Treść opublikowana przez Zodiac
-
Przed zakupem 3GT vs 5 sedan
Kiedy G10? Bo ja się dowiem więcej dopiero jak bede na bawarach :mrgreen:
-
Przed zakupem 3GT vs 5 sedan
Jak "testowałem" M3 niedawno, to normalnie każdy focus, szkoda czy 2.0d w BMW lub Audi MUSIAŁO mnie objechać, nie dało się jeździć spokojnie bo czy to przed zakrętem, czy ocierając sie o czołowe z naprzeciwka, kierowcy musieli pokazywać swoją "wyższość". To chyba jakaś masowa dolegliwość :wink:
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Montują to gdzieś na Śląsku?
-
Przed zakupem 3GT vs 5 sedan
F25 IMO dobrze podsumowali chłopaki z UK w ostatnim Top Gear (wydanie specjalne, "The Worst Car In the History Of The World", był nawet Polonez!) :cool2: w pełni się z ich podsumowaniem zgadzam
-
Przed zakupem 3GT vs 5 sedan
W F10 jest ciasno tak jak mówią koledzy wyżej z tyłu. Ja wożę 7mio latka, pomimo że lubię siedzieć "na kierwonicy" gdzie fotel jest przesunięty do przodu dość mocno, to za duzo miejsca z tyłu nie zostaje. Gorzej jak ktoś chce wsiąść za fotel żony, ona jak to kobieta, pomimo filigranowej postury, ma zawsze ustawiony w pozycji lekko leżącej, odsuniętej mocno do tyłu i automatycznie z tyłu w piątce robi się scisk...
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Dokładnie jak wyżej, folia i możesz zrobić fajny niebieski mat :cool2: No i może się wtedy też szybciej sprzeda :mrgreen: EDIT: taki efekt byłby idealny :wink: http://www.bmw-post.com/2012/06/21/bmw-m5-f10-frozen-blue-performance-edition/
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Bez FV to troche jak mission impossible. Życzę powodzenia, wyposażenie bardzo fajne :cool2:
-
F30, który silnik wybrać ? opinie, porady, porównania
Dobra cena u brokera? :mrgreen:
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Ja już nie mam opcji, zostaje albo ten BOX, albo zamówić M5 :mrgreen:
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Szukałem bardziej opcji utopienia VATu i podatków na koniec roku, niż jakiś sportowych osiągów z tym boxem :wink: plus BMW daje rabat 10%, ale u G-CS wychodzi "trochę" taniej i nie kupuje kota w worku (hamownia), więc wybór jest jasny i prosty :cool2:
-
zwiększenie mocy w bmw f10 520d performance power kit
Waham sie nad boxem do 520d - czy warto, ktoś montował?
-
F10 520D MY2013
E65 i F10 to 2 różne dekady projektowania i produkcji, więc za bardzo nie ma jak tego porównać. Zawieszenie F10 jest po prostu lepsze, w Comfort+ z EDC i Dynamic Drive jeździ się IMO lepiej, niż w E65 z EDC i Dynamic Drive (lub Adaptive Drive po lifcie). W F10 auto sprawia wrażenie lekkiego i zwinnego, pomimo komfortu, E65 jeździ natomiast jak ponton. Plus EDC jest taki, że jak się nam znudzi jazda wygodna, zawsze można włączyć sport i poczuć każdy kamyk na drodze :mrgreen:
-
F10 520D MY2013
Wszystkie 550tki maja to w standardzie od liftu jeśli się nie myle. Na Comfort+ jest wygodnie, niezależnie od opon i zaiweszenia. Wersje bez X mają jeszcze 10mm niższą zawieche i tam już tak wygodnie na naszych drogach nie jest :wink:
-
e90 325d WBAPN51050A394193
Zodiac odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZmęczone czyli coś było robione i wygląda na słabo, na silę naprawione. Ale też może to być efekt niechlujnego traktowania auta. W serwisie wszystko sprawdzą i powiedzą. Jak chcesz koniecznie 6+ cylindrów to tak szukaj, bo potem będziesz żałował :cool2: osobiście jeździłem wcześniej V8, R6 i aktualnie R4 które z automatem 8mio biegowym jeździ na odzień bardziej dynamicznie, niż V8mka. Paląc przy tym ułamki z tego, co V-ósemka. W Ośw nie masz za dużo miejsc, gdzie jakąś wiekszą moc wykorzystasz, w godzinach normalnych na codzień jedzie się prawie cały czas 5km/h :wink: chyba że robisz jakieś dłuższe trasy, wtedy będzie można taki konkretniejszy motor poużywać.
-
e90 325d WBAPN51050A394193
Zodiac odpowiedział(a) na ap22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak jest wystawione na Allegro KUP TERAZ, to jest cena brutto. Klikniesz kupuje i za tyle sprzedający ma Ci oddać. Jak nie pisze że wystawia FV, to nie dostaniesz jej na to auto. Ogólnie na zbliżeniach wygląda na mega zmęczone, te uszczelki na szybie przedniej i bocznej pasażera to jest jakaś masakra. Ja miałem w E91 280 tys przebiegu przy sprzedaży, a uszczelki wyglądały jak nowe, bo były nie ruszane. Przód lewy do sprawdzenia. Wszystko wyjdzie w ASO, warto jechać na sprawdzenie, żeby potem nie żenić się z trupem :wink:
-
F10 520D MY2013
To zupełnie inny poziom komfortu. Osoba z BMW tłumaczyła mi to w ten sposób, ze F10 zostało zbudowane z myślą o komfortowej jeździe na runflatach i ma zupełnie inaczej zestrojone zawieszenie, niż poprzedni model.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Bo w M-paku nerek chyba nie zmienili. Co jest dizwne, bo zmienili w M5 i wersji zwykłej. Najlepsza byłaby opcja bez logo M5, tutaj ktoś się pobawił Photoshopem, jak by to wyglądało: http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=942547&stc=1&d=1384862722 W M-pakiecie ładnie się komponują (chociaż ja bym brał chromowaną wersje): http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=948539&d=1386186798 I najlepsze, wersja z 3 paskami, miodne! :mrgreen: http://farm3.staticflickr.com/2836/10983062785_53ef31b5e9_h.jpg http://farm6.staticflickr.com/5506/10985054284_b905cc7737_h.jpg
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Ja mam akurat wnętrze i zewnętrze :wink: identyczne jak w M5 - pełen M-pakiet, alcantara na dachu, dyfuzor, brakuje TYLKO silnika i drivelogic do kompletu :mrgreen: Niemniej jak wyzej napisalem, nie interesuja mnie nerki M5, tylko zwykle LCI... Jest cała czarna i jest cała czarna z 3 kolorowymi paskami (niesamowicie wygląda). Na Bimmerpost sa fotki u ludzi, którzy wkładają ję do M5 pre-lci. NIesamowity efekt daje ta zmiana grilla :cool2:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
To chyba musza miec jakies wersje radzieckiej produkcji, bo wedlug tego forum pasuja bez problemu: http://f10.5post.com/forums/showpost.php?p=15101599 Podobnie było z F01, grill tez pasował.
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Podobno pasują, zderzak m-pakietowy się przecież nie zmienił. Będę w piątek w ASO na serwisie olejowym, to sprawdzę temat i zamówię komplet nowych, jeśli wchodzą :cool2: Te z nowej M5 są mega, ale szkoda że nie można zamówić wersji bez plakietki "M5" na nich. Troche nie podchodzą mi w takiej konfiguracji do 2.0d :wink:
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Montowal ktos grille LCI do pre-LCI? Na bimmerpost pisza, ze wchodzą bez problemu, aczkolwiek 90% postów dotyczy M5. Strasznie mi sie spodobał ich design, jak patrze na pre-LCI teraz to mam wrażenie ze grill designersko dekada wstecz :mrgreen:
-
F30 różnica między: 316d, 318d i 320d
Mówisz o tej sztuce: http://bawaria-katowice.otomoto.pl/bmw-316-d-bawaria-motors-katowice-C31577360.html ? Ja bym osobiście nie kupił dla siebie, cena wcale nie taka mała, a za parę miesięcy nikt nawet za 100k jej od Ciebie nie odkupi, bo to jednak 100 konne BMW. Wyposażenie jednak ma niezłe, dla kobiety auto prawie idealne :cool2:
-
E61 520d Oświęcim 2009r C022864
Zodiac odpowiedział(a) na Vale46 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd kiedy 2.0d jest poprawiony w e60 ? Czy ten silnik po poprawkach jest pozbawiony jakichkolwiek wad? W slyszałes kiedyś o silniku bez wad? :wink:
-
Realne spalanie 2.0d 2. 3.0d 3.5d 2.0i 2.3i 2.8i 3.01 3.5i
Wyniki wydaja sie byc realne, tak te auta POWINNY palic. Kurcze, gdzie jest to menu ze spalaniem? Od zakupu jeszcze tam nie zagladalem :mrgreen:
-
zakup M5 w niemczech
Tylko to wymaga też zaufania i jest pewnym ryzykiem ze strony kupującego. Weź zostaw kaucje na 10k EUR. Jakoś miałbym przed tym pewne obawy, niezależnie czy to DE czy PL.