Treść opublikowana przez tora
-
F10 Zintegrowany aktywny uklad kierowniczy 2VH
Przepraszam że sie wtrące ale w F10 opcja o której napisałem w tytule to 4 koła skrętne plus zmniejszanie sie ilości obrotów kierownicy zależnej od prędkości auta. Do 60km/h tylne koła skręcaja sie przeciwnie do przednich czyli skraca rozstaw osi a po 80km/h skrecają zgodnie z przednimi co przy duzych predkosciach "wydłuża" rozstaw osi. Nie wiem co ma to wspólnego z parkowaniem pod solarium hej jak ktos ma doswiadczenie z tym zjawiskiem skracania osi to chetnie posłucham bo jak działa naped X to wiem
-
F10 Zintegrowany aktywny uklad kierowniczy 2VH
Koledzy zapytalem sie jak to działa i jakie są odczucia w czasie jazdy. Bo w BMW pisze ze podnosi to stabliność przy dużych prędkosciach a przy mniejszych zwrotność auta a nie czy warto to mieć szczególnie że tanie nie jest (8792zł) hej
-
F10 Zintegrowany aktywny uklad kierowniczy 2VH
Drodzy forumowicze, Użytkownicy modelu f10. Czy ktoś z was wyposażył swój samochód w opcje 2VH czyli zintegrowany aktywny uklad kierowniczy? Jestem ciekawy jakie sa wasze spostrzeżenia w związku z w/w opcją, odczucia z jazdy i efektywnośc działania. hej
-
Problem z doborem zamienników D1S
Załóż oryginalne! philipsy inaczej bedziesz czesto wyciagał lampe. Na allegro 99% to wszystko lipa. hej
-
E60 530d fabrycznie bez DPF - dymi conieco
Post był pisany w sierpniu a teraz juz jest koniec września, więc spoko :norty: hej
-
E60 530d fabrycznie bez DPF - dymi conieco
Ja wole bez DPF bo chcociaz jeden problem z głowy. A to że kurzy jak sie depnie wogóle mnie nie wzrusza. Jak sie pojeździ dłuższy czas do 2tys na dziadka a potem depnie ostro w pedał to można komuś z tyłu na przykład w cabrio odświerzyć oddech. hej
-
520d realne spalanie i wlew paliwa
Żeby nie było że koledzy nie pomogą ja pomogę i nagram jutro, tylko czy to ci pomoże z silnika 3,0d ? hej
-
[530i] Jaki olej zamiast BMW LongLife?
A mi mówiłes jak byłem u ciebie w sklepie zeby 0 brać :D HEJ
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Dokładnie nowe auta interes kiepski ale fajnie miec tak poukładane żeby wymiana auta na nowe co 2-3 lata była tak oczywista jak coroczne wakacje czy zakupy w peeku. Dzwoni diler dzien dobry panie kowalski konczy sie niedługo gwarancja a ja o rany ale ten czas leci no tak no tak. Wpadne do pana to coś wybierzemy z nowych modeli. Kochanie kto dzwonił (głos żony) ja-to diler BMW , a żonka o to fajnie tylko mam prośbę tym razem nie bierz srebrnego. hejka
-
F10/F11 LCI - Facelifting
Mijają 3 latka konczy się gwarancja i bierze sie bez wysiłku następny. Tak by chyba każdy chciał :) hej
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Cuda działa to fakt ale ciężarki aluminiowe na felgach nie lubią kontaktu z IronXem, moje zrobił się zielone :D hejka
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Przy uzywaniu IronX wydziela sie smród okrutny może ktoś wie czy to przypadkiem nie jest szkodliwe dla zdrowia. Pracujecie z tym preparatem w rękawicach ? hej
-
F10/11 Nowa Nawigacja Professional (609 ) MY13
Zaraz też będą nowe zegary. hejka
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
Pewnie coś w tym jest bo 525d ma 218KM i do 100km/h-7s (moc identyczna jak pierwsze 530d E60 0-100km/h-7,3s). hej
-
Ankieta/glosowanie - jaki silnik masz w F10/11
Tłuste F10/11 są u gości co nasze forum to mają wiecie gdzie jeśli wogóle ich to interesuje. hej
-
523i vanos- wymiana. Warto?
Chciałbym miec w takim stanie swoje E60 jak gorika E39, na początku tak do tego podszedłem a zwykłe E39 po zrobieniu detalingu lakieru ale jak do mnie przyjechał i się przejechałem to naprawdę przyjemność i szacunek za stan. Teraz moje E60 Seweryn doprowadza do porządku po serwisach w ASO i ASEKO. hej
-
[F10] Programowanie komputera. Odblokowanie tv/dvd free itp.
- otwieranie/zamykanie okien, bagażnika pilotem To chyba ma każda E60. hej
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Na "dwa wiadra auta nie myje" półke mam skromną z kosmetykami ale smoła pięknie schodzi zwykłą glinką a szef uważa że polerować bezbarwny trzeba :duh: I to rozumiem za 3.075zł takie traktowanie klienta. hej czytając na ich www szkoda ze u Ciebie proces dekontaminacji nie przeszedł prawidłowo.A tak wygląda kabina do dekontaminacji http://img405.imageshack.us/img405/6642/450pxcsadekon.jpg
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Ja bym im jeszcze raz zawiózł wytknął błędy i kluczyki zostawił. hej
-
530d 245KM-258KM
Jak to zawsze rodzice uczyli żeby gębe na kłódkę trzymać bo nie wiadomo kto słucha :D hahhahaha hej
-
Prawidlowe dotarcie silnika f10/11?
W tej wymianie oleju po malutkim przebiegu cos pewnie jest bo kupując małe japońskie auto odrazu zostałe poinformowany o wymianie oleju za około 1000km.I wpisują to w książke serwisową. hej
-
Sportowe dostosowanie podwozia
niższe od dwa szczupłe palce. A pozatym jest grubszy stabilizator chyba o 0,5mm na średnicy. hej
-
E60 530d Czujnik poziomu oleju
Dużo roboty jest z wymianą? hej
-
[E60] 530d 218 ps delikatne pykanie
dzieki za szybka odpowiedź. Myslisz ze bez zadnych konsekwencji mogę to wlać do zbiornika w instrukcji trąbią zeby nic nie wlewać pewnie po to by kupowac nowe wtryski na miejsce brudnych. hej
-
[E60] 530d 218 ps delikatne pykanie
witaj! A może warto lać preparaty do paliwa obecne na rynku typu STP itd do czyszczenia układu wtryskowego? hej