Treść opublikowana przez xylometazolin
-
wymiana świec w is
Mam is w sekwencji. Od czasu zakupu czyli około 35 tysięcy nie zmieniałem w niej świec. Gaz jest od około 32 tysięcy. Rozumiem że świece powinny być już do wymiany. I teraz pytanko które są warte zakupu ?? Przebieg samochodu to 215 tys.
-
Koszty utrzymania E46
ŁukaszPL, Masz piękną furkę opisz coś więcej o niej. Ile cię kosztowało doprowadzenie do takiego stanu jak jest ?
-
Różnica pomiędzy 318is a 320i
Ja swoją iską na trasie przy nie przekraczaniu 130 km/h spaliłem 8 litrów gazu !!!! Dlatego myślę że przy 160km/h spaliłby około 9-10 litrów benzyny to max !! Teraz następny silnik który kupię będzie miał 6garów i najprawdopodobniej 2500 pojemności. Lub 2200 ale to już będzie e46 ;]
-
Jak podlaczyc alarm by współgrał z oryginalnym CZ?
A może jak to sprawdzić ??
-
Jak podlaczyc alarm by współgrał z oryginalnym CZ?
A tak wogóle bmki trójki z 92 roku to są sterowane plusem czy minusem ?
-
Jak podlaczyc alarm by współgrał z oryginalnym CZ?
Panowie mam problem z podłączeniem się do centralki w coupe 92 e36. Nie wiem dokładnie z których pinów w sterowniku centralki wyprowadzić kable ?? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś odpisał lub zadzwonił bo jestem właśnie w trakcie roboty i wszystko mam już na wierzchu. 698614054. Jak co podajcie kom to ja zadzwonię.
-
co sądzicie o tym alarmie ??
Gdzie w e36 coupe znajduje się centralka do której trzeba się podpiąć sterownikiem ??
-
co sądzicie o tym alarmie ??
Wiem że to nie alarm. Kupuję to tylko dla scyzoryka i zawartego w nim przycisku od centralki. Ale czy ktoś już to podłączał do centralki.
-
Instrukcja obsługi compact
Także proszę [email protected]
-
co sądzicie o tym alarmie ??
http://moto.allegro.pl/item243092453_sterownik_zamka_centralnego_z_pilotami_scyzoryk.html Czy ktoś już może coś podobnego montował ?? I chciałby się podzielić spostrzeżeniami ??
-
Gasnie przy hamowaniu
Jeżeli spadają wam obroty na biegu jałowym, a dodatkowo furka wariuje gdy zimna to zacząłbym od przeczyszczenia silniczka krokowego.
-
jakość gazu - wpływ na prace silnika
Masz sekwencję ??
-
Oplacalnosc gazowania
Mówisz o szaleństwach w 3 1,6 ? ;]
-
KUPNO Co myślicie o tych 318IS ?? Czy to dobry wybór?
Cześć, Według mnie ten 3 is najfajniejszy z nich wszystkich. Ja mam is w gazie i działa pod tym względem idealnie. Sam koszt to 2100 zakładane w siedlcach. W Warszawie za taką samą chcieli ode mnie 3300. Pali po mieście 11-15 gazu. Zależy jak sie jeździ. W trasie 8-9. Ja osobiście na wiosne planuje zakup to samo tyle że w cabrio i z silnikiem 2,5 lub 2,0. Bo sześć garów to zawsze 6 ;]
-
Problem ze świecącą się kontrolką awryjną
Dziękuje za pomoc
-
Słychać dzwonienie w IS-ie
U mnie też zgazowane a nic takiego nie ma. Proponuję wjechać na kanał i wejść pod samochód. Może wtedy zlokalizujesz źródło odgłosów. U mnie problem leżał w aluminiowej osłonie wydechu.
-
Problem ze świecącą się kontrolką awryjną
Witam, Mam problem z kontrolką awaryjną (to ta co świeci się na czerwono a w środku ma wykrzyknik). Zapala mi się najczęsciej na zmianach pochyłości trasy. Patrzyłem na płyny i wszystko wydaje się okej. Często nie świeci mi się jedna żaróweczka od zegarów ale wystarczy puknąć w tapicerkę i jest okej. Ponadto wcześniej też tak było a kontrolka awaryjna się nie zapalała. Ma ktoś może jakieś pomysły ?? Auto to: coupe z 92
-
Przymierzam się do Z3 2.0...
A w mieście jaka jest różnica ??
-
Przymierzam się do Z3 2.0...
No nie wierze że 2.0 przy spokojnej jeździe spali tyle samo co 2.8 przy spokojnej.
-
Pare pytań
Ups a ja myślałem że on oparty na kontrukcji e46. Dodatkowe pytanie czy da się tym przejeździć zimę ? Chodzi mi o dach. Nie znam się cabrio ale wydaje mi się że troszkę mrozi w samochodzie ?? Kolejne pytanie czy występują w ogóle hard topy ?? (nie wiem czy dobrze napisałem. chodzi mi o metalowy dach) Jak wygląda sprawa składania dachu ?? To jest pół automatyczne ?? Czy całkowicie ręczne ?? Ostatnie pytanie, czy ktoś ma to w gazie ?????
-
Pare pytań
Zastanawiam się nad zamianą moje e36 coupe na Z3. Proszę o odpowiedź na pare pytań. 1. Czy części do Z3 (zawieszenie, napęd, silnik,) są w takich samych cenach jak do e46 ?? Czy konstrukcja bazuje na podobnych elementach ?? 2. Czy ktoś się dowiadywał jak to jest z włożeniem gazu sekwencji do takiego samochodu ? Dużo jeżdżę i większość w korkach więc benzynke chciałbym oszczędzać. 3. Jaki silnik polecacie ?? Ja się zastanawiam nad 2.0 (bo to już sześć garów) i modelem z łańcuszkiem rozrządu. 4. Jakie macie najczęstsze awarie w tych samochodzikach ?
-
Który model BMW najbardziej awaryjny?
To tylko pozory. E36 poprostu jest najwięcej.
-
Skrzypienie pedału sprzęgła i nie tylko!!!
O każdy samochód trzeba dbać ale o Beatke szczególnie ;]
-
Nowy akumulator
A jaka powinna być pojemność ??
-
Nowy akumulator
Panowie przymierzam się do zakupu nowego akumulatora. Czy możecie poradzić jakąś sprawdzoną firmę ?? Jaki typ ?? Jaka cena i gdzie kupić ?? Czy przez allegro jest sens ?