Skocz do zawartości

pawelkrak

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelkrak

  1. zużyte okładziny klocków hamulcowych czyli klocki do wymiany :!:
  2. To totalny syf. Padło jakich wiele z Chin i do tego na zarowki H1 i reczna regulacja , chyba tylko srubokretem bo brak miejsca na silniczek!!! Odpusc na 101%, szkoda kasy.
  3. pawelkrak odpowiedział(a) na Bono temat w E39
    moja na 235/45/17 rowniez lubi nie raz poleciec w jakąś strone w zależnosci od najazdu na koleine, ale nie jest to az tak uciazliwe. Ogolnie mnie to nie przeszkadza tylko musze wowczas mocniej kiere trzymac i kontrować :)
  4. dziękuje za podpowiedz , czy jeszcze ktos ma cos do dodania ?? bo widze mase podpowiedzi :mrgreen:
  5. przy tej roznicy ceny chyba nie bardzo :?:
  6. pawelkrak odpowiedział(a) na alsach temat w E34
    ładowanie latarki bylo chyba tylko w E39.
  7. WItam. NIedawno pisalem ze mam chyba rozleciany katalizator, dzis wracalem do domu autostrada i chcialem troszke becie przegonic ale niestety wiecej jak prawie 170 to nie chciala jechac. Obroty tak szly ciu ciut w gore silnik glosny a autko nie chcialo sie rozpedzic. NIedawno na tym samym odcinku uzyskanie 200km/h nie stanowilo problemu. Niestety nie mam zadnego kompa w aucie wiec zadnych usterek nie widac na desce. Niby autko sie zbiera 1 , 2 tak do 4 tys ale pozniej to moge cisnac ale poza wiekszym spalaniem zadnych efektow. Dodam ze przejechalem po miescie 350 km a wedlug podzialki paliwa zostalo 15 ltr z 70ltr :duh: Jakies sugestie ??
  8. http://www.carstyling.net/gallery/detail.php?gallery=23890&type=images&for=CS+BMW+Tuning+Meet+n+Greet+1&searchmeetings=1&offset=0 http://www.huthmann-tuning.de/kfzumbau/album01 http://home.online.no/~krimp/sweb/images/bmw%20e36%20323ti%20alpina%20178_7883.JPG niewiele ale zawsze cos mozesz podpatrzec :norty:
  9. pawelkrak odpowiedział(a) na _Kris_ temat w E39
    a test zegarow przechodzi czy na tescie tez wszystko wisi ?
  10. pawelkrak odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    te co kupilem, to sa lampy zwykle na H7 z silniczkami. dokupilem sobie do nich HID H7. Teraz sa juz po 270pln to by Cie xenony wyszlo na okraglo 1800 za nowe lampy. mozesz tez jezdzic na zwyklych zarowkach H7 bo bardzo ladnie swiecą
  11. pawelkrak odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    poza nazwa na pudelku INPRO to jest 100% HELLA
  12. pawelkrak odpowiedział(a) na tomekpez temat w E39
    Zadzwon i sie dowiedz. Maja lampy i zapewne tez przejsciowki do podlaczenia. Ja u nich kupilem lampy za 1500 z kompletem przejsciowek i zalozylem w 30 minut. HANSAUTO SKLEP INTERNETOWY WLAŚCICIEL F.H.U.P.M&M MIROSLAW MARECKI 32-050 SKAWINA UL.MICKIEWICZA 4 TEL/FAX 012 276 76 61 TEL KOM 603130085
  13. pawelkrak odpowiedział(a) na Marcin W temat w E39
    Witaj kolego. Moze nie na temat ale sa pewne zasady pisania postów: 1. nie piszemy z CAPS LOCKIEM (czyt. DUZE LITERY !! ) 2. nie pisz nowych postow 1 pod 2gim bo robisz smietnik , zawsze uzywaj opcji EDYTUJ POST jak cos chcesz dodac do istniejacego posta lub tematu. TO tak na marginesie twojego problemu, bo mysle ze nalezy zaczac wizyte na forum od pewnych zasad aby kazdemu czytało sie lepiej :roll2:
  14. jak jak naprawialem swoje poprzednie auto z ryczaltu to czekalem 30 dni na przekaz kasy od firmy ubezpieczeniowej.
  15. uzywka moze w kazdej chwili pasc :( moze zastosuje ten patent co kolega wyzej podal. przy okazji moze zyskam na lepszym dzwieku ;) bo teraz to mam naprawde fjane brzmienie.
  16. dzieki serdeczne za blyskawiczna odp. wezme to pod uwage :D
  17. NO wlasnie tak jak w temacie. CZy to juz koniec katalizatora ?? dzwiek jest taki jak by cos odbijalo sie w srodku wlasnie w okolicy kata. auto wydaje sie byc troszke glosniejsze co oczywiscie sprawa mi jeszcze wiecej frajdy z jazdy ale jednak kij ma dwa konce , auto jak by stalo sie bardziej zamulone. jedzie ale jakos tak opornie no i chyba pali teraz z 18/100. co robic ?? na nowy kat nie mam kasy , czy wstawiac rure ?? czy co ?
  18. pawelkrak odpowiedział(a) na probes temat w E39
    mysle ze wlasnym wysilkiem jestes w stanie sobie sam przepolerowac. ja wlasnie od rana jechalem na recznej polerce i efekt - rewelacja - uzylem do tego srodka PORZELACK o kolorze niebieskim i 2 pieluchy flanelowe oraz 10 browarow. coprawda rąk nie czuje ale wole w taka pogoda wole sie napic piwka i mam przynajmniej przyjemnosc dopieszczenia swojej BEATKI.
  19. Jak widac na zdjeciach wykonany maly tuning zewnetrzny ktory tez mnie kosztowal troszke :) ladne podswietlenie spodu autka , grila , srodka zielone postojowki wszystko sterowane od srodka i kazde osobno . Nikt nie przechodzi obojetnie kolo tego auta. hahaha no kazdy przeciera oczy i mysli sobie jak mozna byc takim idiota i tak okaleczyc BMW :mad2: . Powinni zamykac za takie cos na 10 lat :modlitwa:
  20. @brokat moze to ci sie przyda , drugie robilem telefonem wieczorem(ale ladnie widac odciecie swiatla w zwyklych lampach z zestawem HID 6000k H7 ) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img291.imageshack.us/img291/796/xen1dy3.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img178.imageshack.us/img178/7987/xen3jn1.jpg
  21. pawelkrak odpowiedział(a) na xury temat w E39
    u mnie w benzyniaku jest po stronie kierowcy zbiorniczek z napisaem ATF ONLY , taki korek ma z wyżłobieniami. prosto zlokalizowac. pozdr.
  22. ze zdjecia widac ze wchodzi tam zarowka H7, wiec nie pozostaje Ci nic innego jak pisalem wczesniej. a ten adpater to jest po to aby zamocowac zestaw HID H7 w gniezdzie H7.
  23. masz zwykle tam zarowki H7 ?. Jezeli tak to musisz wymienic w nich soczewki na mocowanie palnika D2S badz kupic zestaw HID pod H7 albo taki jakie masz tam żarowki. Ale sprawdz dokladnie jakie masz zarowki zalozone. NIc innego Ci nie pozostaje. a lampy pasuja bo sam takie mam w E39 96'
  24. pawelkrak odpowiedział(a) na malutki221 temat w E39
    w twoim podpisie widnieje napis M5 525tds? rozumiem ze juz je kupiles "m5" a jak nie to poszukaj na forum. sporo o tym jest napisane.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.