Treść opublikowana przez tora
-
Jake są koszty utrzymania E39
tak samo jest z zegarkami możesz kupic za 200zł i spoko wydasz 15.000zł (modele podobne w stali tylko firmu różne) godzina na nich ta sama ale kwsteia preztiżu i tyle Pozdrawiam
-
subwoofer w bagażniku w E39
radziłem się kilku ludzi od ca i powiedzieli tylko 30cm głosnik skrzynia bass-reflex plus 200W wzmak w kufer i wyjąć pudło w workiem na narty (ostatnio jeden z nich robił E39 na pioneerze i z tyłu nie dało sie wysiedzieć tak kopało) pod koniec tygodnia ma mi przygotowac jakiś zestaw na papierze to napiszę a zrobią mi jego znajomi z Jabłonny Pozdrawiam
- vin decoder
-
subwoofer w bagażniku w E39
hej orkwisz! gdzie widziałeś te suby pion. do montażu pod fotele jakie mają wymiary może jakiś link może to te http://www.pioneer.pl/pl/products/25/130/201/TS-WX11A/index.html Pozdrawiam
-
Dzisiaj mnie złapali
I co byś wtedy zrobił "miszczu"? znasz mnie że tak piszesz?
-
subwoofer w bagażniku w E39
w hi-fi też są suby pod fotelami ale to nie to trzeba naprawdę mocno odkręcic żeby zaczeło troche kopać prologica nie słyszałem Pozdrawiam
-
Dzisiaj mnie złapali
cb radio jest ok ale trzeba go słuchac ja wolę dobrą muzę plus ładna pogoda i jest pełnia szczęscia Pozdrawiam
-
subwoofer w bagażniku w E39
jak słuchasz masz wyjęty worek na narty i otwrty podłokietnik czy kanapa szczelnie podomykana Pozdrawiam
-
Dzisiaj mnie złapali
nie martw sie mnie w sobote też mnie złapali zielonym mondeo na Puławskiej a było tak pięknie,miałem 110 powyzej ograniczenia marzyłem wtedy żeby miec M5 Pozdrawiam
-
subwoofer w bagażniku w E39
masz racje właśnie tak chcę zrobić,niech wsadza coć dobrego do kufra zamknę bagażnik i zobaczę efekt w środku Pozdrawiam
-
Bieżnikowane opony (225/45/17), co o nich sądzicie?
hej oglądałeś Top Gear z wypadkiem Hammonda tak to wygląda jak rozwarstwi się opona,czego absolutnie nikomu nie życzę.Zastanów sie czy dalej na nich jezdzic nie wspomne juz o 200km/h Pozdrawiam
-
Felgi o szerokości 10'' w e39?
w zyciu codziennym ile rzeczy robimy dodatkowo i ile pieniędzy wydajemy zeby fajniej wyglądać (markowe ciuchy,kosmetyki itd) wiec z samochodem jest tak samo.Zawieszenie nie bedzie wieczne na naszych drogach,najwyżej wcześniej się sypnie. A wygląd auta robi felga to wie każdy to jak te bryki z ostatniego Zakupu Kontrolowanego serwisować 850 nie może każdy i tak powinno być 12 cylindrów to szlachetność silnikowa a ta zobowiązuje i kosztuje Gorzej jak z extra bryki wysiada bezzębne zaniedbane coś Pozdrawiam
-
Felgi o szerokości 10'' w e39?
"literatura" to katalog wszystkich felg BMW z romiarami i zalecanymi oponami do poszczególnych modeli Pozdrawiam
-
Felgi o szerokości 10'' w e39?
No cóż, chłopaki wyżej twierdzą, że "265 i jest git". Powiem, więc na 100% 255 to zbyt mało bo możesz poranić felgę :cry2: Sory, jak ci sie jezdzi z tak szerokimi oponami w 523i pewnie przespiesenie masakrycznie kiepskie, czy sie mylę?? max zalecane opony do tego modelu tochyba 235 :worried: w/g literatury max do tego modelu to 265/35/18 felga 9 cali Pozdrawiam a co do słabszego przyspiesznia na szerszych oponach to ja zmieniam zima 225 na 275 lato i nie czuje różnicy jedynie jak depne to na szerszych oponach po prostej trakcja sie nie włącza ale tylko skręć kierownice nawet na tych walcach jest uślizg bosko (uwielbiam te 500nM)
-
Felgi o szerokości 10'' w e39?
zajrzałem do mądrych ksiąg i BMW do felgi 10 cali zaczyna od 275 ale więcej kombinacji jest z 285 Pozdrawiam
-
subwoofer w bagażniku w E39
czy warto włożyć do kufra E60 subwoofer (jest to chyba jedyne miejsce) a ponieważ bagazniki E39 i E60 są podobne na pewno kilka osób ma już doświadczenie jak ten bas rozchodzi się po samochodzie i czy wart jest tych kilka kilo złotych Pozdrawiam
-
Felgi o szerokości 10'' w e39?
minimum 275 Pozdrawiam
-
Co sądzicie o tym???? E39 525tds
tak oczywiście można zdjąć lakierowac itd ale w ogłoszeniu pisało "jesli ktos szuka autka nie malowanego nic nie grzebanego " i dlatego się czepiam jesli ktoś by napisał zderzak był obtłuczony przez kamienie czy obtarty i lakierowany ok nie ma sprawy ma kilka lat rzetelny opis a tak sciemniacz i tyle Pozdrawiam
-
Po czym poznac ze felgi sa oryginalne?
na moich też jest AUSTRIA i wszystkie napisy wypukłe numer BMW i jakieś tam plus rok produkcji kółko ze strzałką też wypukłe Pozdrawiam
-
Co sądzicie o tym???? E39 525tds
http://img157.imageshack.us/img157/1238/listewkafz0.jpg
-
Co sądzicie o tym???? E39 525tds
witaj! przebieg bardzo atrakcyjny może? gość porobił tyle fotek ale fotel kierowcy okroił a szczególnie lewa strona jest ważna, nie wiem może sie tak błyszczy ale kierwonica po lewej stronie łysa prawa strona listewka pod lampą źle spasowana ale to ze zdjęć ciężko coś powiedzieć na 100% i łatwo pózniej na komputerku poprawić mam eclipsa który ma 230.000km i kierownica nie wytarta a to przecież nie jakość BMW niech Ci dosle nowe zdjęcia i np.tej książki serwisowej itd co tam uważasz Pozdrawiam
-
[ E39 ] Zaprogramowanie swiatel, gdzie poza ASO
nie wiem czy to jest dobry pomysł żeby zawsze paliły sie mijania po uruchomieniu silnika czasami może to być bardzo nie pożądane :worried: (chyba że można to manualnie wyłączyć)
-
Czy ktoś zna http://www.aaaauto.cz/pl/index.phtml
ok Pozdrawiam
-
Opony RUN-FLAT - nie polecam!!!
w kółku duże litery RSC (Runflat System Component) Pozdrawiam
-
Po czym poznac ze felgi sa oryginalne?
wybite czyli wklęsłe czy wypukłe Pozdrawiam