z cewkami i wtryski nie zostaną zmasakrowane słabym paliwem, bedzie chodził długo i pił olej umiarkowanie :D Z jednej strony silnik lepszy niż diesel (ładnie pracuje, mniej elementów zużywających się i problematycznych, np -DPF), z drugiej strony ma trochę minusów (mniejszy moment, odczuwalnie gorzej "jedzie"). Jednak do diesla też nie zdecydowałbym się aż tyle dopłacić. Nie jestem specjalistą, ale mam wrażenie że po przesiadce z turbo będzie Ci troche brakowac mocy. Testowałeś tą wersję przed zakupem?
-
BMW X6!!!
Zodiac odpowiedział(a) na janekpol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę OT, ale popieram w 100%. Dla mnie od X6 BMW zaczeło iść w złą stronę z designem. Za to moja żona chciałaby z BMW mieć tylko i wyłącznie X6, inne modele jak twierdzi "jej nie kręcą" :D X6 widuję na codzień więcej niż X5. Z moich obserwacji, w PL kupuje się to auto w 95% dla szpanu, nie widzę użytkowego zastosowania dla tego samochodu.
-
BMW M3 2010 WBSPM9C59BE202686
Zodiac odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież gośc w aucji wstawił: TAPICERKA ERW.LE.NOVILLO/H2 FUCHSROT (NDH2). A na zdjęciach niby czarna skóra. Pan Michał się nie postarał.
-
[UWAGA] BMW 325 ŚLICZNA itd ... VIN: WBAVB17516NK39301
Zodiac odpowiedział(a) na actchris temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDrzewo przeżyło, więc nic nie było, gramy dalej :mrgreen:
-
Śląskie
Dokładnie tak było - do niedawna. Przy przed-ostatnie wizycie zaskoczono mnie "dopłatą" 20% za montaż lampy, którą sobie sam przywiozłem. Zobaczymy jak będzie przy kolejnych wizytach :D
-
Śląskie
To musiałem to przegapic, bo pierwszy raz usłyszałem to ostatnio.
-
Śląskie
Tak, ale ostatnio zaczęli stosować dziwny "trik" - przy własnych częściach +20% ceny usługi.
-
F30 Nowe bmw serii 3
Niestety Bangle już designów nie robi i dlatego nowe BMW mnie nie pociągają. 99% krytyków geniuszu Bangle oceniała auta na zdjęciach - na których samochody te, od pierwszego projektu czyli E65 począwszy, wyglądały po prostu brzydko. Na żywo były i do dzis są niesamowite. Design, który w końcu odchodził od nudnych koncepcji kwadratowych blach, design dzięki któremu BMW prześcignęło konkurencje, to właśnie Bangle. Dzisiejsze modele już tego nie mają i mogę przyznać, że o ile projekt F10 jest piękny, to F30 wygląda co najwyżej dobrze. A to dla mnie nie jest powód, żeby przepłacać za znaczek BMW. Równie dobrze można kupić koreański samochód - częsci tego samego pochodzenia, nie wygląda najgorzej, a sporo tańszy :D Do mnie F30 nie przemawia.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
Zodiac odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeraz się śmiejecie, wejdzie ACTA, pan Waldemar uzna 7 miesięcy swojej pracy nad ulepem za DZIEŁO AUTORSKIE i będziecie płacić za pisanie o nim! :mrgreen: Biada temu kto auto kupi i będzie chciał używac bez pisemnego zezwolenia twórcy :mrgreen:
-
Popularność/sprzedawalność E65
Polecam swieza serie 3 coupe albo cabrio (co wolisz), do jazdy na codzien przyjemniejsze niz wielkie e65. Serie 6 bez mega unfallu bedzie bardzo ciezko kupic w normalnej cenie, a jak cos znajdziesz, to wiekowo tak jak Twoje e65 i drozsze 20-30 nawet 40k pln.