Treść opublikowana przez lolcat
-
Podlaskie
Oj naprowadź mnie. 14 stron tematu, a połowa to autoreklama.
-
E46 318i 2005, Poznań KX01305
lolcat odpowiedział(a) na coobraa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobry wygląd, najlepszy rocznik to poszło szybko. Tak to bywa jak się za dużo kalkuluje :8)
-
Ile pali twoja bemka
4 litry przekłamania to jednak dosyć dużo. Do jakich parametrów masz zczipowane auto? Spalanie zimowe jest jak najbardziej w normie. Np teraz wychodzi mi ok 8-9, czasem nawet 10l, z tym, że klima wieje na maksa no i staram się nie zamulać auta. Ostatnio robiłem trasę do Lublina i z powrotem to spalanie z całości wyszło 6.5(wg kompa 5.7 więc przekłamanie w normie) ze śr prędkością 95km/h(z całej trasy).
-
Podlaskie
Tak, ale czasy się zmieniają:) Też byłem pare razy na pogodnej i teraz np nie polecę tego warszatu.
-
Podlaskie
Ponawiam prośbę o człowieka który fachowo oceni co boli mojego diesla.
-
e60 530d 2003 POZNAŃ wbanc71080b620682
lolcat odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzemu bys darował??? Bo ma nalepke?? I co z tego Bo wolę Real:D
-
e60 530d 2003 POZNAŃ wbanc71080b620682
lolcat odpowiedział(a) na pampuch1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBarca na klapie. Ja bym sobie darował takie auto.
-
e46 330Ci JT60262 Przysucha
lolcat odpowiedział(a) na nord temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda ok, 12 lat na karku i 2 nowe modele mają prawo windować cenę w dół.
-
Ile pali twoja bemka
dane z kompa czy dystrybutora?
-
Podlaskie
Panowie, potrzebuje ogarniętego człowieka w okolicy który rzetelnie oceni kondycję diesla(e4 320d). ASO nie ufam. Powoli szykuję się do sprzedaży i zakupu nowego auta, a nie chcę mieć potem siary na forach, że ktoś odkupił ode mnie zły samochód. Pozdrawiam liczę na odp tutaj i najlepiej pw, to dostanę powiadomienie na pocztę(rzadko mam czas sprawdzać forum na kompie, a poczta w telefonie). Z góry wam dzięki.
-
F01 740D 2009 WBAKM81080CY77096
lolcat odpowiedział(a) na Springo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW jakim sensie ? nic, mówię tylko, że nowa seria 7 jest strasznie brzydka:D, no ale to Ty kupujesz więc Twój gust się liczy.
-
F01 740D 2009 WBAKM81080CY77096
lolcat odpowiedział(a) na Springo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBoże, co to za dziwactwo:D
-
BMW 650 2006 Gdynia USA VIN CN79004
lolcat odpowiedział(a) na PawełRat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli bezwypadkowy
-
e46 328i 193KM radom WBAAM51000EZ45521
lolcat odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażod kiedy 328i ma 150hp?
-
E46 330xi oryginalny m-pakiet WBAEW51060PG00304
lolcat odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMam rano chyba jakieś omamy, bo f10 nie widzę:D
-
Pierwsza Becia w życiu
lolcat odpowiedział(a) na v6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakim cudem tak krótki nick był jeszcze wolny:D Wracając do tematu. Do 20 tysięcy to BMW chyba nie oferuje nic co ma 200ps pod maską. Najmocniejsze e36 ma 192ps, oczywiście m3 ma "ciut" więcej, ale nie kupisz go za 20k. Na zakup dobrej coupejki z mocnym silnikiem trzeba przyszykować minimum 25k, nie uwzględniając pakietu startowego. Klapki o których mówisz są jedynie w dieslach i to poliftowych, czyli raczej nie przedział cenowy w którym chcesz się zamknąć. Jeździłem e36 328ci prawie 2 lata i pod względem eksploatacji polecam ten silnik. Miałem egzemplarz który nie wymagał jakichkolwiek nieplanowanych inwestycji, prościej - nic się nie pier***iło :) Pomiędzy serwisami dolewałem po 1,5l oleju, a pozostałe części nie będą specjalnie droższe od tego co aktualnie masz na utrzymaniu
-
prośba o ocenę samochodu BMW E-60
lolcat odpowiedział(a) na ksiadzrobak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż30k to mało za auto w którym zastosowano tak nowatorskie rozwiązania blacharsko-lakiernicze.
-
e38 740i Żyrardów WBAGG81020DF88497
lolcat odpowiedział(a) na matty temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj tam adalbert, dobra dyskusja nie jest zła. Przynajmniej zapewniliśmy trochę ruchu na forum. Kasa za reklamy poszła w górę.
-
E65 745 2002r.(WBAGL61000DM52415)
lolcat odpowiedział(a) na Cyborg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeżeli żonie będzie się sama zamykać przednia klapa, to śmiało kupuj auto, gdzie sama zamyka się tylna klapa.
-
E65 745 2002r.(WBAGL61000DM52415)
lolcat odpowiedział(a) na Cyborg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmam takiego, tylko silnik "ciut" mniejszy
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
lolcat odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie wszyscy zobaczą zdjęcia od Loony i tym sęk :?
-
BMW 545i e60 2005 rej: NE 68652 - VIN: Wbanb33555b089470
lolcat odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStare powiedzenie "cena czyni cuda". Jeżeli konstrukcja jest prosta, poduszki są to całe to można się zastanawiać, no i sprawdzić w lepszym ASO.
-
BMW 550 AUTO HOUSE Gdańsk Oliwa WBANW53588CT49875
lolcat odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażrozwiń temat, chętnie przeczytam o tym więcej, bo nie pamiętam kiedy to było omawiane na forum
-
BMW e46
lolcat odpowiedział(a) na boT temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmając 20 tysięcy można zacząć szukać e46, ale nie ma co liczyć na perełki.
-
E90 335d (WBAPN7C52AA266712)
lolcat odpowiedział(a) na Usul temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"Mówimy PL" :D :D :D wiedzą jak zachęcić handlarza