Treść opublikowana przez lolcat
-
[320d M47N] - brak mocy, kopci na szaro/bialo
Siema. Awaria jet nastepujaca. Podczas jazdy ucieło mi turbinę, a za autem została ogromna chmura "siwego" dymu, ktora towarzyszyla mi, dopóki nie zjechałem na parking. Otworzyłem machę, okazało sie, ze jeden z węzyków podcisnienia był rozłączony. Podłączyłem, wstawiłem nowy zaworek podcisnienia turbiny, ale nie pomogło(jakims cudem woziłem w bagażniku). Auto trudno podkręcic do obotów powyżej 2500, każde wciśnięcie gazu powoduje ogromną chmurę dymu. Przyjechał Fala i na komputerze wyświetlił błąd EGR. Pytanie, czy wymiana zaworu EGR zalatwi problem? Oleju z silnika nie ubyło, borygo też w normie. Ewentuanie inne sugestie. Przy odrobinie szczęscia, Fala wklei kod błędu(jakis taki straszny, po niemiecku:D). Do mechanika mam jakies 20km, mogę w takim stanie pokonac ten dystans? Zależy mi na czasie, do 18 jestem na zajęciach i do tego czasu muszę podjąć decyzję czy wracać do domu i wymieniać zawór EGR samemu(mam ten od turbiny, wygladaja na takie same), czy jechać prosto do mechanika, co oznacza, ze na kilka dni zostane bez auta. Dzięki za ewentualne pomysly. Dodam, że jechałem dosyć agresywnie, z pedałem w podłodze. Podczas przyspieszania usłyszałem głuchy stuk i nagle nie mam mocy, a za mną siwa chmura dymu. Naprawdę duża. Wielkie podziękowania dla Fali, który wyjechał do mnie z kompem i pożyczył mi narzędzia. Dzięki stary, kiedyś się odwdzięczę.
-
Ile pali twoja bemka
320d 2002rok, koła r16 205/55 - ok 8l - jazda dosyć dynamiczna.
-
e90 335i gdów obok krakowa
lolcat odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażguteg chyba dzień dziecka od rana świętuje, skoro już o 11:30 pijany na forum pisze :D
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
lolcat odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak do września czerwona się nie sprzeda to chyba sam ją kupie, bo wku%#!ją mnie już te tematy :D
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
lolcat odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLudzie szanujmy się. Z tego co widzę to człowiek sprowadził z USA niegłupie( w porównaniu z innymi autami z USA) więc nie róbcie śmiesznych teori, że auto nie jest warte pieniędzy skoro jest:) Zainwestował w nie pieniądze i chce je tutaj sprzedać, tak działa handel. Zwłaszcza, że konfiguracja auta jest rzadko spotykana. Ja mu życzę powodzenia w sprzedaży, bo o ile wierzyć opisom to auto jest ok. Dach można naprawić tak, że nie po "gałęzi" nie ma śladu. Skoro przód był cały i jeździ prosto to nie krzyczeć, że liczy sobie za dużo. Nie wasza sprawa czy za tyle sprzeda, czy nie. Rynek wszystko zweryfikuje. Pare tematów niżej było e46 330ci z USA po westernie za prawie 50tysięcy. Idzie tam zrobić dyskusję.
-
E46 330d 2003r, Sulechów, WBAED91060FM70590
lolcat odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=15&t=115421 człowiek popchnął 330cd "ciut" drożej od ciebie"
-
E60 530D BANINO !!!!
lolcat odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażśmierdzi mi wałkiem, przede wszystkim podejrzanie mały przebieg w stosunku do kierownicy, a cena to chyba netto jest. Nikt za takie pieniądze nie odda dobrego e60
-
BMW E46 330Ci
lolcat odpowiedział(a) na KrzychuGrudziadz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://yvonne-walton.com/wp-content/uploads/2012/02/facepalm-cat.jpg Panie Admin, nie kasuj tematu. Niech ludzie zobaczą jakim można być przygłupem.
-
BMW 330D ŚWIDNIK WBAEER91070KK04861
lolcat odpowiedział(a) na fenriz666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież pisze, że Włochy.
-
330i kombi - proszę o opinie...
lolcat odpowiedział(a) na chaos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadmiar mocy w ogłoszeniu to zasługa gazu czy czerwonego lakieru?
-
E38 740 B-stok WBAGG81090DF85290
lolcat odpowiedział(a) na GC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikt tutaj tak nie powiedział. Wiem jak droga jest instalka do v8 i jak trudna jest w zamontowani i konfiguracji. Dziwi mnie więc, że ktoś chce się pakować w używane BMW z silnikiem trudnym do zagazowania. Inna spraw jakby kupił na samej benzynie i sam zamontował instalkę. Skończymy w końcu tą durną wojnę, bo każdy i tak ma swoje zdanie. Jak dla mnie możecie zagazować nawet Ferrari. Koniec końców argument paliwa za pół ceny przekona kiedyś każdego. Zaraz po euro będziemy mieć paliwa powyżej 6zł. Każdy chciałby jeździć taniej i wszyscy to rozumiemy.
-
bmw e46 3.0
lolcat odpowiedział(a) na cllin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi się najpierw rzuciły w oczy kable od komputera z lewej strony.
-
e60 BMW 535xi WBANV93528CW51284
lolcat odpowiedział(a) na piteerek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzałatwisz ten vin?
-
PROSBA DO KOGOS Z RADOMIA LUB OKOLIC BMW e46 328
lolcat odpowiedział(a) na michalplocq temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebieg jaki zajebisty :D
-
E38 740 B-stok WBAGG81090DF85290
lolcat odpowiedział(a) na GC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz drugiej strony v8 i gaz?
-
Benzyna - jaką lać NIEMCY
wiec po jaki ch** shell sprzedaje 100 oktanową benzynę po prawie 7zl, skoro 95 jest lepsza?
-
E46 330 cd coupe, Zamość, WBABV91040PJ85042
lolcat odpowiedział(a) na bandzo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażte jest drogie i nic nie warte - jak to wytłumaczysz? :8)
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
lolcat odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgutek sprzedaje ;-)
-
bmw 120d WBAUG51025JS88160
lolcat odpowiedział(a) na anna997 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoj tam, zapewne 1 wlasciciel opchnął handlarzowi w 2011, zaraz potem trafiło do niezbyt kumatego gościa, a wady zaczęły wychodzić - auto idzie dalej.
-
BMW E38 730 3.0D 193KM+TV+NAVI+SKÓRA+XENON - Bielawa, VIN
lolcat odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażseria 7 jest po to, aby mieć wszystko, a skoro nie ma nawet podgrzewanych foteli(dla mnie priorytet) i kręcony przebieg, to chyba nie ma co sobie dupy zawracać kolego.
-
e46 325ci Radom
lolcat odpowiedział(a) na nyga50 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz vinu pewnie wyjdzie, że Szwajcar
-
550i co sadzicie o tym ?
lolcat odpowiedział(a) na coolesh778 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża może to młode wilki, a nie "chłopaki"? :D
-
e46 325ci Radom
lolcat odpowiedział(a) na nyga50 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwygląda ok, ale Radom i dobre auta rzadko idą w parze. Cena jak za igiełke.
-
E38 740 B-stok WBAGG81090DF85290
lolcat odpowiedział(a) na GC temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJestem na 99% pewny, że kilka razy pod dyskotekami widziałem w niej pasiastych koleżków.
-
320dt 150KM 05r Łódź ASO BMW - warty uwagi PP36671
lolcat odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBa! On sam je dojeżdżał we Włoszech i tutaj sprowadzał!