Treść opublikowana przez BMW 1984
-
[e36] airbag po wykasowaniu znowu świeci
Witam miłośników marki bmw moja bmw to e36 318 M43 94r z jedną poduchą w kierownicy, mam problem z Airbagiem, swego czasu zaświeciła się owa kontrolka,przy kasowaniu błędu na kompie mechanik powiedział że to przez akumulator bo odpalałem na kablach pomyślałem ok,czasem może tak być kontrolka zgasła i było ok, po upłynięciu błędu po upłynięciu doby kontrolka znowu się zaświeciła,więc wymieniłem aku na nowy i jadę do mechanika na ponowne kasowanie błędu myślę sobie nowy aku więc będzie ok, błąd usunięty i po użytkowaniu auta przez dzień kontrolka znowu się świeci i już nie jest ok. Dopisze jeszcze że nie ma żadnych kabelków wychodzących z podłogi do fotela kierowcy sprawdzałem. Teraz moje pytanie co może być przyczyną tego zjawiska, czy można coś sprawdzić domowymi sposobami i gdzie są i jak wyglądają czujniki od airbagu pod maską mile widziane foty z góry dzięki.
-
BMW e36 Światła przód
Dzięki za odp pomogłeś mi bardzo bo myślałem że coś jest nie tak ze śwatełkami a jest ok, myślałem też że na krótkich maja świecić wszystkie lampy,podobnie i na długich
-
BMW e36 Światła przód
Witam wszystkich chciałem się dowiedzieć co gdzie świeci, czyli po włączeniu świateł powinny się świecić wszystkie 4 lampy z przodu światłami krótkimi czy tylko zewnętrzne lampy światłami krótkimi a wewnętrzne postojowe a po przełączeniu na długie powinny się świecić też 4 lampy światłami długimi czy tylko wewnętrzne długie a zewnętrzne krótkie jak powinno być bo coś jest u mnie chyba nie tak
-
E36 sonda lambda
Witam wszystkich mam pytanko czy jak odepne sonde lambda od wtyczki to cos się zmieni podczas pracy silnika czy bedzie pracował normalnie bmw e36 318 m43 ? :search: :search: :search: :search: :search: mcp.php?f=69&i=main&mode=forum_view
-
318i (LPG) - Skaczące obroty
Witam Wpinam się w temat moja bunia 1.8 m43 mam podobne objawy tylko że na ciepłym silniku na Pb i LPG jest to samo stoi na obrotach 1000 a po 5 - 10s spada na jakieś 800 - 700 i tak zostaje ale jak wcisne pedał gazu znowu 1000 obr 5-10s i spada 800-700 i tak w koło co to jest. Wypiołem wtyczke od przepływomierza zgasł silnik nie wiem czy tak powinno być wtyczka od czujnika połorzenia przepustnicy przygasła i sie uspokoiła może to ktoś sprawdzić bo nie mam w pobliżu u kogoś sprawdzić na innym bmw
-
BMW e36 318i m43 migające kierunki
a na pytanie drugie ktoś odpowie i czy do tych ryglów w słupkach idą jakieś kabelki
-
BMW e36 318i m43 migające kierunki
mllady ale to ci sie działo jak przekręciłeś kluczyk i jeszcze gdzie są te krańcówki
-
BMW e36 318i m43 migające kierunki
Witam wszystkich pytanie 1 od pewnego czasu zauważyłem że po przekręceniu kluczyka tak aby kontrolki sie zapaliły uruchamiają sie awaryjne wyłącze je przyciskiem nie jest to za każdym razem myślałem że to sterowanie centralnego zamka,, nie jest oryginalne odpinałem i jest to samo pytanie 2 czy u was tak jest jak odepniecie klemy od akumulatora i podepniecie ponownie to mrugają awaryjne podpowiedcie coś
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Modek: E36 Silnik: 318i M43 Przebieg: 278000 Styl jazdy: dynamiczny Użytkowanie: krótkie odcinki Zużycie bieżące l/100km: 100ml Instalacja LPG: tak DPF: nie Dotychczas: Castrol Magnatec 10w40 Rok prod: 1994 I jeszcze pytanko jaki olej do skrzyni manual wlac bo nie wiem co jest wlane
-
e36 318i 94r nagrzewnica
Dzięki Maverick13
-
e36 318i 94r nagrzewnica
Witam mam pytanko? czy do tej nagrzewnicy przychodzą jakieś filtry pyłkowe czy kabinowe bo tu nie widaća a w innych są i różnią sie tymi dekielkami co trzymają te filtry http://images39.fotosik.pl/1763/329c565b173fe50amed.jpg silnik 1.8 m43 z góry dzęki
-
E36 316 Płyn chłodniczy + ...
Mi to wygląda na pompę wody ja tak miałem tylko z taką różnicą że mi ciekło z pompy wody więc nie było obiegu i nie przęłączyła się na gaz może oberwało ci wirnik i nie ma obiegu
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Witam ponownie czy wymieniał ktoś w swojej buni elementy o numerach: 6 i 8 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA91&mospid=47437&btnr=11_1393&hg=11&fg=35&lang=pl czy trzeba kupić cały termostat z obudową ?
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Witam już nie hula jak talala wyciek płynu za silnikiem od strony pasażera nie wiecie co mogło ulec usterce bo już mnie szlak trafia i może ją sprzedam podpowiedcie cośj ak możecie
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Jeszcze jedna rzecz czy różni się osłona wentylatora albo inaczej tunel chłodnicy w e36 318 M40 od M43
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Pompa na wierzchu po trudach ale poszło nowa pompa na swiom miejscu i cała reszta też układ zalany nowym płynem DENAGEL 2000 z gazem 7l weszło układ odpowieczony i hula jak talala
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Też tam wkręcałem tylko 6-stki u dołu się odłamało kawałek pompy a u góry urwała się śruba i teraz jestem w krobce może ktoś ma jakiś pomysł bo mi brak
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Spoko wisko poszło bez większych problemów tylko powiedzcie mi jak wyjąć pompę wody bo nie wyjdzię za cholerewszystkko odkręcone i nic
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Panowie jak odkręcić to wisko w którą stronę i czym zblokować bo nie chce nic uszkodzić
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Kurcze to jak wstawić te fotki żeby były widoczne bo już nie wiem
-
e 36 318 chłodzenie silnika
To mnie nie pocieszyłeś ale mus to mus. Chłodnica wymieniona tylko taki mały myk o co tu chodzi na pierwszym zdjęciu http://imageshack.us/photo/my-images/543/p30071217490001.jpg/ to stara chłodnica i jest tam taki korek sześciokątny on jest od spodu chłodnicy odkęciłem go bo myślałem że będzi pasował do tej nowej a tu niespodzianka nie pasuje w żaden sposób ale po zalaniu chłodnicy nic nie cieknie foto nr 2 http://imageshack.us/photo/my-images/805/p30071217490002.jpg/ macie może tak samo i czy mogęto tak zostawić
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Witam forumowiczów W drodzę na wakację miałem przygodę a mianowićie gdy stałem w korku tem. wody osiągneła szczyt aż zapaliła się czerwona lampka przełączyłem na ogrzewanie i wentylator na 4 bieg tem. spadła w oczach do połowy ale już było zapuźno co się okazało pękła chłodnica bardzo mały wyciek że mogłem jechać dalej i moje pytanie 1.czy przy takich wysokich tem wody korek odpowiada za odpowitrzenie układu. Pytanie 2. czy wisko ma jakiś czujnik i w którą stronę ma się obracać bo może ktoś założył odwrotnie łopatki wisko jak sie da wogóle założyć odwrotnie u mnie kręci w prawo i podczas pracy silnika mogę bez problemu zatrzymać łopatki wisko i bardzo lekko się kręci. Jeśli ze swojej strony moglibyście coś poradzić to proszę o opinie.
-
e 36 318 chłodzenie silnika
Witam forumowiczów W drodzę na wakację miałem przygodę a mianowićie gdy stałem w korku tem. wody osiągneła szczyt aż zapaliła się czerwona lampka przełączyłem na ogrzewanie i wentylator na 4 bieg tem. spadła w oczach do połowy ale już było zapuźno co się okazało pękła chłodnica bardzo mały wyciek że mogłem jechać dalej i moje pytanie 1.czy przy takich wysokich tem wody korek odpowiada za odpowitrzenie układu. Pytanie 2. czy wisko ma jakiś czujnik i w którą stronę ma się obracać bo może ktoś założył odwrotnie łopatki wisko jak sie da wogóle założyć odwrotnie u mnie kręci w prawo i podczas pracy silnika mogę bez problemu zatrzymać łopatki wisko i bardzo lekko się kręci.
-
e36 318i przedni pas
Dzięki krystian :D
-
e36 318i przedni pas
Witam kolegów co powinno być w tych otworach zaznaczonych żółtymi strzałkami może coś sie tam przykręca aboo coś najlepiej foto http://img819.imageshack.us/img819/3804/68377021.jpg dzięki