Treść opublikowana przez xylometazolin
-
Problem z silnikiem 318 is + duże spalanie
według mnie masz troche za duże spalanie około 1,5 litra. Spróbuj jedno tankowanie jeździć maksymalnie spokojnie. Tak przynjamniej sprawdzisz czy to aby napewno nie jest wina cięzkiej nogi lub naprzykłąd zbyt wczesnego zmieniania biegów. Mi w trasie spalił 10,5 gazu przy prędkości około 100-150
-
Tapicerownaie - potrzebuje adres firmy
mam pytanie: czy ktoś z was kładł już nową tapicerkę w e36 coupe ?? chodzimy mi o kontakt w centrum polski. Ile to może kosztować ?? chodzi mi o jakąś ciemną skórę. Czy może lepiej kupić używaną a jak tak to gdzie i za ile ?? chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które najlepiej to przeżyli lub przynjamniej widizeli u kogoś na własne oczy...
-
założenie autoalarmu
nic nie dostałem a wy ?
-
320i dlaczego tyle pali?
z którego roku twoje coupe ??
-
320i dlaczego tyle pali?
mi ostatnio okazało się że w mieści spalił 15 litrów gazu. PRzy czym odczuwałem takjakby woń gazu. Po roztworze z mydła i popsiukaniu kabli okazało się że gaz z przewodu uciekał. Poprawiłem i teraz wogóleni nie śmierdzi. cały czas w sumie jeżdże po mieście w dużych korkach spalanie wychodzi około 11-13 gazu. A więc całkiem całkiem. Mam sekwencje i nadeszła wymiana filterków więc myśle że spalanie jeszcze spadnie :)
-
założenie autoalarmu
mój mail [email protected] lub gg 6915769
-
318 Coupe / zmiana glosnikow (systemu audio) - pomóżcie
masz gwizdki w drzwiach ??? któy to rok coupe ?? bo pierwsze słyszę.
-
założenie autoalarmu
dzięki za odpowiedź Moja furka to BMW e36 coupe z roku 1992. Alarm mam na myśli zamykanie i otwieranie zamków z pilota. I np cos takiego: gdy po aktywowaniu alarmu, ktos otworzy drzwi samochod zacznie wyć. Moze być np podłączony do klaksonu ażeby trąbił. Wiem że to taka improwizorka ale najbardziej zależy mi na tym żeby było otwieranie i zamykanie z kluczyka.
-
założenie autoalarmu
Witam Przeszukiwałem zrób to sam jednak niz znalazłem tam postów dotyczących zakładania autoalarmu do e36 coupe. Ma ktoś jaką instrukcję jak to zrobić samemu ?? jaki sprzęt do tego trzeba kupić ?? gdzie kupić i za ile ?? Chciałbym żeby był alarm i podłączenie do centralnego zamka. Proszę o pomoc.
-
Instrukcja obslugi na maila
Bardzo bym prosił o instrukcję e36 1,8 is coupe rok 1992
-
Xenony i policja
witam mam pytanko. Mam e36 i chciałbym zamontować same żarówki xenonowe do reflektorów. Polecacie jakieś ?? Żeby to w miarę kosztowało i wyglądało ??
-
Wzrost spalania - LPG
Witam mam idealnie ten sam problem !!!! Nie wymieniałem świec ale też miałem kasowaną diagnostykę i mi także śmierdzi gazem szczególnie na postojach.
-
wymiana - prośba o poradę ogólną
1,8 is to 16v ?? nie wydaje mi się ale może sie mylę...
-
wymiana - prośba o poradę ogólną
Po czym rozpoznać że łańcuch jest do wymianY ?
-
pióra wycieraczek
Nagnij je delikatnie. Nie rozumiem ludzi co kupują wycieraczki po 200 zyla. Lepiej nieche w dobrą benzyne zainwestują a nie jakiś syf leją. Polecam wycieraczki do góra 40 złoty za dwie.
-
kto mi coś powie na temat e36 2,5 tds w sedanie ??
hmmm skoro nie masz nic do powiedzenia prosze o nie podnoszenie głosu postu "śmieci" mnie nie interesują. pozdrawiam
-
kto mi coś powie na temat e36 2,5 tds w sedanie ??
Witam chciałbym się więcej dowiedzieć na temat tego modelu w tym silniku diesla. Ile pali, co trzeba wymieniać, co sie regularnie psuje ile kosztują podstawowe naprawy ?? co ogólnie sądzicie o tym silniku ??
-
Dławi sie przy ruszaniu e36 1,8is!!!!!
Mam podobną sprawe kiedy silnik jest zimny i jade na benzynie... potem już ładnie na gazie i benzynce :) wydaje mi się że to taki silnik w którym zmiana biegu powinna być przy 3 tysiącach obrotów.
-
Dziwny sygnał ostrzegawczy
szybka odpowiedź ale co to jest te 3*C ??. Pełna godzina ma inny dźwięk.
-
Dziwny sygnał ostrzegawczy
Witam Mam dziwny problem. Kiedys podczas jazdy samochodem włączył mi się jakiś gong(dźwięk) spod lewej strony kierownicy. Nie zwróciłem na to uwagi gdyz myslałem że to radio. Ale wczoraj wracjając z wymiany opon znowu mi się coś takiego włączyło. Postanowiłem się zatrzymaći i zrestartowac silnik. Teraz za każdym przekręceniem kluczyka słysze ten odgłos. Przy czym zapala mi sie jeszcze kontrolka od poduszki powietrznej. Co to może być ?? nie miałem żadnego wypadku, stłuczki....
-
BMW 320i Coupe rok 1996
co do bujania to też mam teraz z tyłu tak szerokie opony i na pewno gdyby były węższe to by tak nie bujało. Wcześniej jeździłem na 205 i byłos bardzo przyjemnie. Na szczeście i tak nie długo musze na zimówki jakies zmienić :) Mwicie że przy przypadku łańcucha rozrząd robi sie co 400tys ?? na pewno ?
-
jaki olej do 1,8 is ??
czyli najlepszym rozwiązaniem jest półsyntetyk 10w40 tak ?
-
jaki olej do 1,8 is ??
Mam Bmw e36 1,8is przebieg około 190,000. Auto od kwietnia jest zagazowana sekwencją. Mam łańcuszek rozrządu. Nie wiem jaki wcześniej olej był zalany. Prosze o pomoc.
-
jaki olej do 1,8 is ??
to jak z tym olejem ?? może opiszcie własne doświadczenia ?
-
jaki olej do 1,8 is ??
Ogólnie czy syntetyk czy półsyntetyk ?? i dokładnie jaką firme polecacie ??