Treść opublikowana przez lolcat
-
[E46] 323 Cabrio; Koszalin oraz Chełmno
lolcat odpowiedział(a) na Marek Marecki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna początek to takie, że zapłacisz akcyzę w wysokości 1/5 wartości auta.
-
E34 535
lolcat odpowiedział(a) na zygidygi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoj tam oj tam :D
-
e46 CABRIO
lolcat odpowiedział(a) na bizzley temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie jestem pewny, ale chyba był na forum, wklej vin w wyszukiwarkę
-
330ci 2002 Podniesienie mocy,tuning
kupując m3 trzeba założyć, że nie oszczędzi się na niczym:) to auto w które trzeba pompować pieniądze i jeszcze się z tego cieszyć :D
-
330Ci GAZ tak czy nie ?
Wracająć do wątku 330Ci GAZ tak czy nie? Przekalkuluj. Gaz to nie wstyd, chociaż ja takim autem bym jeździł tankować w nocy jak nikt nie patrzy :D Ludzie nie takie fury już zagazowali.
-
330Ci GAZ tak czy nie ?
184ps. Mam też często okazję jeździć 320d i w tej chwili zarówno ja jak i jego właściciel nie potrafimy zejść tym samochodem poniżej 9-10litrów przy normalnej jeździe w mieście. Pewnie, jak już mówiłem. Jak ktoś zechce to zrobi te śmieszne 6-7 litrów zarówno 320d i 330d, ale będzie wąchał spaliny seicento czy innego badziewia.
-
330Ci GAZ tak czy nie ?
Spadłem z krzesła... Jezdziłem 320d, teraz mam 330d i powiem ci, że nie mam pojęcia jak trzeba jeździć, aby spalić te 4 litry mniej. W trasie owszem. Super auta jeżeli chodzi o oszczędność. W mieście? Bez dziadkowania i zamulania to minimum 11-12. No chyba, że kupujesz BMW, a potem toczysz sie delikatnie 50 na czwórce, wyprzedzasz tylko od święta, a dynamiczna jazda tylko w dniu wypłaty.
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
lolcat odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo dywaniki
-
BMW x5 4.8i 2009r - Zielona Góra - nr VIN:5uxfe8c54al311690
lolcat odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Polsce już jej raczej nie sprzeda. Chyba, że jakis amisz zdecyduje się kupić auto.
-
BMW E90 330i WBAVB310X5PP95182
lolcat odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBył film na necie, gdzie koleś nagrywał przebieg kręcenia licznika w e90. Podpinał się komputerem ze specjalnym softem chyba w 3 miejsca.
-
BMW X5 e70 3.0d 2007r - GOSTYNIN, nr VIN: WBAFF42080LZ10617
lolcat odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna pewno pisał przez sen bo dwa tematy takie założył:)
-
BMW E90 330i WBAVB310X5PP95182
lolcat odpowiedział(a) na kurczak1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskoro kupujesz kilkuletnie auto to nie lepiej zainteresować się ostatnim wypustem e46? O niebo ładniejszy samochód, a zapłacisz na pewno mniej.
-
BMW E46 cabrio 323 [PRUSZKÓW]+kilka pytań.
lolcat odpowiedział(a) na Miro Wawa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli nie przeszkadza ci, że jeździł nią Pershing to kupuj.
-
Czy warto kupić to e46
lolcat odpowiedział(a) na emilo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie dokręcili śrubki jak odmładzali auto, dlatego licznik się rusza :)
-
BMW e60 M5 Łaziska Górne - nr VIN: WBSNB93518CX08577
lolcat odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażte m5 jeździ na gazie???!? :D koleś wie jaką modyfikację przeprowadzić najpierw, aby sprzedać w Polsce samochód:D
-
BMW E39 540i
lolcat odpowiedział(a) na lucasb186 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażod kobiety :lol: dobrze wiem jak kobiety potrafią jeździć samochodem. Własnej matce bym nie dał poprowadzić swojego.
-
BMW E39 540i
lolcat odpowiedział(a) na lucasb186 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa idealna Piątka z forum jest wystawiona od bardzo dawna. Co jakiś czas cena schodzi systematycznie w dół.
-
BMW e46 320d Drezdenko, nr rej: VP48481
lolcat odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpytanie czy reszta samochodu jest ok
-
E46 330ix touring warto?
lolcat odpowiedział(a) na lars temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażrozkoduj vin na forum i pokaż co wyszło
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
To prawda, że na nowe BMW mnie nie stać, ale nawet gdyby było stać to nie zmieniłoby faktu, że e46 i e39 mają więcej duszy i charakteru od dużo szybszych nówek.
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
Cytat Jeremego Clarksona podczas testów M3 e46
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
Tutaj muszę się nie zgodzić. Ostatnio kolega mnie przewiózł swoim E92 330i i według mnie niczego mu nie brakuje do prawdziwego BMW. Nowe BMW owszem, są dużo szybsze od starszych modeli, ale wg mnie brakuje im wyglądu i charakteru. To oczywiście moja opinia.
-
Podlaskie
też mogę polecić
-
F80 M3- testy na Nurburgring - M3 z V6?
jak dla mnie prawdziwe BMW skończyło się na modelach e46 i e39. Nowe owszem, są fajne, ale nie mają już tej duszy co te auta. Marzy mi się aby kiedyś, jak w końcu będzie mnie stać na bezstresowe utrzymanie takiego auta kupić M3 e46 albo M5 e39 i szeroko uśmiechać się do wyprzedzanych cwaniaczków.
-
benzyna czy ropa ?a obecna sytuacja na stacjach paliw
zależy ile kilometrów masz zamiar robić oraz jak chcesz użytkować auto, diezle same w sobie są droższe przy zakupie, więc musisz sobie dobrze kalkulować