Treść opublikowana przez lolcat
-
BMW 320d Elbląg WBAVU31020KZ09207
lolcat odpowiedział(a) na kris83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj tam oj tam. Może sprzedawca po prostu jeździł do pracy na wstecznym?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Nie rób jaj człowieku. Nie szukaj e46 w cenie e36. Z czym ty do ludzi w ogóle wychodzisz? Za takie pieniądze podkreślę - NIE MA SZANS kupić dobrego e46. Nie ma i już, szukaj starszego modelu albo zrezygnuj z BMW.
-
Podlaskie
to chyba jakis nowy adres jest, bo ja od jakiegos czasu przekierowuje mnie ze starej domeny na strone hosting. EDIt, działa tylko pod innym adresem:D
-
Podlaskie
Jak działało jeszcze bmwbiałystok to na forum także można było przeczytać wiele złych opinii o warsztacie na Pogodnej po śmierci właściciela.
-
E39 528 ELBLĄG WBADM51000GS05906
lolcat odpowiedział(a) na bmw 528 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiby dlaczego rejestracja miałaby być szczególnie droga skoro auto jest opłacone? Zapłaci 700zł do skarbówki i jazda.
-
bmw 320d e46 2005r WBAAP71050PP35360
lolcat odpowiedział(a) na doctor76 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWróżąc ze zdjęć to do nadwozia trudno się przyczepić.
-
330cd wtryski, kilka pytań.
Słyszałem opinię od naprawdę dobrych mechaników, że wtrysków CR nie da się dobrze przeczyścić dzwiękiem i dlatego oni nie podejmują się montażu regenerowanych wtrysków CR.
-
Kompilacja idioty w E36
Taka moja prywatna obserwacja, że palenie gum na parkingach i jazda jak powyżej to specjalność ludzi w 316/318 - z reguły ludzie z większymi silnikami rzadziej w ten sposób rekompensują sobie długość przyrodzenia.
-
330cd wtryski, kilka pytań.
Jaki jest sens kupowania albo regenerowania jednego wtrysku? Wtryskiwacz jak każdy podzespół ma swoją żywotność, a to oznacza, że skoro jeden się wysypał to i w najbliższym czasie pozostałe też się posypią.
-
e 60 535d warszawa cu47691
lolcat odpowiedział(a) na 2zerozero7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa jak chcę mieć najbogatszą wersję to wrzucam "kanapkę" do schowka :D
-
Kompilacja idioty w E36
Kocham e36 ale między innymi tacy ludzie spowodowali, że pozbyłem się swojej 328. Po prostu ten model zbyt mocno obciążony często potwierdzającym sie stereotypem bezmózga za kółkiem
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Z tego co czytam wynika, że najlepszym wyborem będzie sedan 323/328
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Powiedzmy, że jestem w stanie wydać trochę więcej niż wyżej wspomniane 20k. Zależy mi na przedlifotwym egzemplarzu coupe/sedana bo bardzo lubię tą budę i mniej rzuca się w oczy od obecnego polifta (dla mnie bardzo ważne - sąsiedzi to zazdrosne 8==o, i już miałem przyjemności ze skarbówką po donosach troskliwego sąsiada). Na razie staram się jak najlepiej zorientować, bo i tak nie kupie niczego dopóki nie sprzedam swojego 320d - chcę niemało więc zakładam, że to nie będzie takie hopsiup :D Wiadomo, 10-12 letnie auta mają pewnie ciut więcej niż 150kkm. Jak te ww silniki znoszą większe przebiegi - jak trzymają moc? Kolego "zenek_koksownik" gdybyś przypadkiem sprzedawał swoją to daj znać najpierw na forum.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Przecież dosyć wyraźnie napisałem, że nie planuje gazować auta. Chodzi mi głównie o koszt o eksploatacji silnika, bo w dieslu jest milion rzeczy na które trzeba dmuchać, wiadomo - turbo, dwumas, klapki kolektora itp itd - tego nie chcę. W moje 320d włożyłem naprawdę dużo $$$erca. Potrzebuje prostego i szybkiego auta, czyli lejesz pb i jedziesz. Nie czekasz, aż turbina nabierze temperatury, nie czekasz, aż się ostudzi, śpisz spokojnie, że zimą go odpalisz. Wiadomo każdy silnik ma swój osprzęt, ale chyba w solidnym benzyniaku BMW trudno wpakować się w dieslowskie koszta, nieprawdaż?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Witam szanownych forumowiczów. Przybieram się do zmiany auta z 320d na raczej przedliftowe benzynowe R6. Wiadomo 330i chciałbym najbardziej, ale zdaję sobie sprawę z tego, że trudno jest znaleźć zadbany egzemplarz w rozsądnych pieniądzach. Auta nie planuje gazować, mniej więcej wiem jakiego spalania oczekiwać po każdej jednostce. Zależy mi na szeroko rozumianej bezawaryjności no i bucie odczuwalnie lepszym niż 320d :8) Jak pod tym względem sprawdzają się przedliftowe egzemplarze e46 z dużym r6 pod maską?
-
Podlaskie
Człowieku nie dołuj. Pare razy jeździłem już do Autotechniki i nie mogę powiedzieć złego słowa. Nikt do ciebie nie podszedł? To trzeba było zapytać się jeszcze raz. Może nie usłyszał po prostu, może zapomniał, może poszedł powiedzieć szefowi, że ktoś chce pogadać, a szef przez 10 min nie mógł się oderwać od swoich zajęć? Masz podany telefon to zadzwoń i się dowiedz czy jest sens go przyciągać, bo np mogą również nie mieć czasu. Z tego co mi wiadomo to nie mają na etacie uroczej blondynki która wyjdzie i zapyta dlaczego jaśnie pan tam stoi bez słowa.
-
e90 330d 231KM 06r. WBAVC91030VC93167
lolcat odpowiedział(a) na szybki_borkos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża to nie te osławione 330d z joemonstera:D?
-
Ile pali twoja bemka
Spalanie ok. Jeżdząc w ten sposób robisz krzywdę autu. Za jakiś czas zrobisz temat na forum, że masz auto przymulone i słabo jedzie.
-
BMW e92 335i rumia WBAWB73537PV82341
lolcat odpowiedział(a) na Czarny M temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMa znajomą cygankę, która czyta z kuli, a co?
-
E46, 2000r VIN: WBAAX71060JW85345
lolcat odpowiedział(a) na Mistzzz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChcesz poliftowe 320d, to zapraszam do mnie. Z tym, że ja za swoją wołam 27000zł. Po prostu jest pewna i cholernie doinwestowana. Na dniach pojawi się ogłoszenie na bmw-klub i e46forum.
-
E46 330CD WBABV91080PJ89174 Dąbrowa Tarnowska
lolcat odpowiedział(a) na dekadent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo to za dziwne lampy z przodu? Pierwszy raz takie widzę. Maska wydaje się być niezbyt dobrze spasowana. Ogólnie nie wiem dlaczego ktoś miałby kupić za taką cenę słabo wyposażone auto.
-
e46 330i WBAAV51090FZ10581 Częstochowa
lolcat odpowiedział(a) na ciapsta1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa tam jak szukałem auta dla siebie to automatycznie skreślałem te które stały bez amelniowych felg.
-
e46 330i WBAAV51090FZ10581 Częstochowa
lolcat odpowiedział(a) na ciapsta1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdo kasacji
-
e46 330i WBAAV51090FZ10581 Częstochowa
lolcat odpowiedział(a) na ciapsta1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGrubo zszedł z ceny:D
-
e46 330i WBAAV51090FZ10581 Częstochowa
lolcat odpowiedział(a) na ciapsta1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkąd pomysł, że to od Zenka?