Treść opublikowana przez rafii999
-
328ci coupe glosna praca silnika lub skrzyni
Zgodnie z tym jak pisalem w tygodniu ze beda w sobote fotki i wlasnie zrobile i mozecie ocenic czy dobrze kupilem za te marne 1700e .A co do skrzyni to lozysko oporowe do wymiany. Jeszcze jest orginalne nigdy nie wymieniane to przy tym przebiegu zero zdziwienia ze szlak je trafil. Zobaczymy jeszcze stan tarczy i docisku. Wsumie wymiemia sie komplet, ale jak reszta w dobrym stanie to mozna zostawic. A na nowe sprzeglo jak siadzie do konca zawsze moge zmienic. Bo jak wspominalem za mechanika nie place. A mechanika sie fascynuje i moge to zrobic to dla satysfakcji ,a wiec nie sprawia mi to roznicy czy skrzynie zdemontuje drugi raz. Co do auta mysle ze jest warte 1700 euro. Fundusz ktory jest przeznaczony na wszystkie dobroci dla mojego e46 to 14000tys. To pozostale pieniadze jakie mialem w planach wydac na e46 w polsce bez remontow itp. A ze kupilem za 1700euro to reszte moge zainwestowac w auto i to konkretnie. Wiem ze jest zaniedbana ale dla chcacego nic trudnego. Nie takie fury podaje sie renowacji. Jak ktos robi to z pasji to czysta przyjemnosc a pozniej jest satysfakcja i zadowolenie z tego co sie osiagnelo :D Dobra oceniajcie :norty: http://www.fotosik.pl/u/daniele46/zdjecie/1/album/1057216 Tak jak myślałem dla mnie bomba :D ...naprawdę. Ja dałem x 2 więcej za 318i ale jak bym spotkał takie auto za 1700 eurasów też bym je kupił. Turasy właśnie wyrywają takie auta ciągną je do wroga i tam cudownie je uzdrawiają i metka x 3 wiem co mówie bo tam byłem hehe to rodzinny biznes niestety. Przywróć jej blask Danielr6 :8)
-
328ci coupe glosna praca silnika lub skrzyni
@Danielr6 daj foty tego autka, cena atrakcyjna naprawdę. Mozna i tak kupić autko reszte włorzyć i dopieścić i wie co się ma, dlaczego nie :lol: ps. + za silnik maży mi się 2.8
-
330d - naprawa tapicerki
jak myslicie ile kosztowało by zrobienie z tego cacka http://allegro.pl/fotel-fotele-komplet-bmw-e46-sedan-jasna-skora-01r-i1986965343.html ?
-
323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46
niewiadomo jak akcja się skończy być moze spełznie na niczym i wtedy dostanie...Cyt. @bumblebee no chyba, że po roku pisania dadzą mu zadbane E90 w Premium Selection i będzie to odpowiedzią na całą akcję!! :D podobał mi się jeden z pierwszych typów był to czarny sedan R6 w skóraczu nie kupili go ale blogo go polcał innym do kupna :shock: Zobaczcie wyglada naprawdę cacy http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2011/12/267-00.jpg http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2011/12/267-03.jpg http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2011/12/267-08.jpg http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2011/12/267-06.jpg http://www.blogomotive.home.pl/blog/wp-content/uploads/2011/12/267-07.jpg Miało?! Ależ skąd – nadal ma – oferta jest aktualna. Jeśli ktoś z Was szuka teraz BMW E46 – uważam, że powinien wziąć ten egzemplarz pod uwagę. Wszystko co napisałem powyżej jest zgodne z prawdą. Ja go nie kupiłem – bo przyświecają mi inne priorytety. Ale Ty możesz mieć w rodzinie lakiernika, który Ci całe auto spoleruje, odmaluje i wyprostuje za tysiąc pięćset.
-
e36 coupe nowa sól czarna coupe
rafii999 odpowiedział(a) na neo386 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaższczera prawda ale kusi 2.8 :twisted: lepiej żeby ktoś z regionu ją zobaczył i sprawdził, coś z tego jeszcze mozna zrobić
-
316i Problem z Akumulatorem
Szkoda że został kupiony nowy aku jeżeli problem był całkiem inny, może oddaj ten akumulator i weź swój stary i go naładuj. Naprawa alternatora zalerzy co czy wymiana diodek czy szczotek, bądż sztuke za sztuke po regeneracji jakieś 350-400 zł. Lub np allegro http://allegro.pl/listing.php/search?string=alternator+bmw+E46+316i&category=0&sg=1 100 zł :D
-
zabezpieczenie autka teflonem /// zima
Kto zabezpieczał auto teflonem ile to kosztuje i jak procedura ? Czy to dobre zabezpieczenie przez zimą ? Znam cenę z myjni koło REALA (obok RTV AGD) na ursynowie 120 zł, to jest cena z czyszczeniem środka. Pracownik podał mi taką cenę powiedziałem że chodzi o E46. To dobra cena ? pozdro
-
316i Problem z Akumulatorem
Polecam BOSCHA S4 74AH koszt ok 300zł - 350zł, odradzam centre. tez odradzam wytrzymała rok, po gwarancji poszła jedna cela
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Panowie jeszcze autko starszego, gorąca prośba o rozkodowanie :lol: WBAFA710X0LN25111
-
e46 alufelgi - nowy kolor -jaki??
a co powiesz na to ? http://www.alufelgidanex.pl/alufelgi/dotz/dotz%20touge%20graphite.jpg felgi robisz czarne i dajesz im taki pasek http://allegro.pl/paski-na-kola-naklejki-na-felgi-gratis-naklejki-i1929021289.html nie wal tego koloru powyżej proszę :mad2:
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie WBAAL31090JJ19300
-
323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46
staneło na Silnik: 6 cylindrów Cena: max. 15 000 zł oferty na [email protected] jak ktoś chce sprzedać swoje wysyłać :8)
-
316i Problem z Akumulatorem
ciężko powiedzieć ale to nie akumulator :) szukaj dobrego elektryka w swoim regionie i pisz co jest
-
323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46
fajny blog http://www.blogomotive.pl/index.php/2011/11/21/263-blogo-i-jego-bmw/ z tego co piszą zrobią z niego perełkę, chętnie pośledze losy e46 :D
-
318i 118km Ktore filtry sa lepszej jakośći Bosch czy filtron
Filtron mam powietrza, Mann to oleju, a Bosch paliwa Taka zbieranina kryterium była cena hehe, auta zap. aż miło :D
-
BMW X5 E53 2001 3.0d - Nowe Aku pada- gubi prąd
czy mozliwe to żeby w X5 E53 aku trzymał 5 dni ? Słyszałem ze to norma hehe. Idziesz po 5 dniach do auta i go nie odpalasz :oops:
-
318CI grubosc rury wydechowej - strumienica
a muśi być strumienica ? wystarczy kawałek rury będzie ciszej w aucie pomyślałem chwile sam nie wiem pełno tego http://allegro.pl/strumienica-luskowa-awg-bmw-audi-mercedes-i1937029929.html dobrze by pogadać z tłumikarzem
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
nie mozesz udać się po nią sam ? 16 tyś starczy ci spokojnie na wszystkie opłaty. e46 1.9 wydasz 3000 Eurasów 98,99 rok sedan + 80 Eurasów tablice + przegląd w kraju (jak jesteś z wawy mogę pomóc) + 1200 zł opłaty. Jak nie masz nikogo znajomego dodaj jeszcze 1000 zł za sprowadzenie. Lepiej pojachać samemu niż za to płacić komuś ! Reszte zaoszczędzisz :D
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
e46 mam od pół roku, poza filtrami i olejem tez wymieniłem czujnik połorzenia wałka rozrządu (strasznie chyba awaryjny) dałem 100 zł uzywka, ASO 450 zł. Nie ma co się zastanawiać i kupować bmw to nie opel czy ford sprzedasz go zawsze :8)
-
3XX złamany adapter do odkęcania kół - co zrobić?
z takim problemem byłem w aso tez e36 żony. Warszawa Bavaria Motors dobrali mi śrube zabezpieczającą, jest ich 24. Zapłaciłem tylko za zabezpieczenie 50 zł. Komplet złodziejka + śróby to 90 zł. Mówimy cały czas o orginałach.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich, kolejna srebrna e46 na Mokotowie więcej :D