Treść opublikowana przez Zodiac
-
poszukuje zadbanej 320, w miejsce passata b6 2.0 DSG
Kredycik to niedobre rozwiazaie, to jest auto 7letnie zaraz, jak cos padnie a niestety w tych modelach rozne rzeczy leca, od malych po wiksze, to bedzie trzeba wziax kolejny...
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
50k za 735 to 10k za duzo. E65 to taki model, ze moze kosztowac 30k a moze 80k. Niestety 99% userow z uciulanym 40k kupi auto szrota nie majac swiadomosci tego faktu - przeciez jedzie super :mrgreen: a potem watki ze czerwone komunikaty, dziwne bicie pomozcie, nie odpala itp Dobre auto dobrze kosztuje, kupujecie tanie e65 bo nikt tych staroci nie chce. A ludzie strasznie sie na tanie e65 nacinaja, sam szukam 750 od jakiegos czasu i to co sprzedaja to masakra, teksty "panie wahacze mialo pokrzywione troche PRZERYSOWANE ale naprawa w aso byla" ok to prosze fakture "o tu czesci z aso" a gdzie faktura za robocizne "a bo to z koega zrobilismy bo u nego taniej" :mrgreen: A potem dobra cena na allegro i jak sie swieci, to jelenie sie zabija kto pierwszy ma kupic...
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Czy ja wiem czy ten diesel daje rade, głównie ze względu na dźwięk silnika i jego sposób pracy będe szedl w benzynę (tez kosiarkę 2.0, tylko 2x turbo) teraz, do tego HiFi Pro i jak dla mnie wystarczy. Miałem HiFi pro w obu E65 i powiem szczerze że gra to genialnie, nie wiem jak w innych modelach (E90/E60) ale E65 jest bardzo dobrze wyciszona i tam taki zestaw pozwala na słuchanie na prawdę dobrej jakości muzy. Czy inteligentnej czy nie, to już kwestia co kto lubi :mrgreen: Instalacja zestawu Alpine trochę się przeciągneła u mnie, w sobotę lece na urlop i zostawie auto, żeby spokojnie na wszystko zamontowali i pare rzeczy zrobili, jak wróce na pewno napiszę jak to działa i czy (sporo) odczuwalnie gorzej od HiFi pro :wink:
-
Problem z turbiną
Ja mam ofertę poniżej 3000 netto od kolegi, który ma (jak sam twierdzi) do tych turbin bardzo dobry dostęp i niezłe rabaty. Czyli da się je dostac w normalnej cenie. Będę zamawiał 1 sztukę niebawem, moja się kończy.
-
problem z rozrzadem
Mechanik mógł od razu zaproponowac wymianę samochodu - poszedłbym po jeszcze mniejszej linii oporu. Zmień mechanika na takiego, który wie jak ustawić rozrząd w N62, nie ma tutaj nad czym debatować...
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Kwestia podstawowa, nad którą zastanawiałem sie na starcie przeróbek - czy do kosiarki 2.0d warto wkładać super audio? Przy klekocie silnika (na postoju, wiadomo ze w trasie juz jest lepiej) nikt normalny nie zauwazy różnicy. Dlatego dla mnie priorytetem było zwiększenie mocy i podniesienie troche jakości zestawu ori, ktory jest poniżej tragicznego. Uważam, że do 2.0d nie ma sensu wkładac nic ponad jakość dedykowanego zestawu Alpine*. * Ale majac do wyboru 2.0d z Logic7 i 2.0d ze standardem / HiFi, wybór własciwy jest tylko jeden :D
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
To jak rozumiem z zestawem dedykowanym alpine to nie dziala?
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
O gustach się nie dyskutuje, więc nie napisze że dla mnie wcale nie wygląda lepiej, wręcz przeciwnie... :mrgreen:
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Musisz dokupić te plastiki w serwisie, coś koło 100 PLN sztuka.
-
N62 vs N62N
Pewna jest tylko śmierć, czy rurka była robiona, zalecałbym jednak zweryfikować.
-
Problem z turbiną
Oby szla tylko raz. I oby nie skonczylo sie "panie, ten model tak ma".
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Audio zwykle w e90 to porażka, bede zakladal w tym tygodniu zestaw alpine - tanio i szybko. Mam nadzieje, ze wystarczy.
-
Pompa wspomagania ??
2.0d to kosiarka, chodzi szorstko i czuc wibracje. Wymiana poduszekł pod silnikiem czy koła pasowego pomaga. Ale to nigdy nie bedzie r6.
-
Sprzęgło+dwumas
Niestety wrozbita nie jestem, ale moze warto skoczyc do innego aso lub warsztatu, ktory specjalizuje sie w bmw. Aso jak widzi "nowego" w temacie aut, to od razu proponuje wymiane wszystkiego, co popadnie.
-
Wymiana przedniego zderzaka i lampy w e91
U mnie mam to samo, kobieta parkując wjechala mi w lampę i zderzak. Nowy zderzak do E91 do malowania to 1700 sztuka, lampa ksenon 3000 sztuka. Rzeczoznawca podał mi jakies 1/3 ceny do wypłaty i powiedział, że jeśli naprawię w serwisie, to zwrócą na podstawie faktur resztę. Nie mam zamiaru sie kopać z PZU więc raczej wybiorę wariant serwisowy naprawy.
-
Spis kosmetyków do pielegnacji auta - najwyższa półka.
Tu chodzi o reklame i trollów, ktorzy będą ją podpijać :D A więc +1 :mrgreen:
-
voshon--->e65 745i
Dbanie o auto czy nie o dbanie, ja mam przykładz z dziś - ktos zrobil mi w nadkolu przednim bardzo brzydką wgniotkę i zdarł kawał lakieru, brzmialo to jak strzał z wiatrowki. Dbaj o auto, a przyjadzie jakis d****** i potem ktos stojący z boku powie - coś było robione z nadkolem...
-
voshon--->e65 745i
"Zabytek muzealny" to nie jest określenie obraźliwe, nie wiem dlaczego odbierasz to w ten sposób. Temat jednak nie dotyczy E24 tylko świeżego modelu, którego sam byłem do niedawna posiadaczem. Co więcej - voshon kupił ten samochód ode mnie. Niektórych kręci oglądanie zabytków, innych nie. Ja szanuje tych ktorych to kręci, uszanuj Ty fakt, że mnie to nie kręci.
-
voshon--->e65 745i
Sorry, myślalem że dyskusja toczy się w temacie "pięknych samochodów", a nie "zabytków muzealnych" :wink:
-
voshon--->e65 745i
Nie inaczej :) Dzis jezdzilem 730d oo lifcie u jednego z lokalnych dealerow. Pojecie pojazd uzywany nabralo dla mnie nowego znaczenia, takiego szrota jeszcze nie widzialem. Ciezko jest dzis trafic zadbana sztuke :cry:
-
E65 730d wymiana termostatu głównego
Przy wskazowkowych deskach w starszych modelach, jesli temperatura sie zwieksza podczas jazdy, to do pewnego stopnia wskazowka ani drgnie. Nie wiem niestety jaki moment w dieslu jest krytyczny. W benzynie tez mialem temperatury od 88 do 100+ stopni. Jesli komp nie krzyczy ze jest cieplo, to raczej nie szukal bym dziury w calym.
-
Poszukiwana osoba z 335i
3 lata z 333km i to przestalo byc czyms nadzwyczajnym. Ot jedzie. Nastepny przystanek 760i i co potem? Za to jako taczki do codziennej jazdy 320d daja rade, natomiast z autem dla zabawy mam problem po tych 333km, bo wszystko teraz jest wooooooolne :D
-
e91 320d 163km warkot na niskich obrotach.
Sprawdz napinacz, u mnie wymiana pomogla.
-
BMW e90 320i - Góra Kalwaria [UWAGA]
Zodiac odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda że nie skręcili na 17k km :wink: Jak ktoś nie wie, skąd biorą się potem tematy "mam 200 tys przebiegu i same problemy", to po zapoznaniu się z powyższym już nie powinien mieć złudzeń :wink:
-
Dziwny dźwięk silnika w 318d 143km
U mnie po odpaleniu grzechotal napinacz z rolka, po wymianie cisza. Cos kolo 270 zl w aso czesci. Do tego wymienilem tez pasek od razu, polecam sprawdzenie tego.