Treść opublikowana przez pawelkrak
-
komunikat CHECK BRAKE LININGS ?
zużyte okładziny klocków hamulcowych czyli klocki do wymiany :!:
-
Co sądzicie o tych reflektorkach?
To totalny syf. Padło jakich wiele z Chin i do tego na zarowki H1 i reczna regulacja , chyba tylko srubokretem bo brak miejsca na silniczek!!! Odpusc na 101%, szkoda kasy.
-
lekki luz w ukladzie kierowniczym
moja na 235/45/17 rowniez lubi nie raz poleciec w jakąś strone w zależnosci od najazdu na koleine, ale nie jest to az tak uciazliwe. Ogolnie mnie to nie przeszkadza tylko musze wowczas mocniej kiere trzymac i kontrować :)
-
523 Dziwnie zmulona i tylko 40km/h
dziękuje za podpowiedz , czy jeszcze ktos ma cos do dodania ?? bo widze mase podpowiedzi :mrgreen:
-
PB 95 vs. PB 98. Proszę o Wasze opinie.
przy tej roznicy ceny chyba nie bardzo :?:
-
Oświetlenie schowka
ładowanie latarki bylo chyba tylko w E39.
-
523 Dziwnie zmulona i tylko 40km/h
WItam. NIedawno pisalem ze mam chyba rozleciany katalizator, dzis wracalem do domu autostrada i chcialem troszke becie przegonic ale niestety wiecej jak prawie 170 to nie chciala jechac. Obroty tak szly ciu ciut w gore silnik glosny a autko nie chcialo sie rozpedzic. NIedawno na tym samym odcinku uzyskanie 200km/h nie stanowilo problemu. Niestety nie mam zadnego kompa w aucie wiec zadnych usterek nie widac na desce. Niby autko sie zbiera 1 , 2 tak do 4 tys ale pozniej to moge cisnac ale poza wiekszym spalaniem zadnych efektow. Dodam ze przejechalem po miescie 350 km a wedlug podzialki paliwa zostalo 15 ltr z 70ltr :duh: Jakies sugestie ??
-
Fotki E36 compact - po tuningu (prosze o pomoc)
http://www.carstyling.net/gallery/detail.php?gallery=23890&type=images&for=CS+BMW+Tuning+Meet+n+Greet+1&searchmeetings=1&offset=0 http://www.huthmann-tuning.de/kfzumbau/album01 http://home.online.no/~krimp/sweb/images/bmw%20e36%20323ti%20alpina%20178_7883.JPG niewiele ale zawsze cos mozesz podpatrzec :norty:
-
licznik przestał działać...
a test zegarow przechodzi czy na tescie tez wszystko wisi ?
-
wymiana lamp przednich
te co kupilem, to sa lampy zwykle na H7 z silniczkami. dokupilem sobie do nich HID H7. Teraz sa juz po 270pln to by Cie xenony wyszlo na okraglo 1800 za nowe lampy. mozesz tez jezdzic na zwyklych zarowkach H7 bo bardzo ladnie swiecą
-
wymiana lamp przednich
poza nazwa na pudelku INPRO to jest 100% HELLA
-
wymiana lamp przednich
Zadzwon i sie dowiedz. Maja lampy i zapewne tez przejsciowki do podlaczenia. Ja u nich kupilem lampy za 1500 z kompletem przejsciowek i zalozylem w 30 minut. HANSAUTO SKLEP INTERNETOWY WLAŚCICIEL F.H.U.P.M&M MIROSLAW MARECKI 32-050 SKAWINA UL.MICKIEWICZA 4 TEL/FAX 012 276 76 61 TEL KOM 603130085
-
PROBLEM Z WYCIERACZKAMI
Witaj kolego. Moze nie na temat ale sa pewne zasady pisania postów: 1. nie piszemy z CAPS LOCKIEM (czyt. DUZE LITERY !! ) 2. nie pisz nowych postow 1 pod 2gim bo robisz smietnik , zawsze uzywaj opcji EDYTUJ POST jak cos chcesz dodac do istniejacego posta lub tematu. TO tak na marginesie twojego problemu, bo mysle ze nalezy zaczac wizyte na forum od pewnych zasad aby kazdemu czytało sie lepiej :roll2:
-
Mała stłuczka - OC - HDI
pawelkrak odpowiedział(a) na MaRio-sKaTe temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjnejak jak naprawialem swoje poprzednie auto z ryczaltu to czekalem 30 dni na przekaz kasy od firmy ubezpieczeniowej.
-
Cos zaczelo z dnia na dzien sie tluc chyba w katalizatorze
no niestety nie ;)
-
Cos zaczelo z dnia na dzien sie tluc chyba w katalizatorze
uzywka moze w kazdej chwili pasc :( moze zastosuje ten patent co kolega wyzej podal. przy okazji moze zyskam na lepszym dzwieku ;) bo teraz to mam naprawde fjane brzmienie.
-
Cos zaczelo z dnia na dzien sie tluc chyba w katalizatorze
dzieki serdeczne za blyskawiczna odp. wezme to pod uwage :D
-
Cos zaczelo z dnia na dzien sie tluc chyba w katalizatorze
NO wlasnie tak jak w temacie. CZy to juz koniec katalizatora ?? dzwiek jest taki jak by cos odbijalo sie w srodku wlasnie w okolicy kata. auto wydaje sie byc troszke glosniejsze co oczywiscie sprawa mi jeszcze wiecej frajdy z jazdy ale jednak kij ma dwa konce , auto jak by stalo sie bardziej zamulone. jedzie ale jakos tak opornie no i chyba pali teraz z 18/100. co robic ?? na nowy kat nie mam kasy , czy wstawiac rure ?? czy co ?
-
polerowanie lakieru
mysle ze wlasnym wysilkiem jestes w stanie sobie sam przepolerowac. ja wlasnie od rana jechalem na recznej polerce i efekt - rewelacja - uzylem do tego srodka PORZELACK o kolorze niebieskim i 2 pieluchy flanelowe oraz 10 browarow. coprawda rąk nie czuje ale wole w taka pogoda wole sie napic piwka i mam przynajmniej przyjemnosc dopieszczenia swojej BEATKI.
-
To się nazywa wiejski tuning...HAHA!!!
Jak widac na zdjeciach wykonany maly tuning zewnetrzny ktory tez mnie kosztowal troszke :) ladne podswietlenie spodu autka , grila , srodka zielone postojowki wszystko sterowane od srodka i kazde osobno . Nikt nie przechodzi obojetnie kolo tego auta. hahaha no kazdy przeciera oczy i mysli sobie jak mozna byc takim idiota i tak okaleczyc BMW :mad2: . Powinni zamykac za takie cos na 10 lat :modlitwa:
-
Montaż ksenonów do soczewek = błąd na kompie?
@brokat moze to ci sie przyda , drugie robilem telefonem wieczorem(ale ladnie widac odciecie swiatla w zwyklych lampach z zestawem HID 6000k H7 ) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img291.imageshack.us/img291/796/xen1dy3.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img178.imageshack.us/img178/7987/xen3jn1.jpg
-
wspomaganie
u mnie w benzyniaku jest po stronie kierowcy zbiorniczek z napisaem ATF ONLY , taki korek ma z wyżłobieniami. prosto zlokalizowac. pozdr.
-
Lampy xenon przed liftingiem na lampy po liftingu
ze zdjecia widac ze wchodzi tam zarowka H7, wiec nie pozostaje Ci nic innego jak pisalem wczesniej. a ten adpater to jest po to aby zamocowac zestaw HID H7 w gniezdzie H7.
-
Lampy xenon przed liftingiem na lampy po liftingu
masz zwykle tam zarowki H7 ?. Jezeli tak to musisz wymienic w nich soczewki na mocowanie palnika D2S badz kupic zestaw HID pod H7 albo taki jakie masz tam żarowki. Ale sprawdz dokladnie jakie masz zarowki zalozone. NIc innego Ci nie pozostaje. a lampy pasuja bo sam takie mam w E39 96'
-
525tds kto dorazi??????????
w twoim podpisie widnieje napis M5 525tds? rozumiem ze juz je kupiles "m5" a jak nie to poszukaj na forum. sporo o tym jest napisane.