Treść opublikowana przez krzeszlu
-
Środki czystości
Jest jedna firma w wawie usuwa wgniotki nawet na aluminium jutro postaram się załatwić jakiś namiar
-
Listwa klapy tylnej chrom ?
Kiedyś ta listwa podobała mi się w E39 ale z biegiem czasu to teraz bym tego nie zamontował a np. A6 2006 taką podobną ma w standardzie :)
-
E60/61 wymiana bateri w pilocie
Ja ostatnio rozbierałem swój kluczyk musisz go rozciąć nożykiem najlepiej takim do tapet ale guziki z tego co widziałem u siebie są chyba wklejone lub wtopione na takiej gumce musiał byś sprawdzić , a jeżeli chodzi o sklejanie klucza to nie przesadzać z klejem u mnie nawet nie widać że był rozcięty.
-
kopci na czarno
:D :D Jestem już po naprawie klucza w moim przypadku był tylko zaśniedziały guzik czy jakiś styk teraz wszystko działa
-
Co myslicie o tych felgach? Chęć zakupu..
A co powiecie na Styling 92 z 7 E65 oczywiście 19'' ??
-
pdf-proszę o radę
Tu mam prawie 100% pewność że to kolektor wydechowy sam jak szukałem E60 w 3.0d to spotkałem kilka takich przypadków a tu objaw taki sam jak w tamtych.
-
kopci na czarno
Mam ten sam problem z jednym kluczem od mojej 5 to znaczy otwiera auto ale nie zamyka. Rozumiem że mogę sam go rozciąć i później skleić, byłem w jednym punkcie to gościu powieszał że zajmie mu to jakieś 6 lub 7 godzin i nie gwarantuje że zadziała
-
Środki czystości
Ja do wnętrza używam tego preparatu z BMW kosztuje jakieś 43 zł ale jest bardzo wydajny i ma fajny zapach a po za tym deska się po tym nie świeci tylko jest tak lekko matowa jak by auto wyjechało z salonu. A co do innych kosmetyków do wnętrza nie polecam słynnego plaka po nim wytarł mi się trochę guzik start/stop :cry2: a auto ma teraz przejechane 137tys.
-
informacje na monitorze centralnym
Z tego co pamiętam to tak jest chyba tylko w 7 E65/E66
-
problem z kasowanie inspekcji PLYNU HAMULCOWEGO E61
W przypadku płynu hamulcowego ustawiasz tylko datę następnej inspekcji w I-drive i to wszystko
-
Brak ogrzewania
W przypadku jego braku lecz pewnie wcześniej gdy jego stan w zbiorniczku się obniży poniżej minimum to nasze auta powinny wyświetlić komunikat tak jak to jest w przypadku oleju, paliwa czy płynu do spryskiwacza. Moim zdaniem na pewno coś takiego tam jest :D
-
problem bmw e65
Nowsze modele BMW już tak mają że jak jest słaby aku to wariują :( :(
-
Logo
Nie pojawia się, tylko w Profi się pojawia. Dzięki za odpowiedz :D a już się bałem że jest coś nie tak z moim i-drive
-
Logo
Mam pytanko do użytkowników navi buissnes w E60 czy przy uruchamianiu pojawia wam sie logo BMW czy nie bo ja mam E60 2006 r. i nie mam takiego logo :(
-
Brak ogrzewania
A sprawdzałeś termostaty ?? A może masz problem z panelem sterowania klimy tam pada rezystor tak zwany jeż ale to ma tylko chyba znaczenie jak wariuje ci nadmuch
-
Brak ogrzewania
:search: szukaj jest wątek na forum termostaty
-
Jak dobrze zdrapać emblemat 520d ?
Nikt tu nie mówi że znaczek obrzydza auto ale to kwestia gustu jeden lubi gładką klapę a drugi dokleja sobie jeszcze znaczek M-Power :D Bynajmniej ja tak uważam.
-
Dźwięk turbiny, świszczenie?
Jak to mówią Fachowcy głośność turbiny nie wpływa na jej wydajność ale jak ktoś jest zwolennikiem ciszy w aucie to może to być irytujące. Pozdrawiam
-
Problem ze stukaniem po wymianie sprzegla i dwumasy.
A dwu-mas nowy czy regenerowany??
-
Opróżnianie popielniczki :)
Wystarczy ja delikatnie nacisnąć (mówię tu o wkładzie) a montaż tak samo
-
BMW e60 M5 2005 nie działa mp3
:D Prawdopodobnie masz taki sam problem jak ja na początku czyli jak nagrywasz płytę to później nie zamykasz sesji aby sobie dograć parę piosenek w przyszłości. Spróbuj nagrać jeszcze raz płytę i zamknąć sesje mi np. mp3 czyta na płytach CD i DVD a mam navi Business. Pozdrawiam
-
jak WLACZYC temp silnika???
Hej tu masz wątek co prawda w E60 ale u ciebie działa tak samo viewtopic.php?t=57919 a tu filmik http://www.youtube.com/watch?v=JgdUJRTgFd8 Pozdrawiam
-
Cynkowanie WARSZAWA
:D :D super sprawa ja własnie w mojej Buni mam się za to zabrać ale na razie czekam do wiosny ale ciekaw jestem jak cena za komplet zacisków i jarzma ??
-
USUNIĘCIE KLAPEK W KOLEKTORZE 530d
Z tego co tu czytam rozumiem że problem urywających się klapek może wystąpić także w 2.0d :(
-
a jednak kupiłem e61 :) proszę o rady ?? OC AC itd...
Ja zapłaciłem cały pakiet AC OC NW + szyby 2590zł Generali bez udziału własnego w szkodach czy jakoś tak i odpukać naprawa na oryginalnych częściach , ale to było w tamtym roku w lipcu