Treść opublikowana przez Zodiac
-
F10 528i 4cylindry 1997 cm 2012
Czyli każde 528i / 328i trzeba oddać na grubszy remont silnika i wymiane wadliwej częsci, czy cos źle przeczytałem (nieludzki język dla mnie)?
-
Pakiet serwisowy, wymiana oleju co 20tys. czy co 30tys. km ?
Ktos tam musiał przeliczyć że 3-4 tys km wcześniej na wymianie to ~2 wymiany oleju w takim pakiecie na 5 lat więcej, a więc strata kasy dla firmy (BMW Polska) i przycięli.
-
F10 528i 4cylindry 1997 cm 2012
Zgadza sie, pisalem w kontekscie planowanego zakupu nówki. Ze względu na akcyze, pojemnosci powyzej 2.0 dla mnie odpadaja.
-
F10 528i 4cylindry 1997 cm 2012
Ja bym do czwórki ten silnik brał bez zastanowienia dłuższego.
-
F10 550i xDrive 2012
Sam bym chetnie taki komplecik nabyl :cool2:
-
F10 528i 4cylindry 1997 cm 2012
Sadzimy ze nie czytales jeszcze calego forum i tez nie wiesz, ze od chwalenia sie jest galeria ;) Poza tym gratki, BMW to dobry wybor :cool2:
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Wyglada na to, ze musieli poprawic LC w nowej skrzyni w F32 - innego wytłumaczenia nie widze.
-
F30 328i jakie spalanie ?
Jak zyc czy jak tyle spalic? :mrgreen: Da się, szczególnie w autach które nie mają dobrej elektroniki sterującej i leją paliwo cały czas, niezaleznie czy stoi, toczy się czy jedzie. wujekwaldus --> te 13-15 to dla jakich tras robisz? zaciekawił mnie temat, bo mnie co prawda tyle komputer pokazywal "sredniej" ale realnie jezdzac krotkie odcinki w "316i" troche wiecej wychodzi :wink: no chyba że w trybie "eco pro" :mrgreen:
-
535i chip tuning, zawieszenie
Aktualnie jedyny tuning dla 535i to kupić 550i/M5 ;) i nawet jest szansa na zatrzymanie gwarancji po takim zabiegu ;)
-
Nowe Bmw 328i -poszę o porade
Aha, nie widze go w liscie wyposażenia - powinno być wymienione jako standardowe, jesli się nie myle.
-
Nowe Bmw 328i -poszę o porade
Bardzo fajna opcja :cool2: Warto sprwdzić przed zakupem komfort na sport zawieszeniu + 18", bo nie wszystkim może odpowiadać.
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Panowie, po co te przepychanki i projekcje "polskiej mentalnosci". Kto jaka ma mentalnosc widac jak na dłoni chociazby po postach w tym temacie ;) Przydałby sie Wam za to angielski chillout :cool2:
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Za nowe wszyscy przeplacaja, najbardziej to czuc na koniec produkcji. Sprzedawca mial na mysli rozwiazania techniczne auta - projektowano je w latach 2000+, produkcja sie zaczela od 2006 i pomimo aktualizacji, sa to rozwiazania juz wiekowe technicznie w pewnych aspektach. Ale jak koledzy wyzej zauwazyli, nie ma sie co przejmowac, jak to przeszkadza to trzeba sie przyzwyczaic do podatku od nowosci w kwocie 50+ na rok ;)
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Mycie samodzielne odpada, brak czasu na takie rzeczy :) Jak możesz podaj jakieś miejsca na granicy Śląska i Małopolski. Wosk / ochronę robiłem w CarSPA w Tychach.
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Ktory salon ma tak nadgorliwych sprzedawców?
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Ogólnie kierownice M to zawsze było moim zdaniem mistrzostwo. W E90 na standardową nie mogłem patrzeć, M-ka była super. W F10 też mam M i jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Te nowe trzymają klasę :)
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Jeśli "frajde z pokonywania zakrętów" daje Ci dyskoteka na kierownicy, to kupuj :cool2: Ja bym tego nie wsadził ani do 316i ani do M3, ale to moja prywatna opinia :wink:
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
No cóż, wnętrze BMW projektują chyba nastolatki, strasznie to wygląda :mad2:
-
BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.
Ledy w kierownicy? To mam nadzieje jest jakiś render, a nie realna fotka.
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Przy pełnym lockupie nie powinno być takiej samej mocy, jak w manualu?
-
Skrzynia automatyczna, na skrzyżowaniu na D czy na N
Dobrze ze nie milion siedemset, boże. Mnie w Bawarii Katowice powiedziano, że nie da się dezaktywowac w F10. Ale dopytam przy następnej wizycie czy aby na pewno. Na razie może 3x udało sie silnikowi zgasnąć, bo zapomniałem wyłaczyć, to już odruch że po wciśnieciu START klikam SS ;)
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Na pewno długo się nie utrzyma, teraz zakładałem "na próbę". Efekt rewelacyjny. Jaka myjnia to powinna być Twoim zdaniem lub jakie preparaty, żeby efekt się utrzymał na dlużej? Na wiosnę będę kładł pewnie ponownie i chciałbym nie więcej niż 2x w okresie ciepłym to robić.
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Dzieki! :cool2:
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Ja mam inne pytanie, moze juz padlo, ale zycia nie mam zeby wszystkie 23 strony przeczytac ;) Czym najlepiej przetrzec auto po umyciu na myjni? Na recznych stosuja takie "packi" do sciagania wody, ale to strasznie rysuje lakier. Dlatego mowie teraz, zeby nie sciagali, ale wyjazd mokrym autem na slonce konczy sie milionem kropek na lakierze, co przy Carbonschwarz widac z bliska i zle to wyglada. Aktualnie mam polozona jakas ochrone lakieru + ten dobry wosk zymola (vintage), wyglada super, tylko musze temat mycia ogarnac.
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Ja bym pojechal, ale nie 520d :mrgreen: