Treść opublikowana przez tora
-
BMW 7400 Diesel Rok 99
chcesz to zrobic przez internet? :lol: Pozdrawiam
-
Uszczelki!!!!
no to masz pod nosem dilera w białym Pozdrawiam
-
Zawieszenie M SPORT
drązek stabilizatora jest inny i gumy, łączniki te same Pozdrawiam
-
jaki to silnik M57
wychodzi dobrze 525 model silnika M57TU Pozdrawiam
-
jaki to silnik M57
wpisz vin tutaj http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi Pozdrawiam
-
Róznice miedzy E39 a E38 (wnetrze)
obie wnętrza mają takie że wsiadasz posiedzisz przejedziesz się wysiadasz i wiesz że to chcesz i sam wybierz E38 czy E39 Pozdrawiam
-
Potrzebne Zdjęcia Tylnich lamp M5 czy ktoś gdzieś ma
fajne te poziome prążki używasz statywu do zdjęć bicker? wydech popraw względem zderzaka bo widać że kombinowane Pozdrawiam Artur
-
Bieżnikowane opony (225/45/17), co o nich sądzicie?
:clap:
-
Wymiana oleju w skrzyni ?
wymieniac bez dwóch zdań miałem automaty począwszy od Sierry 2.0 i zawsze wymieniałem olej w asb i nigdy ale to nigdy nie padły tylko uważaj gdzie wymieniasz Pozdrawiam
-
Potrzebne Zdjęcia Tylnich lamp M5 czy ktoś gdzieś ma
jeśli dobrze zauważyłem w nowym modelu na przednich lampach nie ma tych diodek na bokach lamp co przerabiałeś w kostce bicker? zrobiłbys zdjęcie z profila swojej jak sie palą postojowe ciekawy jestem jak to wygląda bo z tyłu już wiem Pozdrawiam
-
Kosmetyki - porady i wymiana doświadczeń
rewelacja do opon mam przetestowałem juz pewien czas i jest bosko wszystkie pianki i aeorozole sie chowają preparat ma konsysytencję kremu nic nie rzuca na felgę i juz wiele razy myłem koła i auto a tylko raz zaaplikowałem na opony a wygląd opony jak mokrej po myciu http://www.turtlewax.com.pl/sklep/platinum-tyre-dressing-zel-do-ozywiania-opon-p-123.html Pozdrawiam
-
Włączone światła.....na drukarce :|
niech ludzie jeżdżą na tych światłach ok ale problem jest w tym że wiele osób ma światła tak rozregulowane oczywiscie w górę że czasami aż ręka sama idzie do bejsbola Pozdrawiam
-
Drobne wady/skazy waszego egzemplarza BMW...
najważniejsze to fury technicznie nie zapuścić potem wydatki się nawarstwiają i nie wiadomo w co ręce włożyć Pozdrawiam
-
podlaczenie awaryjnych pod ostre hamowanie
nie wiem jak jest w E36 ale w nowych modelach w czasie awaryjnego hamowania dopala dodatkowe stopy Pozdrawiam
-
Felgi 15 czy moze 16 proszę o radę
Michelin Pirelli Porsche Ferrari Lambo itd Pozdrawiam
-
Felgi 15 czy moze 16 proszę o radę
ot i cała prawda o duzych kołach OPONA MUSI BYC Z NAJWYZSZEJ PÓŁKI i bedzie ok Pozdrawiam
-
Felgi 15 czy moze 16 proszę o radę
i cała prawda o dużych kołach TYLKO OPONY Z NAJWYZSZEJ PÓŁKI i jest ok Pozdrawiam
-
Bieżnikowane opony (225/45/17), co o nich sądzicie?
jak ja bym miał 500kzł na zakup samochodu a nie na dom czy inne wydatki kupiłbym nówkę M5 ale miałem na ten cel 120kzł i albo uzywka E60 530d albo E90 320 strasznie goła nówka moja teoria w życiu jest taka :można miec kasę ale stać jest wtedy kiedy sie to kupuje a nie gadki jak bym chciał to bym to miał a ostatnio usłyszałem taki tekst od znajomego jak bym chciał to miałbym 10razy więcej niz Ty to ja mu mówię: chcij oczywsicie to takie dywagacje przy temacie opon nie do Ciebie qwert Pozdrawiam
-
Felgi 15 czy moze 16 proszę o radę
jak zobaczyłem ja pierwszy raz (moja piątkę) na tych felgach 19" naprawdę się zakochałem i dlatego rozumiem użytkowników tego forum nie wyobrażam sobie żeby je zdjąć (zima mam 16) Pozdrawiam
-
Bieżnikowane opony (225/45/17), co o nich sądzicie?
czyli Cię nie stać na te nówki za 2500zł tak jak mnie na nową E60 za ćwierć bani ale ogólnie mnie stac tylko chodzi o to żeby nie potrzebnie wydawać pieniędzy i dla tego wziełem uzywkę aha i tez pieniądze zainwestowałem w coś lepszego Pozdrawiam nie myśl że jestem złosliwy
-
Uklad kierowniczy MAGLOWNICA!?
podobno na USA są ogólnie słabsze szkoda że Ci gwarancja poszła rok temu Pozdrawiam
-
Uklad kierowniczy MAGLOWNICA!?
z Europy czy z USA ta piątka ? Pozdrawiam
-
Uklad kierowniczy MAGLOWNICA!?
sprawdz te gumy na drążku reakcyjnym są po kilkanaście złotych w ASO (przykręcone obejmą na 2 sruby moment wymiana) a jak rozmawiałem o przednim zawiasie to najpierw to siada Pozdrawiam
-
aktualizacja softu navi w e60
tylko na navi mapę Polski nie ma to wpływu Pozdrawiam Artur
-
e60 czy jest mapa do Navi
oby Twoje słowa się spełniły :modlitwa: Pozdrawiam dzwoniłem na info BMW ma byc mapa Polski coś ponad 500zł w połowie roku pokrycie 23% Sebast a jak myslisz będzie gadała po Polsku czy w językach z idrivu?